Google Play

תנאים והגבלות של Google Play

5 בפברואר 2018

1. הקדמה

התנאים החלים. אנו מודים לך על השימוש ב-Google Play‏. Google Play הוא שירות שמספקת Google LLC (‏"Google""אנחנו" או "אנו"), שכתובתה ‎1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View California 94043, USA. השימוש ב-Google Play ובאפליקציות (כולל אפליקציות אינסטנט ל-Android), במשחקים, במוזיקה, בסרטים, בספרים, בכתבי עת, בתוכן דיגיטלי אחר או בשירות דיגיטלי אחר (המכונים "תוכן") הזמינים דרך השירות, כפוף לתנאים ולהגבלות האלה של Google Play וכן לתנאים ולהגבלות של Google‏ ("Google ToS") (כל אלה מכונים כאן בשם "תנאים"). Google Play הוא "שירות" כמתואר בתנאים ובהגבלות של Google. אם יש התנגשות בין התנאים וההגבלות של Google Play לבין התנאים וההגבלות של Google, חלים התנאים וההגבלות של Google Play.

2. השימוש שלך ב-Google Play

הגישה לתוכן והשימוש בתוכן. ניתן להשתמש ב-Google Play כדי לדפדף בתוכן, לחפש, להציג, להוריד או להזרים תוכן בנייד, במחשב, בטלוויזיה בשעון או במכשיר נתמך אחר ("מכשיר"). כדי להשתמש ב-Google Play, נדרש מכשיר שעומד בדרישות המערכת והתאימות לתוכן הרלוונטי, גישה תקינה לאינטרנט ותוכנה תואמת. הזמינות של התוכן והתכונות תשתנה בהתאם למדינה, וייתכן שחלק מהתוכן או מהתכונות לא יהיה זמין במדינה שלך. ייתכן שחלק מהתוכן יהיה זמין לשיתוף עם בני משפחה. ייתכן שחלק מהתוכן יוצע על ידי Google, או על ידי גורמי צד שלישי שאינם קשורים ל-Google. Google אינה אחראית לתוכן שזמין דרך Google Play שמקורו אינו ב-Google, ואינה מקדמת תוכן מעין זה.

הגבלות גיל. כדי להשתמש ב-Google Play, נדרש לך חשבון Google תקף ("חשבון Google"), בכפוף להגבלות הגיל הבאות. אם אתה נחשב קטין במדינה שלך, עליך לקבל אישור מאחד ההורים או מאפוטרופוס להשתמש ב-Google Play ולהסכים לתנאים. עליך לציית להגבלות גיל נוספות שעשויות לחול על השימוש בתוכן מסוים או בתכונות מסוימות ב-Google Play. מנהלי קבוצות משפחתיות ובני משפחה צריכים לציית גם לדרישות הנוספות האלה.

עמלות צד שלישי. אתה נושא באחריות לעמלות כלשהן בגין גישה או נתונים, שמקורן בגורמי צד שלישי (כגון ספק האינטרנט או ספק השירות הסלולרי), אשר קשורות לשימוש ולצפייה שלך בתוכן וב-Google Play.

עדכונים. ייתכן שיהיה צורך לעדכן את Google Play, ספריות תמיכה קשורות או תוכן, לדוגמה, לצורך תיקוני באגים, פונקציות משופרות, יישומי פלאגין חסרים וגרסאות חדשות (מכונים ביחד, "עדכונים"). ייתכן שיהיה צורך בעדכונים אלה כדי להשתמש ב-Google Play או כדי לקבל גישה לתוכן, להוריד אותו או להשתמש בו. ההסכמה לתנאים אלה והשימוש ב-Google Play - פירושם שהסכמת לקבל עדכונים אלה באופן אוטומטי. ייתכן שניתן יהיה לנהל עדכונים לתוכן מסוים באמצעות הגדרות ב-Google Play. עם זאת, אם ייקבע שהעדכון יתקן פרצת אבטחה קריטית הקשורה לתוכן, ייתכן שהעדכון יושלם ללא קשר להגדרות העדכון ב-Google Play או במכשיר שלך. אם חנות אפליקציות אחרת תנסה לעדכן תוכן שהורדת תחילה מ-Google Play, ייתכן שתוצג לך אזהרה או שעדכונים כאלה ייחסמו לחלוטין.

