Google Play teenusetingimused

4. august 2020 (Kuva arhiivitud versioon)

1. Tutvustus

Kohaldatavad tingimused. Täname, et kasutate teenust Google Play! Google Play on teenus, mida pakub Google Ireland Limited („Google”„meie” või „me”), mille aadress on Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Iirimaa. Google Play ja selle kaudu saadaolevate rakenduste (sh installimata avatavate Androidi rakenduste) ning mängude, muusika, filmide, raamatute, ajakirjade ja muu digisisu või -teenuste (edaspidi „sisu”) kasutamisel kehtivad Google Play teenusetingimused ning Google'i teenusetingimused („Google'i teenusetingimused”) (kokkuvõtlikult „tingimused”). Google Play on Google'i teenusetingimuste kohaselt teenus. Kui Google Play teenusetingimuste ja Google'i teenusetingimuste vahel esineb vastuolusid, kehtivad Google Play teenusetingimused.

2. Google Play kasutamine

Juurdepääs sisule ja sisu kasutamine. Teenuses Google Play saate sisu sirvida, otsida, vaadata, voogesitada või oma mobiilseadmesse, arvutisse, telerisse, nutikella või muusse toetatud seadmesse („seade”) alla laadida. Google Play kasutamiseks on teil vaja seadet, mis vastab teatud süsteemi- ja ühilduvusnõuetele. Google Play kaudu saadaoleval sisu puhul võivad kehtida täiendavad süsteeminõuded. Sisu ja funktsioonide kättesaadavus on riigiti erinev ja kogu sisu või kõik funktsioonid ei pruugi teie riigis saadaval olla. Teatud sisu saab pereliikmetega jagada. Google Plays olevat sisu pakub ettevõte Google Commerce Limited, mille aadress on Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Iirimaa. Seda tüüpi sisu võib pärineda muust allikast (nt rakenduse arendajalt, raamatu väljaandjalt, filmistuudiolt või plaadifirmalt) („sisu pakkuja”).

Vanusepiirangud. Google Play kasutamiseks peab teil olema kehtiv Google'i konto, mille puhul kehtivad järgmised vanusepiirangud. Kui olete enda riigis alaealine, peab teil Google Play kasutamiseks ja tingimustega nõustumiseks olema vanema või eestkostja luba. Peate järgima kõiki ealisi lisapiiranguid, mis võivad teenuses Google Play pakutava sisu või funktsioonide kasutamisel kehtida. Pere haldurid ja pereliikmed peavad vastama ka nendele lisanõuetele.

Kolmanda osapoole tasud. Sisu ja Google Play kasutamisel vastutate kolmandate osapoolte juurdepääsu- või andmesidetasude eest (nt Interneti-teenusepakkujalt või mobiilioperaatorilt).

Värskendused. Google Playd, seotud tugiteeke või sisu tuleb võib-olla värskendada, näiteks vigade parandamiseks, funktsioonide täiustamiseks, puuduvate pistikprogrammide lisamiseks ja uute versioonide väljalaskmiseks (kokkuvõtvalt „värskendused”). Sellised värskendused võivad olla vajalikud Google Play kasutamiseks või sisule juurdepääsemiseks, selle allalaadimiseks ja kasutamiseks. Nende tingimustega nõustudes ja Google Playd kasutades nõustute värskendusi automaatselt vastu võtma. Google Play seadetes saate võib-olla teatud sisu värskendusi hallata. Kui aga leitakse, et värskendus parandab sisu kriitilise turvaaugu, võidakse värskendus rakendada, olenemata Google Play või teie seadme värskendusseadetest. Kui muu rakenduste pood üritab värskendada algselt Google Playst alla laaditud sisu, võidakse kuvada hoiatus või värskendus täielikult keelata.

