Google Play Hizmet Şartları

15 Mart 2023 (Arşivlenmiş sürümü göster)

1. Giriş

Geçerli Şartlar. Google Play'i kullandığınız için teşekkür ederiz. Google Play, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View California 94043, ABD adresinde kayıtlı Google LLC ("Google", "biz" veya "bizim") tarafından sağlanan bir hizmettir. Google Play'i ve bu hizmet aracılığıyla uygulamaları (Android Hazır Uygulamaları dahil), sistem hizmetleri, oyunlar, filmler, kitaplar, dergiler veya diğer dijital içerik ya da hizmetleri ("İçerik" olarak adlandırılır) kullanımınız bu Google Play Hizmet Şartları'na (“Play HŞ”) ve Google Hizmet Şartları'na ("Google HŞ") (ikisi birlikte "Şartlar" olarak anılacaktır) tabidir. Google Play, Google Hizmet Şartları'nda tanımlanan bir Hizmettir. Play HŞ ve Google HŞ arasında uyuşmazlık olursa Google Play Hizmet Şartları önceliklidir.

2. Google Play'i Kullanımınız

İçeriğe Erişim ve Kullanım. Google Play'i mobil cihazınız, bilgisayarınız, televizyonunuz, saatiniz veya desteklenen diğer cihazlarınız ("Cihaz") için ilgili İçeriklere göz atmak, içerikleri bulmak, görüntülemek, yayınlamak veya indirmek üzere kullanabilirsiniz. Google Play'i kullanmak için, ilgili İçerik’e yönelik sistem ve uyumluluk gereksinimlerini karşılayan, aktif internet erişimine ve uyumlu yazılımlara sahip bir Cihaza ihtiyacınız vardır. İçeriğin ve özelliklerin kullanılabilirliği ülkelere göre farklılık gösterir ve İçerik veya özelliklerin tümü ülkenizde kullanılamayabilir. Bazı İçerikler aile üyeleriyle paylaşıma uygun olabilir. İçerik Google tarafından sunulabilir veya Google ile satış ortaklığı olmayan üçüncü taraflarca sağlanabilir. Google dışındaki kaynakların Google Play üzerinden kullanıma sunduğu herhangi bir İçerikten Google sorumlu değildir ve bu tür içerikleri desteklemez.

Yaş Kısıtlamaları. Google Play'i kullanmak için aşağıdaki yaş kısıtlamalarına tabi geçerli bir Google hesabınız ("Google Hesabı") olmalıdır. Ülkenizde reşit olarak kabul edilmiyorsanız Google Play'i kullanmak ve Şartları kabul etmek için ebeveyninizin veya yasal vasinizin iznini almalısınız. Google Play'de belirli İçerik veya özelliklerin kullanımı konusunda uygulanabilecek, yaşla ilgili ek sınırlamalara uymalısınız. Aile yöneticileri ve aile üyeleri de bu ek gereksinimleri karşılamalıdır.

Üçüncü Taraf Ücretleri. Üçüncü tarafların (internet sağlayıcınız veya mobil operatörünüz gibi) İçeriği ve Google Play'i kullanımınız ve görüntülemenizle ilgili olarak aldığı herhangi erişim ya da veri ücretlerinden siz sorumlu olursunuz.

Güncellemeler. Google Play’in, ilgili destek kitaplıklarının veya İçeriğin güncellenmesi gerekebilir. Bu güncelleme, örneğin hata düzeltmeleri, gelişmiş işlevler, eksik eklentiler ve yeni sürümler (hepsi birden "Güncellemeler") için yapılır. Bu Güncellemeler, Google Play'i kullanmanız veya İçeriğe erişmeniz, İçeriği kullanmanız ya da indirmeniz için gerekli olabilir. Bu Şartları kabul edip Google Play'i kullanarak bu tür Güncellemeleri otomatik olarak almayı kabul etmiş olursunuz. Belirli İçerikle ilgili güncellemeleri Google Play'de Ayarlar üzerinden yönetebilirsiniz. Ancak güncellemenin, İçerikle ilgili önemli bir güvenlik açığını veya çalışmasıyla ilgili önemli bir sorunu düzelteceği ya da kötüye kullanımı engelleyeceği belirlenmişse, söz konusu Güncelleme, Google Play'de veya Cihazınızdaki Güncelleme ayarlarınızdan bağımsız olarak gerçekleştirilebilir. İlk olarak Google Play üzerinden indirilmiş olan İçeriği başka bir uygulama mağazası güncellemeye çalışırsa, bir uyarı alabilirsiniz ya da bu tür güncellemeler tamamen engellenebilir.