מידע עליך. מדיניות הפרטיות של Google מסבירה כיצד אנו מטפלים בנתונים האישיים שלך ומגנים על פרטיותך בעת השימוש ב-Google Play. ייתכן ש-Google תידרש לספק את המידע האישי, כגון השם וכתובת האימייל שלך, לספקים לצורך עיבוד העסקאות או הקצאת התוכן שלך. הספקים מסכימים להשתמש במידע זה בהתאם למדיניות הפרטיות שלהם.

אם אתה חבר בקבוצה משפחתית ב-Google Play, בני המשפחה שלך בקבוצה המשפחתית יוכלו לראות מידע מסוים עליך. אם אתה מנהל הקבוצה המשפחתית של קבוצה משפחתית ב-Google Play, בני משפחה שתזמין להצטרף לקבוצה המשפחתית יראו את השם, את התמונה ואת כתובת האימייל שלך. אם תצטרף לקבוצה משפחתית כבן משפחה, בני משפחה אחרים יוכלו לראות את השם, התמונה וכתובת האימייל שלך. מנהל הקבוצה המשפחתית שלך עשוי לראות גם את הגיל שלך. כמו כן, הוא יראה תיעוד של כל הרכישות שתבצע באמצעי התשלום המשפחתי המתאים, לרבות תיאור של התוכן שנרכש. אם התוכן זמין לשיתוף עם המשפחה ואתה משתף אותו עם הקבוצה המשפחתית, כל בני המשפחה יוכלו לגשת לתוכן ולראות שרכשת אותו.

גישה לא מורשית לחשבונות. יש לשמור את פרטי החשבון שלך באופן מאובטח, ואין לשתף אותם עם אף גורם אחר. אין לאסוף או לקצור נתונים אישיים של כל משתמש שהוא ב-Google Play או כל משתמש שהוא בשירותי Google אחרים דרך Google Play, כולל שמות חשבונות.

חשבונות מושבתים. אם Google מבטלת את הגישה לחשבונך בהתאם לתנאים (לדוגמה, אם הפרת את התנאים), ייתכן שתימנע ממך גישה אל Google Play, לפרטי החשבון או לקבצים או תוכן אחר המאוחסנים בחשבונך. לקבלת מידע נוסף, ניתן לעיין במרכז העזרה. אם אתה מנהל הקבוצה המשפחתית של משפחה ב-Google Play, ו-Google משביתה את הגישה לחשבונך, בני המשפחה עלולים לאבד גישה לתכונות משפחתיות הדורשות קבוצה משפחתית, כגון אמצעי תשלום משפחתי, מינויים משפחתיים או תוכן שמשותף על ידי בני משפחה. אם אתה בן משפחה של משפחה ב-Google Play ו-Google משביתה את חשבונך, בני המשפחה שלך יאבדו את הגישה לתוכן ששיתפת איתם.

הגנה מפני תוכנות זדוניות. כדי להגן עליך מפני תוכנות זדוניות של צד שלישי, כתובות אתרים זדוניות ובעיות אבטחה אחרות, ייתכן ש-Google תקבל מידע על חיבורי הרשת של המכשיר, כתובות אתרים שעלולות להזיק, מערכת ההפעלה ואפליקציות המותקנות במכשיר שלך באמצעות Google Play או ממקורות אחרים. Google עשויה להזהיר אותך אם היא מסיקה שאפליקציה או כתובת אתר מסוימת אינה בטוחה. לחלופין, Google עשויה להסיר את ההתקנה או לחסום את התקנתה במכשיר אם ידוע שהיא מזיקה למכשירים, לנתונים או למשתמשים. אפשר להשבית חלק מההגנות האלו בהגדרות המכשיר שלך. עם זאת, Google עשויה להמשיך לקבל מידע על אפליקציות המותקנות באמצעות Google Play. כמו כן, ייתכן שיימשך הניתוח של אפליקציות שהותקנו במכשיר ממקורות אחרים, לצורך איתור בעיות אבטחה, מבלי לשלוח מידע אל Google.