Teiega seotud teave. Google’i privaatsuseeskirjades selgitatakse, kuidas kasutame teie isikuandmeid ja kaitseme teie privaatsust, kui kasutate teenust Google Play. Google'il tuleb teie isikuandmeid (nt nime ja e-posti aadressi) võib-olla jagada teenusepakkujatega, et tehinguid töödelda või sisu teie jaoks ette valmistada. Pakkujad nõustuvad kasutama teavet oma privaatsuseeskirjade kohaselt.

Kui olete Google Plays peregrupi liige, näevad peregrupis olevad pereliikmed teie kohta teatud teavet. Kui olete Google Plays peregrupi haldur, näevad peregrupiga liituma kutsutud pereliikmed teie nime, fotot ja e-posti aadressi. Kui liitute peregrupiga pereliikmena, näevad teised pereliikmed teie nime, fotot ja e-posti aadressi. Teie pere haldur võib näha ka teie vanust, samuti näeb ta kõikide pere makseviisiga tehtud ostude loendit, sh ostetud sisu kirjeldust. Kui sisu on perega jagamiseks saadaval ja jagate seda peregrupiga, saavad kõik pereliikmed juurdepääsu sisule ja näevad, et ostsite selle.

Volitamata juurdepääs kontodele. Peate konto andmeid hoidma turvaliselt ega tohi neid kellegagi jagada. Te ei tohi Google Play kaudu koguda ühegi Google Play kasutaja ega teiste Google'i teenuste kasutajate isikuandmeid, sh kontonimesid.

Keelatud kontod. Kui Google keelab kooskõlas tingimustega juurdepääsu teie kontole (näiteks siis, kui rikute tingimusi rängalt või korduvalt), võidakse teile keelata juurdepääs Google Play teenusele, teie kontoandmetele või mis tahes failidele või muule sisule, mis on teie kontole salvestatud. Vaadake lisateavet abikeskusest. Kui olete Google Play pere haldur ja Google keelab teie konto, võivad pereliikmed kaotada juurdepääsu peregrupil põhinevatele funktsioonidele, nagu pere makseviis, pere tellimused või pereliikmete jagatud sisu. Kui olete Google Play pere liige ja Google keelab teie konto, kaotavad pereliikmed juurdepääsu sisule, mida nendega jagasite.

Pahavaravastane kaitse. Selleks et kaitsta teid kolmanda osapoole pahavara, URL-ide ja muude turvaprobleemide eest, võib Google hankida teavet teie seadme võrguühenduste, potentsiaalselt kahjulike URL-ide, operatsioonisüsteemi ja Google Playst või muust allikast seadmesse installitud rakenduste kohta. Kui rakendust või URL-i peetakse ebaturvaliseks, võib Google teid hoiatada, sisu eemaldada või blokeerida selle installimise teie seadmesse, kui on teada, et see kujutab ohtu seadmetele, andmetele või kasutajatele. Mõningad kaitsefunktsioonid saate oma seadme seadetes keelata, ent Google võib ka edaspidi saada teavet Google Play kaudu installitud rakenduste kohta ning muudest allikatest seadmesse installitud rakendusi võidakse turvaprobleemide suhtes ka edaspidi analüüsida ilma Google'ile teavet saatmata.

Installimata avatavad Androidi rakendused. Kui klõpsate oma seadmes lingil, võib Google Play kontrollida, kas saadaval on sobiv installimata avatav rakendus, ja kui see leitakse, siis lingi installimata avatavas rakenduses avada. Kasutatava installimata avatava rakenduse osade käitamiseks vajalik kood laaditakse seadmesse alla ja salvestatakse sinna ajutiselt. Installimata avatava rakenduse üksikasjad leiate Google Play poest. Installimata avatavate Androidi rakenduste andmed ja seaded sünkroonitakse seadmetega, millesse on teie Google'i kontoga sisse logitud. Installimata avatavad Androidi rakendused saate soovi korral keelata seadme menüüs Seaded.