Sizinle İlgili Bilgiler. Google’ın Gizlilik Politikası, Google Play'i kullanırken kişisel verilerinizi nasıl ele aldığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu açıklar. Google, adınız ve e-posta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi, işlemlerinizin yapılması veya İçeriğin size sağlanması amacıyla Sağlayıcılara verebilir. Sağlayıcılar bu bilgileri kendi gizlilik politikalarına uygun olarak kullandıklarını kabul etmektedir.

Google Play'de bir aile grubunun parçasıysanız, aile grubundaki diğer aile üyeleri sizinle ilgili belirli bilgileri görebilir. Google Play'deki bir aile grubunun yöneticisiyseniz, aile grubuna katılmaları için davet ettiğiniz aile üyeleri adınızı, fotoğrafınızı ve e-posta adresinizi görür. Bir aile grubuna aile üyesi olarak katılırsanız diğer aile üyeleri adınızı, fotoğrafınızı ve e-posta adresinizi görebilir. Aile yöneticiniz, yaşınızı ve belirtilen aile ödeme yöntemini kullanarak gerçekleştirdiğiniz tüm satın alma işlemlerinin kaydını görür. Bu kayıt, satın aldığınız İçeriğin bir açıklamasını da içerir. İçerik aile paylaşımı için kullanılabiliyorsa ve aile grubunuzla paylaşırsanız tüm aile üyeleri İçeriğe erişebilir ve İçeriği sizin satın aldığınızı görebilir.

Hesaplara Yetkisiz Erişim. Hesap bilgilerinizi güvenli şekilde saklamalı ve hiçbir kişiyle paylaşmamalısınız. Google Play aracılığıyla herhangi bir Google Play kullanıcısının veya herhangi diğer Google Hizmetleri kullanıcılarının kişisel bilgilerini (hesap adları dahil) toplamamalı veya derlememelisiniz.

Devre Dışı Bırakılmış Hesaplar. Google, hesabınıza erişimi Şartlar uyarınca (örneğin, Şartları ihlal ettiğinizde) devre dışı bırakırsa, Google Play'e, hesap bilgilerinize veya dosyalara veya hesabınızda depolanan diğer İçeriklere erişiminiz engellenebilir. Daha fazla bilgi için Yardım Merkezi'ne bakın. Google Play'deki bir aile grubunun yöneticisiyseniz ve Google, hesabınıza erişimi devre dışı bırakırsa aile üyeleriniz, bir aile grubu gerektiren aile ödeme yöntemi, aile abonelikleri gibi aile özelliklerine veya aile üyeleri tarafından paylaşılan İçeriğe erişimlerini kaybedebilir. Google Play'de bir ailenin üyesiyseniz ve Google, hesabınızı devre dışı bırakırsa aile üyeleriniz, onlarla paylaştığınız İçeriklere erişimlerini kaybeder.

Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Koruma. Kötü amaçlı üçüncü taraf yazılımlara, URL'lere ve diğer güvenlik sorunlarına karşı sizi korumak için Google, cihazınızın ağ bağlantıları, zararlı olabilecek URL'ler, işletim sisteminiz ve Google Play veya diğer kaynaklar üzerinden Cihazınıza yüklenmiş uygulamalarınız hakkında bilgi alabilir. Google, bir uygulamanın veya URL'nin güvenli olmadığını belirlerse sizi uyarabilir veya uygulamanın cihazlara, verilere ya da kullanıcılara zarar verdiği biliniyorsa, Cihazınızdan yüklemesini kaldırabilir ya da Cihazınıza yüklenmesini engelleyebilir. Bu korumalardan bazılarını Cihazınızdaki ayarlardan devre dışı bırakabilirsiniz. (Ancak Google, Play Store üzerinden yüklenen uygulamalar hakkında bilgi almaya devam edebilir ve Cihazınıza diğer kaynaklardan yüklenen uygulamalar Google’a bilgi gönderilmeksizin güvenlik sorunları açısından analiz edilmeye devam edebilir).