אפליקציות אינסטנט ל-Android. בלחיצה על קישור במכשיר שלך, ייתכן ש-Google Play תבדוק אם קיימת אפליקציה אינסטנט רלוונטית, ואם כן, תפתח את הקישור בתוך האפליקציה אינסטנט. כל קוד הדרוש כדי להפעיל את החלקים של האפליקציה אינסטנט שפתחת, יורד למכשיר שלך ויישמר עליו באופן זמני. ניתן למצוא פרטים על אפליקציה אינסטנט מסוימת בחנות Google Play. הנתונים וההגדרות של אפליקציות אינסטנט ל-Android מסונכרנים עם מכשירים המחוברים לחשבון Google שלך. ניתן להשבית אפליקציות אינסטנט ל-Android בהגדרות המכשיר.

שינויים לתנאים אלה. אם יהיה שינוי בתנאים, תקבל התראה של 30 יום לפחות והתנאים האלה ייכנסו לתוקף לאחר תקופת התראה זו. המשך השימוש ב-Google Play לאחר תקופת הודעה זו יציין את הסכמתך לתנאים החדשים. התנאים החדשים יחולו על השימוש שלך בכל התוכן (כולל תוכן שהתקנת או רכשת בעבר) ועל כל ההתקנות או הרכישות הבאות שתבצע. אם אינך מסכים לשינויים אלה, תינתן לך הזדמנות להוריד את התוכן שרכשת או התקנת בעבר ולהפסיק את השימוש ב-Google Play. ייתכן שניתן יהיה להמשיך להציג את העותק של התוכן במכשירים שלך, בהתאם לגרסה האחרונה של התנאים שאישרת.

3‏. רכישות ותשלומים

תוכן בחינם. Google עשויה לאפשר לך להוריד תוכן, להציג תוכן או להשתמש בתוכן ללא תשלום ב-Google Play. ייתכן שיחולו מגבלות נוספות על הגישה לתוכן מסוים בחינם ועל השימוש בו.

רכישת תוכן. לאחר קניית תוכן ב-Google Play או באמצעות Google Play, יחול עליך חוזה מכירה נפרד המבוסס על תנאים אלה (לפי הדין החל) עם המפיץ, אשר יהיה:

(א') ;Google Commerce Limited או

(ב') ספק תוכן (ה"ספק"), כולל במקרים שבהם Google Commerce Limited משמשת כסוכן של הספק.

חוזה המכירה הנפרד יחול בנוסף לתנאים אלה.

למכירות שבהן Google פועלת כסוכן של הספק, ההצהרה בתנאים ובהגבלות של Google, כי התנאים וההגבלות של Google "לא יוצרים זכויות לטובת צדדים שלישיים", אינה חלה על השימוש שלך ב-Google Play.

החוזה שלך לרכישת תוכן ולשימוש בתוכן יושלם כשתקבל את הודעת האימייל מ-Google שמאשרת כי רכשת את התוכן, וביצועו יחל עם השלמת הרכישה.

:הזמנות מראש. כשתבצע הזמנה מראש של תוכן, החוזה שלך לרכישת פריט זה ולשימוש בו יושלם כאשר התוכן יהיה זמין לך, ואתה תחויב בגין הרכישה במועד זה. ניתן לבטל את ההזמנה מראש בכל עת, עד לנקודה שבה התוכן יהיה זמין לך. אנחנו ניאלץ לבטל את ההזמנה שלך מראש אם התוכן יוסר מאפשרויות המכירה ב-Google Play לפני שהוא יהיה זמין. אנחנו שומרים את הזכות לבטל את הזמנתך במקרה שהמחיר משתנה לפני מימוש ההזמנה.

אמצעי התשלום המשפחתי. אם אתה מנהל הקבוצה המשפחתית של קבוצת משפחה ב-Google Play, תתבקש להגדיר אמצעי תשלום משפחתי לבני המשפחה לצורך רכישת תוכן ב-Google Play ובתוך אפליקציות. אתה תהיה אחראי לכל רכישות התוכן שיבצעו בני משפחתך באמצעי התשלום המשפחתי. אם קבוצה משפחתית נמחקת או שאחד מבני המשפחה עוזב את הקבוצה המשפחתית, ייתכן שתחויב בגין רכישות ממתינות שביצעו בני משפחה באמצעי התשלום המשפחתי.