Nende tingimuste muudatused. Kui tingimused muutuvad, teavitatakse teid sellest vähemalt 30 päeva ette ja uued tingimused jõustuvad pärast teavitusperioodi lõppu. Kui jätkate pärast teavitusperioodi lõppu Google Play kasutamist, loetakse seda uute tingimustega nõustumiseks. Uued tingimused kehtivad kogu sisu (sh sisu, mille olete varem installinud või ostnud) kasutamise ning kõigi järgmiste installide ja ostude puhul. Kui te ei nõustu muudatustega, võimaldatakse teil varem ostetud või installitud sisu alla laadida ja lõpetada Google Play kasutamine. Saate ka edaspidi sisu koopiat oma seadmetes kasutada, mis juhul kehtib tingimuste viimane versioon, millega nõustusite.

3. Ostud ja maksed

Google Plays saadaolevat sisu pakub Google Commerce Limited. Kui ostate, vaatate, kasutate või laadite alla Google Play sisu, sõlmite nende (asjakohaste) tingimuste alusel eraldi lepingu ettevõttega Google Commerce Limited.

Ettetellimine. Kui esitate sisu ettetellimuse, sõlmitakse selle üksuse ostu- ja kasutusleping siis, kui sisu on teie jaoks saadaval, ning sel ajal võetakse ostu eest ka tasu. Saate ettetellimuse tühistada mis tahes ajal enne seda, kui sisu tuleb teie jaoks saadavale. Peame teie ettetellimuse tühistama, kui toode eemaldatakse Google Play poes müügilt enne, kui see saadavale tuleb. Samuti jätame endale õiguse teie tellimuse tühistada, kui toote hind muutub enne tellimuse täitmist.

Pere makseviis. Kui olete Google Plays peregrupi haldur, tuleb teil seadistada kehtiv pere makseviis, mida pereliikmed saavad Google Plays ja rakendustes sisu ostmiseks kasutada. Teie vastutate kogu pereliikmete ostetud sisu eest, mille ostmiseks kasutati pere makseviisi. Kui peregrupp kustutatakse või pereliige lahkub peregrupist, võidakse teilt võtta tasu ootelolevate ostude eest, mille pereliikmed pere makseviisi kasutades tegid.

Google Payments. Google Play kaudu sisu ostmiseks on teil vaja Google Paymentsi kontot, samuti peate nõustuma Google Paymentsi teenusetingimustes sätestatud maksetingimustega. Google Paymentsi kontoga sisu ostes kehtib Google Paymentsi privaatsusteatis. Vastutate Google Plays Google Paymentsi kontoga tehtud ostudega seotud tasude maksmise eest.

Muud maksete töötlemisviisid. Google võib teile peale Google Paymentsi pakkuda ka muid maksete töötlemisviise, et hõlbustada sisu ostmist teenusest Google Play. Peate nõustuma kõigi asjakohaste Google'i või kolmanda osapoolega seotud nõuete ja tingimustega või muu juriidilise lepinguga, mis reguleerib teatud maksetöötlemisviisi kasutamist. Google võib oma äranägemise järgi lisada või eemaldada maksete töötlemisviise. Vastutate ainuisikuliselt teenuses Google Play tehtud ostudega seotud makstavate tasude maksmise eest.

Operaatori arvelduse saadavalolek. Kui loote teenuse Google Play konto, saadame teie seadme identifikaatorid, näiteks tellija ID ja SIM-kaardi seerianumbri teie võrguteenusepakkujale. Nii saame määrata, kas saate sisu ostmisel mobiilseadmes arveldada oma mobiilsidevõrgu teenusepakkuja konto kaudu. Selle lubamiseks peate nõustuma võrguteenusepakkuja teenusetingimustega. Võrguteenusepakkuja võib meile saata teie arveldusaadressi andmed. Säilitame ja kasutame seda teavet kooskõlas Google'i privaatsuseeskirjadega ja Google Paymentsi privaatsusteatisega.

