Google Play

Умови використання Google Play

5 лютого 2018 року

1. Вступ

Чинні умови. Дякуємо, що користуєтеся Google Play. Службу Google Play надає компанія Google LLC (надалі Google або ми), розташована за адресою 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View California 94043, USA. Використання служби Google Play і доступних у ній додатків (зокрема, додатків Android із миттєвим запуском), ігор, музики, фільмів, книг, журналів, іншого цифрового вмісту та сервісів (надалі Вміст) регулюється Умовами використання Google Play і Загальними положеннями та умовами Google (надалі Загальні положення та умови Google), які разом називаються Умови. Як описано в Загальних положеннях та умовах Google, Google Play – це "Служба". Якщо виникне конфлікт між Умовами використання Google Play і Загальними положеннями та умовами Google, перевагу мають Умови використання Google Play.

2. Використання Google Play

Доступ до Вмісту та його використання. За допомогою Google Play ви можете шукати, переглядати, транслювати або завантажувати Вміст для свого мобільного пристрою, комп’ютера, телевізора, годинника чи інших підтримуваних пристроїв (надалі – "Пристрій"). Щоб користуватися Google Play, потрібен Пристрій, який відповідає вимогам щодо системи й сумісності з відповідним Вмістом, доступ до Інтернету та сумісне програмне забезпечення. Доступність Вмісту та функцій залежить від країни. У вашій країні можуть бути доступні не всі функції та Вміст. Деяким Вмістом можна ділитися з учасниками сімейної групи. Вміст можуть пропонувати Google або інші сторонні розробники, не пов’язані з Google. Google не несе відповідальності за Вміст у Google Play, що надходить не від Google, і не підтримує такий Вміст.

Вікові обмеження. Щоб користуватися Google Play, у вас має бути дійсний обліковий запис Google (надалі – "Обліковий запис Google"), на який поширюються вікові обмеження. Неповнолітні користувачі можуть користуватися Google Play і прийняти Умови лише з дозволу батьків чи офіційного опікуна. Ви маєте дотримуватися додаткових вікових обмежень, які можуть стосуватися використання певного Вмісту чи функцій у Google Play. Адміністратори й учасники сімейної групи мають також відповідати додатковим вимогам.

Комісії третіх сторін. Під час використання й перегляду Вмісту та Google Play ви несете відповідальність за сплату будь-яких комісій за доступ або передавання даних, які стягуються третіми сторонами (як-от постачальником послуг Інтернету чи оператором мобільного зв’язку).

Оновлення. Можливо, вам потрібно буде оновити Google Play, пов’язані бібліотеки з додатковими ресурсами або Вміст, наприклад, щоб виправляти помилки, отримувати розширені функції, відсутні плагіни й нові версії (разом – "Оновлення"). Такі Оновлення можуть бути потрібні, щоб використовувати Google Play, а також завантажувати чи використовувати Вміст або отримувати до нього доступ. Приймаючи ці Умови та використовуючи Google Play, ви погоджуєтесь автоматично отримувати такі Оновлення. Оновленнями для певного Вмісту можна керувати в Налаштуваннях Google Play. Однак якщо визначено, що Оновлення усуне критичну загрозу безпеці, пов’язану з Вмістом, його може бути встановлено незалежно від ваших налаштувань Оновлень у Google Play чи на Пристрої. Якщо інший магазин додатків намагається оновити Вміст, який спершу було завантажено з Google Play, ви отримаєте застереження або взагалі можете відмовитися від таких оновлень.

Особиста інформація. У Політиці конфіденційності Google пояснюється, як ми обробляємо особисті дані та захищаємо конфіденційність, коли ви користуєтеся Google Play. Google може повідомляти вашу особисту інформацію, як-от ім’я й електронну адресу, Постачальникам, які обробляють ваші трансакції та/чи надають вам Вміст. Постачальники погоджуються використовувати таку інформацію відповідно до власної політики конфіденційності.

Якщо ви учасник сімейної групи в Google Play, інші учасники цієї групи бачитимуть певну інформацію про вас. Якщо ви адміністратор сімейної групи в Google Play, її учасники, яких ви запросите в групу, бачитимуть ваше ім’я, фотографію й електронну адресу. Якщо ви приєднаєтеся до сімейної групи, інші учасники бачитимуть ваші ім’я, фотографію й електронну адресу. Адміністратор сімейної групи бачитиме ваш вік і всі покупки, зроблені за допомогою сімейного способу оплати, зокрема опис придбаного Вмісту. Якщо ви поділитеся Вмістом з учасниками сімейної групи, усі вони матимуть доступ до Вмісту та бачитимуть, що його купили ви.