Google Payments. כדי לרכוש תוכן באמצעות Google Play, צריך להיות לך חשבון Google Payments ועליך להסכים לתנאים ולהגבלות של Google Payments. הודעת הפרטיות של Google Payments חלה בכל רכישת תוכן באמצעות חשבון Google Payments. אתה אחראי לכל הסכומים לתשלום בגין רכישות שבוצעו באמצעות Google Play בחשבון Google Payments שלך.

אמצעים נוספים לעיבוד תשלומים. Google עשויה להציע לך מבחר של אמצעים לעיבוד תשלומים, בנוסף ל-Google Payments, במטרה לפשט את תהליכי הרכישה של תוכן ב-Google Play. יש לציית לתנאים ולהגבלות הרלוונטיים, או לכל הסכם משפטי אחר, בין אם מול Google ובין אם מול צד שלישי, אשר מסדיר את השימוש שלך באמצעי נתון לעיבוד תשלומים. Google רשאית להוסיף או להסיר אמצעים לעיבוד תשלומים בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי. אתה האחראי הבלעדי לכל הסכומים לתשלום המשויכים לרכישות שאתה מבצע ב-Google Play.

זכאות לחיוב על ידי ספק. על מנת לקבוע את זכאותך לחיוב בעבור רכישות תוכן שאתה מבצע מתוך מכשירים ניידים שברשותך דרך החשבון של ספק הרשת הסלולרית שלך, כאשר אתה יוצר חשבון ב-Google Play במכשיר מסוים, אנו נשלח לספק הרשת שלך מזהים של המכשיר, למשל, את מזהה המנוי ואת המספר הסידורי של כרטיס ה-SIM שלך. כדי להתיר זאת, יהיה עליך לקבל את התנאים וההגבלות של ספק הרשת. ספק הרשת עשוי לשלוח אלינו את פרטי הכתובת שלך לחיוב. אנחנו נשמור את המידע הזה ונשתמש בו בהתאם למדיניות הפרטיות של Google ולהודעת הפרטיות של Google Payments.

תמחור. התמחור והזמינות של כל התוכן המוצג באמצעות Google Play כפופים לשינוי בכל עת לפני הרכישה.

מסים. המונח "מסים" מתייחס לכל ההיטלים, אגרות המכס או המסים (שאינם מס ההכנסה) הקשורים למכירה של תוכן, כולל קנסות או ריביות קשורים. אתה אחראי לתשלום כל המסים הרלוונטיים ועליך לשלם בעבור תוכן ללא ניכוי של מסים מהמחיר. אם מוכר התוכן או Google מחויבים לגבות או לשלם מסים, אתה תחויב בסכום המיסוי. עליך לציית לכל חוקי המס החלים, ללא יוצא מן הכלל, כולל לחוקים המחייבים דיווח על מס ותשלום של כל מס שחל בקשר לשימוש שלך ב-Google Play או לרכישת תוכן ב-Google Play‏ או באמצעותו. הדיווח והתשלום של מסים רלוונטיים כאלה נתונים לאחריותך.

כל המכירות סופיות. ניתן לעיין במדיניות ההחזרים הכספיים של Google Play כדי לקבל מידע נוסף על הזכויות שלך למשוך, לבטל או להחזיר רכישות לצורך החזר כספי. למעט כפי שמוגדר במפורש במדיניות ההחזרים הכספיים של Google Play, או במדיניות ההחזרים הכספיים של הספק, כל המכירות סופיות והחזרות, החלפות או החזרים כספיים אינם מותרים. אם מתקיימים החלפה, החזרה או החזר כספי עבור עסקה מסוימת, ייתכן שהעסקה תבוטל וייתכן שלא תוכל עוד לגשת לתוכן שרכשת במסגרת עסקה זו.

מינויים. מינויים מחויבים אוטומטית בכל תקופת חיוב (שבועית, חודשית, שנתית או תקופה אחרת). החיוב יתבצע 24 שעות, או פחות מכך, לפני תחילתה של כל תקופת חיוב.