Hinnakujundus. Kogu Google Plays esitatava sisu hinnad ja saadavalolek võivad muutuda igal ajal enne ostu tegemist.

Maksud. Maksud on kõik lõivud, tollitasud või maksud (peale tulumaksu), mis on seotud sisu müügiga, sh kõik seotud trahvid ja intressid. Teie vastutate kõikide maksude tasumise eest ja peate sisu eest tasu maksma alati ilma makse maha arvestamata. Kui Google või Google Commerce Limited on kohustatud makse koguma või tasuma, võetakse teilt maksude ulatuses tasu. Peate järgima kõiki kehtivaid maksuseadusi, sh vastutate Google Play kasutamise või selle kaudu ostetud sisuga seotud maksuandmete esitamise ja maksude tasumise eest. Teie vastutate kohalduvate maksuandmete esitamise ja maksude tasumise eest.

Kõik müügitehingud on lõplikud. Vaadake Google Play tagasimakse eeskirju, et saada lisateavet ostu tagasivõtmise, tühistamise või tagastamisega seotud õiguste kohta. Kui välja arvata Google Play tagasimakse eeskirjades või sisupakkuja tagasimakse eeskirjades sõnaselgelt nimetatud juhud, on kõik müügid lõplikud ning tagastamine, ümbervahetamine ega tagasimaksed pole lubatud. Kui mis tahes tehingu puhul antakse asendustoode, võetakse toode tagasi või makstakse raha tagasi, võidakse tehing tagasi pöörata ja teil ei pruugi enam olla juurdepääsu sisule, mille tehingu kaudu omandasite.

Tarbija alternatiivne vaidluste lahendamise viis. Google Commerce Limited ei võimalda ega ole kohustatud lahendama vaidlusi alternatiivse vaidluste lahendamise üksuse kaudu.

Digisisuga seotud taganemisõigused. Ostu tehes on teil tarbijana automaatselt seadusjärgne õigus taganeda Google Playst hangitud digisisu ostulepingutest (v.a kioskist ostetud ajalehtede ja ajakirjade üksiknumbrid). Sama kehtib ka digisisu tellimuse ostmisel. Google Plays digisisu ostes nõustute aga, et sisu on kohe teie jaoks saadaval ja seega loobute seadusjärgsest automaatsest taganemisõigusest. Ettetellimuste puhul loobute automaatsest seadusjärgsest taganemisõigusest sel hetkel, kui toode tuleb teie jaoks saadavale.

Teenustega seotud taganemisõigused. Ostu tehes on teil tarbijana seadusjärgne õigus taganeda teenuste ostulepingutest 14 päeva jooksul, ilma et peaksite seda põhjendama. Taganemisperiood aegub pärast lepingu täitmist 14 päeva möödudes. Taganemisõiguse rakendamiseks tuleb teil ettevõtet Google Commerce Limited selgesõnaliselt teavitada sellest, et ostustate lepingust taganeda. Võite kasutada seda taganemisvormi malli. Võte ka võtta ühendust ettevõttega Google Commerce Limited aadressil c/o Customer Support, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Iirimaa või taotleda tagasimakset siin.

Teile saadetakse hävinematul kujul (nt meilitsi) ja ilma tarbetu viivituseta taganemisotsuse kättesaamise kinnitus. Taganemistähtaja järgimiseks piisab sellest, kui saadate taganemisõiguse rakendamisega seotud teatise enne taganemisperioodi lõppu.

Kui taganete lepingust, tagastatakse teile kõik lepingu alusel tehtud maksed tarbetu viivituseta ja igal juhul maksimaalselt 14 päeva jooksul alates päevast, mil Google Commerce Limited sai kätte teie otsuse lepingust taganeda. Tagastame raha sama meetodiga, mida kasutasite algse tehingu puhul, v.a juhul, kui olete selgesõnaliselt nõustunud muu meetodi kasutamisega. Igal juhul ei kaasne tagasimaksega teie jaoks mingeid tasusid.