Несанкціонований доступ до облікових записів. Зберігайте дані облікового запису в безпечному місці та нікому їх не повідомляйте. Забороняється збирати через Google Play особисті дані користувачів Google Play чи інших сервісів Google, зокрема імена облікових записів.

Заблоковані облікові записи. Якщо Google заблокує ваш обліковий запис відповідно до Умов (наприклад, якщо ви їх порушите), ви можете втратити доступ до Google Play, даних облікового запису, а також усіх пов’язаних із ним файлів і Вмісту. Докладнішу інформацію можна знайти в довідковому центрі. Якщо ви адміністратор сімейної групи в Google Play, і Google заблокує ваш обліковий запис, учасники вашої сімейної групи можуть втратити доступ до функцій сімейної групи, як-от сімейного способу оплати, сімейних підписок та Вмісту, яким поділились учасники сімейної групи. Якщо ви учасник сімейної групи в Google Play, і Google заблокує ваш обліковий запис, учасники вашої сімейної групи втратять доступ до Вмісту, яким ви з ними поділилися.

Захист від зловмисного програмного забезпечення. Щоб захистити вас від зловмисного програмного забезпечення третіх осіб, URL-адрес або інших проблем із безпекою, Google може отримувати інформацію про мережеві з’єднання на вашому Пристрої, потенційно шкідливі URL-адреси, операційну систему й установлені на Пристрої додатки з Google Play або інших джерел. Google може попередити вас, якщо вважатиме URL-адресу або додаток небезпечними, або видалити додаток чи заблокувати встановлення на вашому Пристрої, якщо виявить, що він шкідливий для пристроїв, даних чи користувачів. Ви можете вимкнути цей захист у налаштуваннях на Пристрої, однак Google може надалі отримувати інформацію про додатки, установлені з Google Play, а встановлені на Пристрої додатки з інших джерел усе одно можуть проходити перевірку на наявність проблем із безпекою без надсилання даних у Google.

Додатки Android із миттєвим запуском. Коли ви натискаєте посилання на своєму Пристрої, Google Play може перевіряти наявність відповідного додатка з миттєвим запуском і відкривати посилання в цьому додатку. Код, потрібний для запуску частин додатка з миттєвим запуском, завантажиться на ваш Пристрій і певний час зберігатиметься на ньому. Інформацію про додаток із миттєвим запуском можна знайти в магазині Google Play. Дані та налаштування додатків Android із миттєвим запуском синхронізуються з пристроєм, на якому ви ввійшли в обліковий запис Google. Додатки Android із миттєвим запуском можна вимкнути в налаштуваннях Пристрою.

Змінення Умов. Якщо Умови зміняться, ви отримаєте попередження щонайменше за 30 днів до їх застосування. Користуючись Google Play після попереджувального періоду, ви приймаєте нові Умови. Нові Умови поширюватимуться на використання всього Вмісту (зокрема, придбаного чи встановленого раніше) і всі наступні встановлення та покупки. Якщо ви не погоджуєтеся на такі зміни, ви зможете завантажити придбаний або встановлений раніше Вміст і припинити користуватися Google Play. Ви можете надалі переглядати копію Вмісту на своїх Пристроях відповідно до останньої версії Умов, які ви прийняли.

3. Покупки та платежі

Безкоштовний Вміст. Google може дозволити вам безкоштовно завантажувати, переглядати або використовувати Вміст у Google Play. Додаткові обмеження можуть стосуватися доступу до певного безкоштовного Вмісту та його використання.

Покупка Вмісту. Купуючи Вміст на сайті або в додатку Google Play, ви укладаєте окрему угоду про купівлю з продавцем відповідно до цих Умов (якщо вони застосовуються). Продавцем буде:

(a) компанія Google Commerce Limited; або

(б) постачальник Вмісту (надалі Постачальник), зокрема якщо Google Commerce Limited діє як представник Постачальника.

Окрема угода про продаж є додатком до цих Умов.

Положення про продаж (де Google виступає представником Постачальника), у якому йдеться про те, що Загальні положення та умови Google не надають жодних прав третім сторонам-бенефіціарам, не стосуються вашого користування Google Play.

Угода про купівлю та права користування Вмістом починають діяти, коли ви отримуєте електронний лист від Google із підтвердженням вашої покупки відповідного Вмісту. Ця угода вступає в дію одразу після завершення покупки.