(א) תקופות ניסיון. בעת ההרשמה לתוכן במחיר מסוים, ייתכן שתהיה לך גישה להטבות המינוי ללא תשלום לתקופת ניסיון מסוימת, ולאחר מכן תחויב עד שתבטל את המינוי שלך. כדי למנוע חיוב, יש לבטל את המינוי לפני תום תקופת הניסיון. לאחר ביטול של תקופת הניסיון, תאבד מיד הגישה שלך לאפליקציה הרלוונטית ולהטבות המינוי, אלא אם צוין אחרת. תיתכן הגבלה למספר מוגדר של גרסאות ניסיון לכל משתמש במהלך פרק זמן נתון, וייתכנו הגבלות אחרות.

(ב) ביטולים. אפשר לבטל מינוי בכל עת לפני תום תקופת החיוב הרלוונטית, כמתואר במרכז העזרה. ביטול זה יחול על התקופה הבאה. לדוגמה, אם רכשת מינוי חודשי, אפשר לבטל את המינוי בכל עת במהלך כל חודש בתקופת המינוי, והמינוי יבוטל החל בחודש שאחריו. לא תקבל החזר כספי על תקופת החיוב הנוכחית, אלא אם מצוין אחרת ב-מדיניות ההחזרים הכספיים של Google Play (לדוגמה כאשר התוכן פגום). מינויים ל-Google Play דוכן עיתונים: תמשיך לקבל תוכן ועדכונים (אם רלוונטיים) במסגרת המינוי הרלוונטי עד לסיום תקופת החיוב הנוכחית. בסיומה של תקופת חיוב זו, הגישה שלך לגיליונות כתבי עת שסופקו בעבר לא תושפע מהביטול. אולם, הגישה שלך לתוכן חדשותי בתשלום תסתיים בסוף תקופת החיוב שבמהלכה בוטל המינוי. אם תבטל במהלך תקופת הניסיון בחינם, הגישה שלך לגיליונות כתבי העת שאליהם ניגשת במהלך תקופת ניסיון בחינם תישמר, אבל הגישה שלך לתוכן חדשותי לא תישמר. מינויים ל-'Google Play מוזיקה': אם תבטל את המינוי שלך ל-'Google Play מוזיקה', תמשיך לקבל גישה לתוכן שכלול במינוי של 'Google Play מוזיקה' עד לסיום תקופת החיוב הנוכחית. יחד עם זאת, הגישה שלך תסתיים בסוף תקופת החיוב שבמהלכה בוטל המינוי. אם המינוי שלך ל-'Google Play מוזיקה' יבוטל במהלך תקופת ניסיון בחינם, לא תהיה לך עוד גישה לתוכן המינוי של 'Google Play מוזיקה', שאליו הייתה לך גישה בתקופת ניסיון בחינם.

(ג) הנחות למנויים של הגרסה המודפסת. ספקים מסוימים של כתבי עת עשויים לאפשר למנויים של הגרסה המודפסת, לרכוש מינוי לתוכן בכתבי עת ב-Google Play במחיר מופחת. אם תבטל את המינוי לגרסה המודפסת של כתב העת או שיפוג תוקף המינוי לגרסה המודפסת ולא תחדש אותו, המחיר המופחת של המינוי לתוכן זה ב-Google Play יבוטל באופן אוטומטי.

(ד) שינויים במחיר. ברכישת מינוי, אתה תחויב תחילה בתעריף החל במועד הסכמתך להירשם כמנוי. אם מחירו של המינוי יעלה מאוחר יותר, Google תודיע לך על כך. העלאה זו תחול על הסכום הבא לתשלום לאחר ההודעה, ובלבד שקיבלת הודעה מראש של 10 ימים לפחות לפני ביצוע החיוב. אם תקבל הודעה מראש פחות מ-10 ימים לפני החיוב, ההעלאה תחול רק מהתשלום שלאחר התשלום הבא. אם אינך מעוניין לשלם את המחיר הגבוה יותר למינוי, תוכל לבטל את המינוי כפי שמתואר בסעיף הביטולים של תנאים אלה. אתה לא תחויב בסכומים נוספים למינוי, בתנאי שתודיע לנו לפני תום תקופת החיוב הנוכחית. כשהספק מעלה את מחיר המינוי ונדרשת הסכמה לכך, ייתכן ש-Google תבטל את המינוי שלך, אלא אם תסכים למחיר החדש. אם המינוי שלך יבוטל ובהמשך תחליט להירשם מחדש, תחויב בתעריף המינוי הנוכחי באותה עת.