Kui taotlesite teenuste kasutamise alustamist taganemisperioodi jooksul, tuleb teil võib-olla tasuda teenuste pakkumise eest kuni ajani, mil teavitasite meid lepingust taganemisest. Sel juhul oleneb tasutav summa lepingu ulatusest.

Tagasimaksed. Google pakub Google Plays mitut tüüpi sisu puhul täiendavaid tagasimakseõigusi, mis on sätestatud Google Play tagasimakse eeskirjades.

Tellimused. Kui tellite Google Play kaudu sisu, saate sisule pideva juurdepääsu, kuni tühistate tellimuse. Tellimuste eest võetakse automaatselt tasu arveldusperioodi (nädal, kuu, aasta või muu periood) alguses, seejuures võetakse tasu maksimaalselt 24 tundi enne iga arveldusperioodi algust.

(a) Prooviperioodid. Kui tellite sisu teatud hinna eest, saate võib-olla teatud prooviperioodiks juurdepääsu tellimusega seotud eelistele. Pärast prooviperioodi lõppu võetakse teilt tasu, kuni tühistate tellimuse. Tasude vältimiseks tuleb teil tellimus enne prooviperioodi lõppu tühistada. Kui tühistate prooviperioodi, kaotate kohe juurdepääsu asjakohasele rakendusele ja kõik tellimusega seotud hüved, kui ei ole teisiti märgitud. Juurdepääs prooviversioonidele võib tähendada seda, et ühe kasutaja jaoks on kindla perioodi jooksul saadaval ainult teatud arv prooviversioone, samuti võivad kehtida muud piirangud.

(b) Tühistamine. Võite tellimuse enne asjakohase arveldusperioodi lõppu igal ajal tühistada, järgides abikeskuse juhiseid, mis juhul jõustub tühistamine järgmise perioodi alguses. Näiteks kui ostate kuutellimuse, võite selle kuu jooksul igal ajal tühistada ja tellimus tühistatakse alates järgmisest kuust. Te ei saa praeguse arveldusperioodi eest tagasimaksed, v.a juhul, kui Google Play tagasimakse eeskirjades on märgitud teisiti (nt juhul, kui sisu on defektne). Google Play kioski tellimused: teile edastatakse asjakohase tellimusega seotud sisu ja värskendusi (kui need on saadaval) kogu ülejäänud arveldusperioodi ajal. Pärast arveldusperioodi lõppu on teil ka edaspidi juurdepääs varem soetatud ajakirjanumbritele. Juurdepääs tasulisele uudissisule aga peatatakse pärast seda arveldusperioodi, mille vältel tellimuse tühistasite. Kui tühistate tellimuse tasuta prooviperioodi ajal, säilitate juurdepääsu tasuta prooviperioodi ajal saadaval olnud ajakirjanumbritele, ent mitte uudissisule. Google Play muusika tellimused: kui tühistate oma Google Play muusika tellimuse, on teil juurdepääs Google Play muusika tellimuse sisule praeguse arveldusperioodi lõpuni, ent juurdepääs katkestatakse selle arveldusperioodi lõpus, mille jooksul tellimuse tühistasite. Kui tühistate oma Google Play muusika tellimuse tasuta prooviperioodi ajal, kaotate juurdepääsu Google Play muusika tellimuse sisule, mida tasuta prooviperioodi jooksul kasutasite.

(c) Soodustused paberkandja tellijatele. Mõned perioodikasisu pakkujad võivad teile teenuses Google Play võimaldada perioodikasisu tellimist soodsama hinnaga, kui olete juba väljaande paberkandja tellija. Kui tühistate perioodikasisu paberkandja tellimuse või see aegub ja te ei uuenda seda, tühistatakse sisu tellimuse soodushind Google Plays automaatselt.