Android Hazır Uygulamalar. Cihazınızda bir bağlantıyı tıkladığınızda Google Play geçerli bir hazır uygulamanın olup olmadığını kontrol edebilir ve olması halinde bağlantıyı hazır uygulamada açabilir. Eriştiğiniz hazır uygulamanın bölümlerini çalıştırmak için gereken tüm kodlar Cihazınıza indirilerek geçici bir süreliğine cihazda saklanır. Hazır uygulamalara dair uygulama ayrıntılarını Google Play Store'da bulabilirsiniz. Android Hazır Uygulamalar veri ve ayarları, Google hesabınızla oturum açan cihazlarla senkronize edilir. İsterseniz Android Hazır Uygulamalar'ı Cihazınızdaki ayarlardan devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu Şartlarda Yapılan Değişiklikler. Play HŞdeğişirse, en az 30 gün süre önceden bir uyarı alırsınız ve bu bildirim süresinin sonunda yeni Play HŞyürürlüğe girer. Bu uyarı süresinin ardından Google Play'i kullanmaya devam etmeniz, yeni Play HŞ’yikabul ettiğinizi gösterir. Yeni Play HŞ tüm İçerik kullanımlarınız(geçmişte yüklediğiniz veya satın aldığınız İçerikler dahil) ve bundan sonraki yüklemeleriniz veya satın alma işlemleriniz için geçerlidir. Söz konusu değişiklikleri kabul etmiyorsanız, daha önce satın aldığınız veya yüklediğiniz İçerikleri indirme ve Google Play kullanımınızı sonlandırma imkanı sunulacaktır. Bu şekilde indirdiğiniz İçeriğin kopyasını, Play HŞ’nı kabul ettiğiniz en son sürümüne uygun şekilde Cihazlarınızda görüntülemeye devam edebilirsiniz.

3. Satın Alma ve Ödeme İşlemleri

Ücretsiz İçerik. Google, Google Play'de ücretsiz olarak İçerik indirmenize, görüntülemenize veya kullanmanıza izin verebilir. Belirli ücretsiz İçeriğe erişiminiz ve bu tür İçeriği kullanımınızla ilgili ek sınırlamalar geçerli olabilir.

İçeriği Satın Alma. Google Play'de veya Google Play'i kullanarak İçerik satın aldığınızda, bu Şartlara (geçerli olduğu şekilde) dayalı olarak satıcıyla ayrı bir satış sözleşmesine girersiniz. Satıcı şunlardan biri olacaktır:

(a) Google Commerce Limited veya

(b) İçeriğin sağlayıcısı ("Sağlayıcı"), Google Commerce Limited'in Sağlayıcı için aracı görevini yürüttüğü yerler dahil.

Bu Şartlara ek olarak ayrı satış sözleşmesi.

Google'ın, Sağlayıcı için aracı olarak görev yaptığı satışlarda, Google Hizmet Şartları'nda bulunan, Google Hizmet Şartları "üçüncü taraf lehtar hakları oluşturmaz” ifadesi sizin Google Play'i kullanımınız için geçerli değildir.

Google'dan, İçerik satın alma işleminizi onaylayan bir e-posta aldığınızda, ilgili İçeriğin satın alınması ve kullanımıyla ilgili sözleşmeniz de tamamlanmış olur ve bu sözleşme, satın alma işlemi tamamlanır tamamlanmaz yürürlüğe girer.

Ön Siparişler. İçerik için bir ön sipariş verdiğinizde, ilgili öğeyi satın alma ve kullanma sözleşmeniz İçeriğin kullanımınıza sunulmasıyla tamamlanır ve o zaman sizden satın alma için ödeme alınır. İçerik kullanımınıza hazır olana kadar istediğiniz zaman ön siparişinizi iptal edebilirsiniz. İçerik kullanıma sunulmadan önce Google Play'de satıştan çekilirse, ön siparişinizi iptal etmemiz gerekir. Ayrıca, siparişiniz tamamlanmadan önce fiyatta değişiklik olursa siparişinizi iptal etme hakkımızı saklı tutarız.

Aile Ödeme Yöntemi. Google Play'deki bir aile grubunun yöneticisiyseniz, aile üyelerinizin Google Play'de ve uygulamaların içinde İçerik satın almak için kullanacakları geçerli bir aile ödeme yöntemi oluşturmalısınız. Aile üyelerinizin aile ödeme yöntemini kullanarak gerçekleştirdiği tüm İçerik satın alma işlemlerinden siz sorumlu olursunuz. Bir aile grubu silinirse veya bir aile üyesi aile grubundan ayrılırsa, aile üyelerinin aile ödeme yöntemini kullanarak gerçekleştirdiği bekleyen satın alma işlemlerinin ödemesi sizden alınabilir.