4. זכויות והגבלות

רישיון לשימוש בתוכן. לאחר השלמת עסקה או תשלום העמלה הרלוונטית לתוכן, תהיה לך זכות לא-בלעדית, כפי שמותרת במפורש בתנאים אלה ובמדיניות הקשורה, לאחסון, לגישה, לצפייה, לשימוש ולהצגה של עותקים של התוכן הרלוונטי במכשירים שלך, או בהתאם להרשאה אחרת במסגרת השירות לשימוש אישי ולא מסחרי בלבד. כל הזכויות, הבעלות והעניין ב-Google Play ובתוכן שאינם מוענקים לך במפורש במסגרת התנאים, שמורים. השימוש שלך באפליקציות ובמשחקים עשוי להיות כפוף לתנאים וההגבלות הנוספים של הסכם הרישיון של משתמש הקצה בינך לבין הספק.

הפרה של תנאי הרישיון. במקרה של הפרת התנאים, הזכויות שלך במסגרת רישיון זה יבוטלו באופן מיידי, ו-Google עשויה לבטל את הגישה שלך ל-Google Play, לתוכן או לחשבון Google שלך בלי להעניק לך החזר כספי.

הגבלות: חל איסור:

הוראות של צד שלישי. למרות כל דבר המנוגד לתנאים אלה, גורמי הצד השלישי שמספקים רישיון לתוכן שלהם ל-Google, הם מוטבים מצד שלישי במסגרת תנאים אלה, אך ורק ביחס להוראות הספציפיות של תנאים אלה הנוגעות ישירות לתוכן שלהם ("הוראות של צד שלישי"). וזאת רק כדי לאפשר לגורמי צד שלישי אלה לאכוף את זכויותיהם בתוכן כזה. למען הסר ספק, דבר מתנאים אלה אינו מקנה לאחד מהצדדים זכות של מוטב מצד שלישי ביחס לכל הוראה שהיא, שאינה במסגרת ה'הוראות של צד שלישי'. כולל, בין היתר, הוראות או הסכמים כלשהם המשולבים מתוקף התייחסות, או שנזכרו ללא שילוב, בתנאים אלה.

מדיניות Play. פרסום ביקורות ב-Google Play כפוף לתנאי המדיניות הבאים. אם ברצונך לדווח על התנהלות פוגעת או על הפרות תוכן אחרות, יש ללחוץ כאן.

תוכן פגום. לאחר שתוכן הופך לזמין עבורך דרך החשבון שלך, עליך לבדוק את התוכן בהקדם האפשרי והסביר כדי לוודא שהוא פועל ומתבצע כפי שמוצהר. אם נמצאו שגיאות או פגמים, יש ליידע אותנו או את הספק על כך בהקדם האפשרי והסביר. למידע נוסף, ניתן לעיין במדיניות ההחזרים הכספיים של Google Play.

הסרה או אי זמינות של תוכן. בכפוף לתנאים, התוכן שתרכוש או תתקין יהיה זמין עבורך באמצעות Google Play לתקופה שתבחר, במקרה של רכישה לתקופת השכרה ובמקרים אחרים, כל עוד ל-Google יש זכות להפוך תוכן כזה לזמין עבורך. במקרים מסוימים (לדוגמה, אם Google מאבדת את הזכויות הרלוונטיות, אם שירות או תוכן מופסקים, אם יש בעיות אבטחה קריטיות או הפרות של התנאים החלים או הפרות חוק), Google עשויה להסיר גישה מהמכשיר או להפסיק לספק לך גישה לתוכן מסוים שרכשת. עבור תוכן שנמכר בידי Google Commerce Limited, ייתכן שתימסר לך הודעה על הסרה או הפסקה מעין אלה, כאשר הדבר יתאפשר. אם לא ניתן להוריד עותק של התוכן לפני הסרה או הפסקה מסוג זה, Google עשויה להציע לך (א) החלפה של התוכן במידת האפשר, או (ב) החזר כספי מלא או חלקי של מחיר התוכן. אם Google תנפיק לך החזר כספי, ההחזר הכספי יהיה הסעד היחיד שלך.