(d) Hinnamuudatused. Kui ostate tellimuse, võetakse teilt alguses tasu tellimuse vormistamisel kehtiva hinna alusel. Google teavitab teid, kui tellimuse hind hiljem tõuseb. Hinnatõus rakendub järgmisel maksel pärast teavitamist eeldusel, et teid teavitati enne tasu võtmist vähemalt 14 päeva ette. Kui teid teavitatakse vähem kui 14 päeva ette, rakendub hinnatõus tulevasele maksele järgneval maksel. Kui te ei soovi tellimuse eest suuremat hinda maksta, võite tellimuse tühistada nende tingimuste jaotises Tühistamine kirjeldatud moel. Seejärel ei võeta teilt enam tellimuse eest tasu eeldusel, et teavitasite meid enne praeguse arveldusperioodi lõppu. Kui teenusepakkuja tõstab tellimuse hinda ja vaja on teie nõusolekut, võib Google teie tellimuse tühistada, kui te ei nõustu uue hinnaga. Kui teie tellimus tühistatakse, ent otsustate hiljem tellimuse uuesti esitada, võetakse teilt tasu sel ajal kehtiva tellimishinna alusel.

4. Õigused ja piirangud

Sisu kasutamise litsents. Pärast tehingu tegemist või sisu eest asjakohaste tasude maksmist on teil mitteainuõiguslik õigus ainult nendes tingimustes selgesõnaliselt lubatud moel asjakohast sisu seadmetesse talletada, nendes vaadata, kasutada ja kuvada või muul moel teenuse osana lubatud moel isiklikuks mitteäriliseks otstarbeks kasutada. Google Play ja sisu kõik õigused, omandiõigused ja huvid, mida ei ole tingimuste kohaselt sõnaselgelt teile antud, on kaitstud. Rakenduste ja mängude kasutamisel võivad kehtida teie ja sisupakkuja vahel sõlmitud lõppkasutaja litsentsilepingus sätestatud lisanõuded ja -tingimused.

Litsentsitingimuste rikkumine. Kui rikute tingimustes määratud sisupiirangute sätteid, rikute märkimisväärselt või korduvalt mis tahes muid tingimusi või uurime teie võimalikku väärkäitumist, võib Google ilma teile tagasimakset tegemata lõpetada teie juurdepääsu Google Playle, sisule või Google'i kontole, mis juhul kaotavad teie litsentsijärgsed õigused viivitamata kehtivuse. Teavitame teid oma tegevuse põhjusest, kui me ei usu põhjendatult, et selle tegemine põhjustab Google’ile või mõnele teisele isikule õigusalast vastutust, kompromiteerib uurimist, kompromiteerib mis tahes Google’i toote, teenuse või süsteemi toimimist, põhjustab meie kasutajatele kahju või rikub seadust või õiguskaitseasutuse korraldust. Lisateabe saamiseks vaadake 2. jaotise osa Keelatud kontod.

Piirangud. Te ei tohi:

Kolmanda osapoole klauslid. Vaatamata nendes tingimustes olevatele vastupidistele väidetele, on kolmandad osapooled, kes litsentsivad oma sisu Google'ile, nende tingimuste alusel eeldatavad kolmandatest osapooltest kasusaajad, võttes aluseks nende tingimuste konkreetsed klauslid, mis puudutavad otseselt nende sisu („kolmanda osapoole klauslid”) ja mille ainus eesmärk on võimaldada kolmandatel osapooltel jõustada oma õigusi sellisele sisule. Selguse huvides lisame, et mitte miski nendes tingimustes ei anna kolmandast osapoolest kasusaaja õigust üle mis tahes osapoolele seoses mis tahes klausliga, mis jääb väljapoole kolmanda osapoole klausleid, sh (kuid mitte ainult) mis tahes selles lepingus olevaid klausleid või lepinguid, mis on viitena kaasatud või millele viidatakse ilma lepingusse kaasamata.