Google Payments. Google Play'den İçerik satın alabilmek için Google Payments hesabınız olmalı ve Google Payments Hizmet Şartları'nı kabul etmelisiniz. Google Payments hesabı kullanarak yaptığınız tüm satın alma işlemlerinde Google Payments Gizlilik Uyarısı geçerlidir. Google Payments hesabınızda Google Play üzerinden yaptığınız tüm satın alma işlemlerine ait tutarların ödenmesinden sorumlu olursunuz.

Diğer Ödeme İşleme Yöntemleri. Google Play üzerinden İçerik satın alabilmeniz için Google size, Google Payments'ın yanı sıra çeşitli ödeme işleme yöntemlerini kullanma olanağı da sağlayabilir. İster bir üçüncü taraf ile ister Google kendi takdir yetkisiyle ödeme işleme yöntemini kullanma şeklinizi düzenleyen ilgili şartlar ve koşullar ile diğer yasal sözleşmelere uymanız gerekir. Google, sadece şahsi karar verme yetkisiyle ödeme işleme yöntemleri ekleyebilir veya mevcut yöntemleri kaldırabilir. Google Play'de yaptığınız satın alma işlemleriyle ilişkili ödenecek tüm tutarlardan sadece siz sorumlu olursunuz.

Operatör Faturalandırmasına Uygunluk. Mobil cihazlarınızla yaptığınız İçerik satın alma işlemlerinin ücretlerinin mobil ağ sağlayıcınızın hesabına faturalandırılması için uygun olup olmadığınızı belirlemek amacıyla, bir Cihazda Google Play hesabı oluşturduğunuzda cihazınızın tanımlayıcılarını (ör. abone kimliği ve SIM kartın seri numarasını) ağ sağlayıcınıza göndeririz. Buna izin vermek için, ağ sağlayıcının hizmet şartlarını kabul etmeniz gerekir. Ağ sağlayıcı, fatura adres bilgilerinizi gönderebilir. Bu bilgileri Google'ın Gizlilik Politikası ve Google Payments Gizlilik Bildirimi’ne uygun şekilde tutar ve kullanırız.

Fiyatlandırma. Google Play üzerinden görüntülenen tüm İçeriğin fiyatlandırılması ve kullanılabilirliği, satın alma öncesinde herhangi bir zamanda değişebilir.

Vergiler."Vergiler" İçeriğin satışı ile ilişkilendirilen harçları, gümrük ücretlerini, resimleri veya vergileri (gelir vergisi hariç), ilgili cezalar ya da faizlerle birlikte kapsar. Vergilerden siz sorumlu olursunuz ve İçeriğin ücretini herhangi bir Vergi kesintisi olmadan ödemeniz gerekir. İçerik satıcısının veya Google'ın Vergi alması veya ödemesi gerekiyorsa Vergilerin ödemesi sizden alınır. Google Play'i kullanımınızdan veya Google Play'de ya da Google Play aracılığıyla İçerik satın almanızdan kaynaklanan Vergilerin beyanı ve ödemeleri dahil olmak üzere, geçerli tüm vergi yasalarına uymalısınız. Söz konusu vergilerin beyanı ve ödenmesinde sorumluluk size aittir.

Tüm Satışlar Nihaidir. Geri çekilme, iptal etme veya satın alınan ürünleri geri ödeme almak için iade etme haklarınızla ilgili daha fazla bilgi için Google Play'in Geri Ödeme Politikası'na bakın. Google HŞ ve Google Play'in Geri Ödeme Politikası'nda veya Sağlayıcının geri ödeme politikalarında açıkça belirtilen haller hariç, tüm satışlar nihaidir ve iade, değiştirme veya geri ödemelere izin verilmez. Herhangi bir satın alma işlemi için değiştirme, iade veya geri ödeme hakkı verilirse, söz konusu satın alma işlemi tersine çevrilebilir ve artık o işlem sonucu elde ettiğiniz İçeriğe erişemezsiniz.

Abonelikler. Aboneliklerin ödemesi her fatura döneminde (haftalık, aylık, yıllık veya başka bir dönemde olabilir) otomatik olarak alınır ve her fatura döneminin başlamasından 24 saat öncesine kadar sizden ödeme alınmaz.