חשבונות מרובים. אם יש לך כמה חשבונות Google עם שמות משתמשים שונים, במקרים מסוימים ניתן להעביר תוכן מחשבון מסוים לחשבון אחר, בתנאי שאתה הבעלים של כל חשבון כזה וש-Google הפעילה תכונה של השירות הרלוונטי המאפשרת העברות כאלה.

הגבלות על גישה למכשירים. Google רשאית להגביל מעת לעת את מספר המכשירים או מספר יישומי התוכנה שניתן להשתמש בהם לצורך גישה לתוכן. ניתן להיכנס אל מרכז העזרה של 'Google Play מוזיקה' או אל כללי השימוש ב-'Google Play סרטים וטלוויזיה' כדי לקבל מידע נוסף על הגבלות אלה הרלוונטיות ל-'Google Play מוזיקה' או ל-'Google Play סרטים וטלוויזיה'.

פעילויות מסוכנות. אף אחד מהשירותים או התוכן לא מיועד לשימוש בהפעלת מתקנים גרעיניים, מערכות החייאה, מערכות תקשורת למצבי חירום, ניווט מטוסים או מערכות תקשורת של מטוסים, בקרת תעבורה אווירית, או כל פעילות אחרת מסוג זה, שבה תקלה בשירותים או בתוכן עלולה לגרום למוות, לפגיעה אישית או לנזק פיזי או סביבתי חמור.

Google Play סרטים וטלוויזיה. לפרטים נוספים ולהגבלות בנוגע לגישה אל 'Google Play סרטים וטלוויזיה', ובנוגע לשימוש בו, ניתן לעיין בכללי השימוש ב-'Google Play סרטים וטלוויזיה'.

‏Google Play מוזיקה

Google Play מאפשר לך לעיין במגוון תכנים דיגיטליים של מוזיקה ותכנים הקשורים למוזיקה, להציגם בתצוגה מקדימה, להזרימם, לרכוש ולהוריד אותם, וכן להמליץ עליהם ולהשתמש בהם. דוגמאות לתכנים כאלה: קובצי מוזיקה, קבצים של סרטוני מוזיקה, תצוגות מקדימות, קליפים, מידע על אמנים, ביקורות של משתמשים, ביקורות מוזיקליות מקצועיות של גורמי צד שלישי ותוכן דיגיטלי נוסף ("מוצרי מוזיקה").

תוכן מאוחסן. ניתן להשתמש ב-Google Play כדי לאחסן תוכן דיגיטלי (כגון קובצי מוזיקה, מטא נתונים קשורים ואלבומים) ב'אחסון מוזיקה' באמצעות 'תוכנות מוזיקה', בהתאם להגדרת המונחים למטה ("תוכן מאוחסן"). למען הסר ספק, המושג 'מוצרי מוזיקה' אינו מתייחס לתוכן מאוחסן. תוכן מאוחסן עשוי לכלול קבצים שאתה מעלה ישירות לאחסון המוזיקה או קבצים ש-Google "סורקת ומתאימה" לקבצים המאוחסנים באופן מקומי במכשיר שלך.

שירותי מדף המוזיקה.ייתכן ש-Google Play יספק לך גישה אל (א) שטח אחסון בשרת לצורך אחסון מוזיקה וקובצי נתונים קשורים, לרבות 'מוצרי מוזיקה' ו'תוכן מאוחסן' ("אחסון מוזיקה") או (ב) אפליקציות תוכנה (לרבות אפליקציות לאינטרנט, למחשבים ולניידים) ושירותים קשורים המאפשרים להעלות, לנהל, לקבל גישה ולהשמיע מוזיקה באמצעות 'אחסון מוזיקה' ("תוכנות מוזיקה"). בתנאים אלה, אנו מתייחסים ל'אחסון מוזיקה' ול'תוכנות מוזיקה' באופן מרוכז כאל "שירות מדף המוזיקה".