Попередні замовлення. Якщо ви розміщуєте попереднє замовлення на Вміст, ваша угода про купівлю й використання цього продукту завершується, коли Вміст стає доступним для вас. Тоді з вас стягується плата за покупку. Ви можете будь-коли скасувати попереднє замовлення до того, як Вміст стане доступним. Ми скасуємо ваше попереднє замовлення, якщо Вміст буде відкликано з продажу, перш ніж він з’явиться в Google Play. Ми також залишаємо за собою право скасувати замовлення, якщо ціна зміниться до його виконання.

Сімейний спосіб оплати. Якщо ви адміністратор сімейної групи в Google Play, вам потрібно додати дійсний сімейний спосіб оплати, за допомогою якого учасники сімейної групи оплачуватимуть покупки Вмісту в Google Play і додатках. Ви нестимете відповідальність за всі покупки Вмісту учасників сімейної групи, здійснені за допомогою сімейного способу оплати. Якщо сімейну групу буде видалено або один з учасників покине групу, з вас може бути стягнуто плату за неоплачені покупки, здійснені учасниками за допомогою сімейного способу оплати.

Google Payments. Щоб купувати Вміст у Google Play, ви повинні мати платіжний профіль Google Payments і прийняти Умови використання Google Payments. Примітка про конфіденційність Google Payments застосовується під час покупки Вмісту за допомогою платіжного профілю Google Payments. Ви несете відповідальність за всі суми, які маєте сплатити під час покупок у Google Play за допомогою платіжного профілю Google Payments.

Інші способи обробки платежів. Щоб ви могли зручно купувати Вміст у Google Play, Google пропонує різні способи обробки платежів, окрім Google Payments. Ви маєте дотримуватись умов або інших юридичних угод (з Google чи третьою стороною), які регулюють використання способів обробки платежів. Google може на власний розсуд додавати чи видаляти способи обробки платежів. Ви несете відповідальність за всі суми, які маєте сплатити під час покупок у Google Play.

Умови оплати через оператора. Щоб визначити, чи ви маєте право платити через оператора мобільного зв’язку за Вміст, який купуєте за допомогою мобільного Пристрою, під час створення облікового запису Google Play на Пристрої ми надсилаємо ідентифікатори вашого Пристрою (наприклад ідентифікатор абонента та серійний номер SIM-карти) вашому оператору мережі. Щоб дозволити використання цього способу оплати, ви повинні прийняти умови оператора мережі. Оператор мережі може надіслати нам вашу платіжну адресу. Ми зберігаємо та використовуємо цю інформацію відповідно до Політики конфіденційності Google і Примітки про конфіденційність Google Payments.

Ціна. Ціна та доступність Вмісту, представленого в Google Play, може будь-коли змінитися до моменту здійснення покупки.

Податки. Податки – це будь-які комісії, митні збори, стягнення чи податки (окрім податку на прибуток), пов’язані з продажем Вмісту, зокрема штрафи та відсотки. Ви несете відповідальність за сплату всіх Податків і маєте платити за Вміст з урахуванням Податків. Якщо продавець Вмісту або Google має збирати чи сплачувати Податки, такі Податки стягуються з вас. Ви маєте дотримуватися чинного податкового законодавства, зокрема вказувати та сплачувати всі Податки, пов’язані з використанням Google Play або придбанням Вмісту через Google Play. Ви несете відповідальність за сплату всіх належних Податків.

Усі продажі остаточні. Щоб дізнатися більше про ваші права на відкликання, скасування чи повернення покупок і відшкодування, перегляньте Політику відшкодування Google Play. Окрім випадків, чітко вказаних у Політиці відшкодування Google Play або політиці відшкодування Постачальника, усі продажі є остаточними та не підлягають поверненню, заміні чи відшкодуванню. Якщо дозволено заміну, повернення чи відшкодування, трансакція скасовується, і ви втрачаєте доступ до Вмісту, який купили через цю трансакцію.

Підписки. Плата за підписки автоматично стягується кожний розрахунковий період (кожний тиждень, місяць, рік або інший період). Плата може стягуватися за 24 години до початку розрахункового періоду.

(а) Пробні періоди. Коли ви передплачуєте платний Вміст, ви можете отримувати переваги підписки безкоштовно впродовж указаного пробного періоду, після якого з вас стягуватиметься плата, доки ви не скасуєте підписку. Щоб плата не стягувалася, потрібно скасувати підписку до закінчення пробного періоду. Якщо ви скасуєте пробний період, ви відразу втратите доступ до відповідного додатка та переваг підписки, якщо не зазначено інше. Доступ протягом таких пробних періодів може обмежуватися кількома пробними версіями для кожного користувача протягом певного періоду або можуть застосовуватись інші обмеження.