Play eeskirjad. Google Playsse arvustusi postitades kehtivad järgmised eeskirjad. Kui soovite teatada väärkasutusest või muudest sisuga seotud rikkumistest, klõpsake siin.

Defektne sisu. Kui sisu on teie kontol saadaval, veenduge võimalikult kiiresti, et see töötaks ja toimiks õigesti. Vigade või defektide avastamisel andke meile sellest võimalikult kiiresti teada. Vaadake lisateavet Google Play tagasimakse eeskirjadest.

Sisu eemaldamine või sisule juurdepääsu peatamine. Teenuse tingimuste kohaselt on ostetud või installitud sisu teile Google Play kaudu saadaval teie valitud perioodil, kui ostate laenutusperioodiks, ja muudel juhtudel seni, kuni Google'il on õigused seda sisu teile pakkuda. Teatud juhtudel (nt kui teenuse või sisu pakkumine katkestatakse, Google kaotab vastavad õigused, ilmnevad kriitilised turvaprobleemid või kehtivate tingimuste või seaduste rikkumised) võib Google teie ostetud sisu seadmest eemaldada või katkestada juurdepääsu sisule. Võimaluse korral teavitatakse teid eemaldamisest või katkestamisest. Kui te ei saa enne eemaldamist või katkestamist sisu koopiat alla laadida, võib Google (a) võimaluse korral pakkuda teile asendussisu (b) või teha osalise või täieliku tagasimakse sisu hinna ulatuses. Kui Google väljastab tagasimakse, on see teie ainus hüvitis.

Mitu kontot. Kui teil on mitu erineva kasutajanimega Google'i kontot, võite teatud juhtudel sisu ühelt kontolt teisele edastada eeldusel, et olete kontode omanik ja Google on asjakohase teenuse jaoks lubanud funktsiooni, mis võimaldab sisu üle kanda.

Juurdepääsupiirangud seadmetes. Google võib aeg-ajalt piirata seadmete või tarkvararakenduste arvu, mida saate sisule juurdepääsemiseks kasutada. Google Play muusika või Google Play filmide ja telesaadete piirangute kohta lisateabe saamiseks külastage Google Play muusika abikeskust või vaadake Google Play filmide ja telesaadete kasutusreegleid.

Ohtlikud tegevused. Ühtegi teenust või sisu ei tohi kasutada tuumajaamade või hingamisaparaatide töös, hädaabisides, õhusõidukite juhtimises ega sellega seotud sidesüsteemides, õhuliikluse juhtsüsteemides ega mis tahes muus sellises tegevuses, mis teenuse või sisu tõrgete korral võivad lõppeda isikute surma, kehavigastuste või raskete tervisekahjustuste või keskkonnakahjudega.

Google Play filmid ja telesaated. Teenuse Google Play filmid ja telesaated juurdepääsu ja kasutamisega seotud piirangute uurimiseks ja teenuse kohta lisateabe saamiseks vaadake Google Play filmide ja telesaadete kasutusreegleid.

Google Play muusika

Google Play võimaldab teil sirvida, eelvaadata, voogesitada, osta, alla laadida, soovitada ja kasutada mitmesugust digitaalset muusikat ning muusikaga seotud sisu, nagu muusikafailid, muusikavideofailid, eelvaated, klipid, esitajate teave, kasutajate arvustused, professionaalsed kolmandate osapoolte muusikaarvustused ja muu digitaalne sisu („muusikatooted”).

Talletatud sisu. Teenust Google Play saate kasutada muusikatarkvara kaudu digitaalsisu (nt muusikafailid, seotud metaandmed ja albumikujundused) talletamiseks muusikasalve, mida kirjeldatakse allpool („talletatud sisu”). Selguse huvides lisame, et „muusikatooted” ei hõlma talletatud sisu. Talletatud sisu võib hõlmata nii faile, mille otse muusikasalve üles laadite, kui ka faile, mida Google skannis ja vastendas teie seadmesse talletatud failidega.