(a) Deneme Dönemleri. Bir İçeriğe ücret karşılığında abone olduğunuzda belirli bir deneme süresince herhangi bir ücret ödemeden aboneliğin avantajlarına erişim olanağı elde edebilirsiniz. Bu süre dolduktan sonra, aboneliğinizi iptal edene kadar sizden ödeme alınır. Ödeme alınmasını önlemek için, deneme süreniz sona ermeden önce aboneliğinizi iptal etmelisiniz. Deneme aboneliğiniz iptal edildiğinde, aksi belirtilmediği sürece İçeriğe ve her bir abonelik ayrıcalığına erişiminizi hemen kaybedersiniz. Bu tür deneme aboneliği dönemlerine erişim her kullanıcı için belirli bir dönem süresince belirli sayıda denemeyle sınırlandırılabilir veya başka kısıtlamalar geçerli olabilir.

(b) İptaller. Bir aboneliği Yardım Merkezi'nde açıklandığı şekilde, geçerli fatura dönemi sona ermeden istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bu şekilde iptal işlemi bir sonraki dönemde geçerli olur. Örneğin, aylık bir abonelik satın alırsanız aboneliğin devam ettiği herhangi bir ay içinde istediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Abonelik iptali geçerli faturalandırma döneminin bitimi itibarıyla geçerli olur. Google Play'in Geri Ödeme Politikası'nda aksi belirtilmedikçe (örneğin İçeriğin hatalı olmasıyla ilgili bölümde), geçerli fatura dönemi için geri ödeme almazsınız.

(c) Basılı Yayın Aboneleri için İndirimler. Basılı bir yayına aboneyseniz, bazı süreli yayın Sağlayıcıları Google Play'de indirimli fiyata süreli yayın İçeriği aboneliği satın almanıza izin verebilir. Söz konusu süreli yayının basılı yayın aboneliğinizi iptal ederseniz veya basılı yayın aboneliğinizin süresi biterse ve yenilemezseniz, Google Play'de ilgili İçeriğe ilişkin indirimli fiyattan aboneliğiniz otomatik olarak iptal edilir.

(d) Fiyat Artışları. Bir abonelik satın aldığınızda, başlangıçta, abonelik anlaşmanızın yapıldığı anda geçerli olan ücreti ödersiniz. Abonelik ücreti daha sonra artarsa Google bunu size bildirir. Artış, bildirimden sonraki ödemenizde geçerli olur ve ödeme alınmadan en az 30 gün önce size bildirilir. Bildirimi ödeme tarihine 30 günden daha az süre kala alırsanız, fiyat artışı gelecek ödemeden sonraki ödemeye kadar geçerli olmaz. Ücreti artan bir abonelik için ödeme yapmak istemezseniz, aboneliği bu Şartlar’ın İptaller bölümünde açıklandığı şekilde iptal edebilirsiniz. Geçerli fatura dönemi bitmeden bize bildirdiğiniz takdirde artık sizden abonelik için ücret alınmaz. Sağlayıcı, bir aboneliğin fiyatını yükseltir ve bunun için onay gerekirse, yeni fiyatı kabul etmediğiniz takdirde Google, aboneliğinizi iptal edebilir. Aboneliğiniz iptal edilir ve daha sonra yeniden abone olmaya karar verirseniz, o anda geçerli olan abonelik ücretini ödersiniz.

4. Haklar ve Kısıtlamalar

İçerik Kullanma Lisansı. İçerik ile ilgili işlemi tamamlamanızın veya ilgili ücretleri ödemenizin ardından söz konusu İçeriği cihazınızda depolamak, görüntülemek, kullanmak ve Cihazlarınızda İçeriğin kopyalarını görüntülemek ve İçeriğe erişmek veya başka biçimde yetkilendirildiği şekilde, ticari olmayan amaçla sadece kişisel kullanımınız için yalnızca bu Şartlarda ve ilişkili politikalarda açıkça izin verilen, münhasır olmayan hakka sahip olursunuz. Şartlarda size açık şekilde verilmemiş, Google Play ve İçeriğe ilişkin tüm haklar, sahiplikler ve menfaatler saklıdır. Uygulamaları ve oyunları kullanımınız sizinle Sağlayıcı arasında son kullanıcı lisans sözleşmesinin ek şartlar ve koşullarına tabi olabilir.

Lisans Şartlarının İhlali. Şartların herhangi birini ihlal ederseniz bu lisans uyarınca sahip olduğunuz haklar hemen iptal olur ve Google herhangi bir geri ödeme yapmadan Google Play'e, İçeriğe veya Google Hesabınıza erişiminizi sonlandırabilir.