(б) Скасування. Ви можете будь-коли скасувати цю підписку до завершення розрахункового періоду, як описано в довідковому центрі. Підписку на наступний період буде скасовано. Наприклад, якщо ви купуєте місячну підписку, ви можете скасувати її протягом будь-якого місяця, і підписку на наступний період буде скасовано. Плата за поточний розрахунковий період не повертається, окрім випадків, зазначених у Політиці відшкодування Google Play (наприклад, якщо Вміст пошкоджено). Підписки на Google Play Пресу. Ви далі отримуватимете Вміст і Оновлення (якщо передбачено) відповідної підписки впродовж решти поточного розрахункового періоду. Після закінчення розрахункового періоду ви матимете доступ до раніше отриманих випусків журналу, але втратите доступ до платного вмісту новин наприкінці розрахункового періоду, протягом якого скасували підписку. Якщо ви скасуєте підписку під час безкоштовного пробного періоду, ви все ще матимете доступ до випусків журналу, до яких мали доступ протягом безкоштовного пробного періоду, але втратите доступ до вмісту новин. Підписки на Google Play Музику. Якщо ви скасуєте підписку на Google Play Музику, ви все ще матимете доступ до Вмісту підписки впродовж решти поточного розрахункового періоду, але втратите цей доступ наприкінці розрахункового періоду, протягом якого скасували підписку. Якщо ви скасуєте підписку на Google Play Музику протягом безкоштовного пробного періоду, ви втратите доступ до Вмісту Google Play Музики за підпискою, який ви могли слухати протягом такого періоду.

(в) Знижка за наявності підписки на друковане видання. Деякі Постачальники періодичних видань дозволяють придбати підписку на періодичний Вміст у Google Play за зниженою ціною, якщо ви вже підписалися на друковану версію. Якщо ви скасуєте підписку на друковану версію періодичного видання або термін дії підписки закінчиться, а ви його не продовжите, ваша підписка зі знижкою на цей Вміст у Google Play автоматично скасовується.

(г) Зміни ціни. Коли ви купуєте підписку, з вас спочатку стягується плата, установлена на момент укладання угоди про підписку. Якщо ціна підписки зросте, вам надійде сповіщення від Google. Підвищений тариф стягуватиметься під час наступного платежу після отримання сповіщення, якщо таке сповіщення надійде принаймні за 10 днів до здійснення платежу. Якщо ви отримаєте сповіщення менше ніж за 10 днів, підвищений тариф стягуватиметься під час платежу, який відбудеться після наступного. Якщо ви не хочете платити за підвищеною ціною, можете скасувати підписку, як описано в розділі "Скасування" цих Умов. З вас не стягуватиметься плата за підписку за наступні періоди, якщо ви повідомите нам про це до закінчення поточного розрахункового періоду. Коли Постачальник підвищує ціну на підписку, Google може скасувати вашу підписку, якщо ви не згодні знову підписатися за новою ціною. Якщо вашу підписку скасовано, але ви вирішили знову підписатися, з вас стягуватиметься плата, установлена на момент оформлення підписки.

4. Права й обмеження

Ліцензія на використання Вмісту. Після здійснення трансакції або сплати відповідних комісій за Вміст ви отримуєте невиключні права зберігати, переглядати й показувати копії доступного Вмісту на Пристроях, а також отримувати доступ до них або використовувати їх іншим чином для особистих некомерційних потреб, як дозволено в рамках Сервісу й описано в Умовах і пов’язаних із ними правилах. Усі права, включно з правами на володіння Google Play і Вмістом, які чітко не надаються вам у цих Умовах, захищено. Використання додатків та ігор може регулюватися додатковими умовами ліцензійної угоди кінцевого користувача, укладеної між вами та Постачальником.

Порушення умов ліцензії. Якщо ви порушите якісь положення Умов, ваші права відповідно до цієї ліцензії буде негайно скасовано, і Google зможе заблокувати вам доступ до Google Play, Вмісту чи облікового запису Google без відшкодування.

Обмеження. Заборонено:

Положення третіх сторін. Незважаючи на будь-які протилежні твердження в цих Умовах, треті сторони, які надають Google ліцензію на свій Вміст, є призначеними третіми сторонами-бенефіціарами відповідно до конкретних положень цих Умов, які безпосередньо стосуються їхнього Вмісту (надалі – "Положення третіх сторін"), і лише в питаннях захисту їхніх прав на такий Вміст. Пояснення: ніщо в цих Умовах не надає третій стороні-бенефіціару права щодо положень, не включених у Положення третіх сторін, зокрема положень або угод, на які посилаються чи можуть посилатися ці Умови.