Muusikasalve teenused. Google Play võib anda teile juurdepääsu (a) serveriruumile, mida saate kasutada muusika ja sellega seotud andmefailide, sh muusikatoodete ning talletatud sisu salvestamiseks (muusika talletamine), või (b) tarkvararakenduste (sh veebi-, arvuti- ja mobiilirakendused) ja seotud teenuste jaoks, mis võimaldavad teil muusika talletamise funktsiooni kaudu muusikat üles laadida, hallata, esitada ja sellele juurde pääseda („muusikatarkvara”). Muusika talletamist ja muusikatarkvara nimetataks nendes tingimustes kokkuvõtvalt „muusikasalveteenuseks”.

Muusikasalveteenuste kasutamine. Kui talletate muusikatooted ja talletatud sisu muusikasalve, talletate selle sisu kordumatu koopia ning palute Google'il seda teie eest säilitada, et see oleks teie jaoks Google Play konto kaudu saadaval. Muusikasalveteenuste kasutamisel palute Google'il muuta endale kättesaadavaks kõik vajalikud muusikasalveteenuste funktsioonid, mille abil saate muusikatooteid ja talletatud sisu kasutada. Mõistate, et Google võib muusikasalveteenuste pakkumiseks teie eest tehnilisi toiminguid teha, sh (a) muusikatooteid ning talletatud sisu eri võrkude kaudu ja eri meediumide vahendusel üle kanda ning (b) teha muusikatoodetes ja talletatud sisus vajalikke muudatusi, et need vastaksid ühendatud võrkude, seadmete, teenuste või meediumide tehnilistele nõuetele. Kinnitate ja tagate Google'ile, et teil on vajalikud õigused Google'ile üleslaadimiseks või talletamiseks edastatavat talletatud sisu muusikasalve talletada ning paluda Google'il selles jaotises kirjeldatud toiminguid teha.

Muud Google'i tellimisteenused. Google Play ja mis tahes Google Play muusika tellimustoote kasutamisel kehtivad vaid need tingimused ja mitte ühegi muu Google'i toote tingimused, sh mis tahes muud Google'i tooted, mille kaudu saate juurdepääsu Google Play muusikatellimusele.

Google Play kiosk.

Teave, mida Google perioodikasisu väljaandjatega jagab. Kui ostate teenusest Google Play perioodikaväljaande mis tahes kehtivusajaga tellimuse, võib Google perioodikasisu väljaandjaga jagada teie nime, e-posti aadressi, postiaadressi ja kordumatut ID-d. Kui tellite väljaande, võib Google perioodikasisu väljaandjaga jagada ka teie väljaande lugemisajalugu. Google on perioodikasisu väljaandjaga sõlminud lepingu, et perioodikasisu väljaandja kasutab seda teavet kooskõlas väljaandja privaatsuseeskirjadega. Teil on tellimuse ostmise ajal võimalus loobuda väljaandja sõnumitest, mis ei ole seotud teie ostetud tellimusega, ning ka kolmandate osapoolte turunduspakkumistest. Kui ostate teenusest Google Play ajakirja ühe numbri, võib Google edastada teie sihtnumbri ajakirja väljaandjale. Anname perioodikasisu väljaandjatele ka müügiteavet väljaannete ostude kohta.

Paberkandja tellimuste kinnitamine. Kui teil on Google Play kioskis juurdepääs tellimusele, mis põhineb konkreetse perioodikasisu paberkandja tellimusel, võime paluda kolmandast osapoolest teenusepakkujal kinnitada teie paberkandja tellimuse selle perioodikasisu väljaandja juures ja võime teilt selleks paluda teie paberkandja tellimusega seotud teatud teavet. Google kasutab teavet Google'i privaatsuseeskirjade kohaselt.