Kısıtlamalar: Şunları yapamazsınız:

Üçüncü Taraf Hakları. Şartlarda aykırı hüküm olmasına bakılmaksızın, İçeriklerini Google'a lisanslayan üçüncü taraflar, bu Şartlar uyarınca, bu Şartlardaki sadece doğrudan içerikleriyle ilgili haklarla (“Üçüncü Taraf Hakları”) ilişkili olarak ve sadece söz konusu üçüncü tarafların ilgili içerikle ilgili haklarını kullanabilmelerini sağlamak amacıyla kabul edilen üçüncü taraf lehtarlarıdır. Kuşkuya mahal vermemek üzere, bu Şartlardaki hiçbir ifadenin, Üçüncü Taraf Hakları'nın dışında kalan herhangi bir hakla (bu Şartlara dahil edilen veya dahil edilmeden referans gösterilebilen haklar veya anlaşmalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın) ilgili olarak hiçbir tarafa herhangi bir üçüncü taraf lehtar hakkı vermediği unutulmamalıdır.

Play Politikaları. Google Play'de yorum yayınlamak bu politikalara tabidir. Kötüye kullanım veya diğer içerik ihlallerini bildirmek istiyorsanız burayı tıklayın.

Kusurlu İçerik. Hesabınızı kullanarak İçerik edindiğinizde, belirtildiği gibi işlediğinden ve çalıştığından emin olmak için İçeriği olabildiğince makul sürede kontrol etmeli ve herhangi bir hata veya kusur bulduğunuzda mümkün olan en makul sürede bize veya Sağlayıcıya bildirmelisiniz. Daha fazla bilgi için Google Play Geri Ödeme Politikası'na bakın.

İçeriğin Kaldırılması veya Kullanılamaması. Şartlara tabi olarak, satın aldığınız veya kiraladığınız İçerik, bir kiralama süresi için satın almanız durumunda, tarafınızdan seçilen süre boyunca Google Play aracılığıyla ve diğer durumlarda ise Google'ın içeriği size sağlama hakkına sahip olduğu süre boyunca kullanımınıza sunulur. Belirli durumlarda (örneğin Google ilgili hakları kaybederse, bir hizmet veya İçeriğin sunumu kesilirse, güvenlikle ilgili önemli sorunlar olursa ya da geçerli şartlar ya da yasa ihlal edilirse) Google Cihazınızı kaldırabilir veya satın aldığınız belirli içeriğe erişiminizi durdurabilir. Google Commerce Limited tarafından satılan içerikler için mümkün olduğunda bu tür içerik kaldırma veya erişimi durdurma ile ilgili size bilgi verilebilir. Bu tür içerik kaldırma veya erişimi durdurma işlemi öncesinde İçeriğin bir kopyasını indiremezseniz, Google (a) mümkünse size İçeriğin bir kopyasını sağlayabilir veya (b) İçeriğin fiyatının tamamı ya da bir bölümü için geri ödeme yapabilir. Google size bir geri ödeme yaparsa, bu işlemle ilgili tek çözüm bu geri ödeme olur.

Birden Fazla Hesap. Farklı kullanıcı adlarıyla birden fazla Google hesabınız varsa, bazı durumlarda İçeriği bir hesaptan diğerine aktarabilirsiniz. Bunun için söz konusu hesapların her birinin size ait olması ve Google'ın söz konusu hizmette bu tür aktarımlara izin veren bir özelliği sağlaması gerekir.

Cihazlarda erişim sınırlamaları. Google İçeriğe erişmek için kullanabileceğiniz Cihaz veya Yazılım uygulaması sayısı konusunda zaman zaman sınırlamalar getirebilir. Google Play Filmler ve TV/Google TV sınırlamaları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen Google Play Filmler ve TV/Google TV Kullanım Kuralları'na bakın.

Tehlikeli Etkinlikler. Hizmetlerin veya İçeriklerin hiçbiri nükleer tesislerin, yaşam destek sistemlerinin, acil durum iletişim sistemlerinin, uçak navigasyonu veya iletişim sistemlerinin, hava trafiği kontrol sistemlerinin çalıştırılmasında veya Hizmetlerin ya da İçeriğin başarısız olması durumunda ölüm, kişisel yaralanma veya ciddi fiziksel ya da çevresel zarara neden olabilecek bu türden başka etkinliklerde kullanılamaz.

Google Play Filmler ve TV/Google TV. Google Play Filmler ve TV/Google TV'ye erişiminiz ve bu hizmeti kullanımınızla ek ayrıntılar ve kısıtlamalar için Google Play Filmler ve TV/Google TV Kullanım Kuralları'na bakın.