שימוש בשירותי מדף המוזיקה. אחסון של מוצרי מוזיקה ותוכן מאוחסן באחסון המוזיקה, פירושו שמירה של עותק ייחודי של התוכן הזה כדי ש-Google תשמור עליו בשמך ותאפשר לך לקבל גישה אל התוכן באמצעות חשבונך ב-Google Play. כשאתה משתמש בשירותי מדף המוזיקה, אתה מבקש מ-Google שכל הפונקציות והתכונות הדרושות של שירותי מדף המוזיקה יהיו זמינות לך כדי לאפשר לך להשתמש במוצרי מוזיקה ובתוכן מאוחסן. אתה מבין ש-Google, בכך שהיא מבצעת את השלבים הטכניים הדרושים לפי הנחייתך כדי לספק לך את שירותי מדף המוזיקה, עשויה (א) להעביר מוצרי מוזיקה ותוכן מאוחסן ברשתות שונות ובאמצעי מדיה שונים, וכן (ב) לערוך שינויים במוצרי מוזיקה ובתוכן מאוחסן כנדרש לתאימות ולהתאמה לדרישות הטכניות הכרוכות בחיבור רשתות, מכשירים, שירותים או מדיה. אתה מביע את הסכמתך ומתחייב בפני Google שיש לך הזכויות הדרושות לאחסון של כל תוכן מאוחסן שהוא ב'אחסון מוזיקה' שאותו אתה מנחה את Google להעלות או לאחסן ב'אחסון מוזיקה', ולהנחיית Google לבצע את הפעולות המתוארות בסעיף זה.

שירותי מינוי נוספים של Google. השימוש שלך ב-Google Play ובכל מוצר של מינוי ל-'Google Play מוזיקה' כפוף אך ורק לתנאים אלה ולא לתנאים של כל מוצר אחר של Google, כולל כל מוצר אחר של Google שדרכו קיבלת גישה למינוי ל-'Google Play מוזיקה'.

Google Play ספרים. מדיניות הפרטיות של 'Google Play ספרים' מתארת את האופן שבו אנו מטפלים במידע אישי ובסוגי מידע ספציפיים אחרים הנובעים מהשימוש שלך בתוכן מסוג ספרים.

Google Play דוכן עיתונים.

מידע אשר Google משתפת עם מוציאים לאור של כתבי עת. אם תרכוש מינוי לכתב עת לתקופה כלשהי ב-Google Play, ייתכן ש-Google תשתף את שמך, כתובת האימייל, הכתובת שלך למשלוח דואר ומזהה ייחודי עם המוציא לאור של כתב העת. כמנוי לכתב-העת, Google עשויה לשתף עם המוציא לאור של אותו כתב-עת גם את היסטוריית הקריאה שלך בכתב-העת האמור. בין Google והמוציא לאור של כתב-העת קיימת הסכמה לכך שהמוציא לאור של כתב-העת ישתמש במידע זה בהתאם למדיניות הפרטיות של המוציא לאור. במועד רכישת המינוי, תהיה לך הזדמנות לבטל את הסכמתך לקבל מן המוציא לאור הודעות שאינן קשורות למינוי שאתה רוכש, ולבטל את הסכמתך לקבל הודעות שיווקיות מגורמי צד שלישי. אם אתה רוכש גיליון יחיד של כתב עת ב-Google Play‏, Google עשויה לספק למוציא לאור של כתב העת את המיקוד שלך. נוסף לכך, אנחנו מספקים למוציאים לאור של כתבי עת מידע על מכירות של כתבי עת.

אימות מינויים לגרסה המודפסת. אם ברצונך לקבל גישה למינוי ב-'Google Play דוכן עיתונים' באמצעות מינוי קיים לגרסה המודפסת מהמוציא לאור של כתב עת זה, ייתכן שנבקש מספק שירות של צד שלישי לאמת את המינוי שלך לגרסה המודפסת עם המוציא לאור של כתב העת. כמו כן, אנחנו עשויים לבקש ממך מידע מסוים הקשור למינוי לגרסה המודפסת כדי לעשות זאת. Google תשתמש במידע זה בהתאם למדיניות הפרטיות של Google.