Правила Google Play. Розміщення відгуків у Google Play регулюється наведеними нижче правилами. Якщо ви хочете повідомити про проблеми з вмістом або інші порушення, натисніть тут.

Пошкоджений Вміст. Коли ви отримуєте доступ до Вмісту через обліковий запис, потрібно якнайшвидше перевірити, чи Вміст працює, як указано в описі. Якнайшвидше повідомте нас або Постачальника, якщо виявите помилки або пошкодження. Щоб дізнатися більше, перегляньте Політику відшкодування Google Play.

Видалення або відсутність Вмісту. Відповідно до Умов, Вміст, який ви купуєте або встановлюєте, доступний для вас через Google Play протягом вибраного періоду (якщо ви берете Вміст напрокат) або доки Google може надавати вам такий Вміст. У деяких випадках (наприклад, якщо Google втрачає відповідні права, припиняє підтримувати сервіс або Вміст, виявить критичні проблеми з безпекою або порушення чинних положень чи законодавства) Google може видалити з вашого Пристрою або припинити надавати Вміст, який ви придбали. Ви отримаєте сповіщення про таке видалення або припинення доступу до Вмісту, який продає компанія Google Commerce Limited (коли це можливо). Якщо ви не можете завантажити копію Вмісту перед таким видаленням або припиненням, Google може запропонувати вам (а) заміну Вмісту (якщо це можливо) або (б) часткове чи повне відшкодувати вартості Вмісту. Якщо Google надасть відшкодування, це буде єдиною компенсацією.

Декілька облікових записів. Якщо у вас є кілька облікових записів Google із різними іменами користувача, у деяких випадках ви можете перенести Вміст з одного облікового запису в інший, якщо ці облікові записи належать вам, а в Google увімкнено функцію сервісу, який дає змогу переносити Вміст.

Обмеження доступу на Пристроях. Google може час від часу обмежувати кількість Пристроїв або програм, які ви використовуєте для доступу до Вмісту. Щоб дізнатися більше про ці обмеження для Google Play Музики та Google Play Фільмів, відвідайте сторінку Довідкового центру Google Play Музики або перегляньте правила використання Google Play Фільмів.

Небезпечні дії. Сервіси та Вміст не призначені для експлуатації атомних електростанцій, систем життєзабезпечення, систем зв’язку екстрених служб, систем навігації чи зв’язку повітряного транспорту, авіадиспетчерських систем або для іншої діяльності, де збій у роботі Сервісів або Вмісту може спричинити смерть, травмування або серйозну фізичну чи екологічну шкоду.

Google Play Фільми. Додаткові відомості й обмеження щодо доступу та використання Google Play Фільмів наведено в правилах використання Google Play Фільмів.

Google Play Музика

У Google Play можна шукати, переглядати, транслювати, купувати, завантажувати, рекомендувати та використовувати цифровий музичний вміст, зокрема аудіо- й відеофайли, фрагменти, кліпи, інформацію про виконавців, оцінки користувачів, відгуки професійних критиків та інші цифрові матеріали (надалі – "Музичні продукти").

Збережений вміст. Ви можете зберігати цифровий вміст (як-от музичні файли, пов’язані метадані й обкладинки альбомів) у Музичній пам’яті Google Play за допомогою Музичного програмного забезпечення, як визначено нижче (надалі – "Збережений вміст"). Пояснення: Музичні продукти не включають Збережений вміст. Збережений вміст може містити файли, які ви завантажуєте просто в Музичну пам’ять, або файли, які Google "сканує та порівнює" з файлами, що зберігаються локально на вашому Пристрої.

Сервіси музичної шафки. Google Play може надати вам доступ до (а) пам’яті на сервері, де можна зберігати музику та пов’язані файли даних, у тому числі Музичні продукти й Збережений вміст ("Музична пам’ять") або (б) програм (зокрема, веб-програм, програм для комп’ютерів і мобільних додатків) і пов’язаних сервісів, які дають змогу завантажувати, упорядковувати, переглядати та слухати музику за допомогою Музичної пам’яті ("Музичні програми"). Музична пам’ять і Музичні програми разом називаються в цих Умовах "Сервіси музичної шафки".

Використання Сервісів музичної шафки. Зберігаючи Музичні продукти та Збережений вміст у Музичній пам’яті, ви зберігаєте унікальну копію такого Вмісту та просите Google зберігати її від вашого імені й надавати до неї доступ через обліковий запис Google. Використовуючи Сервіси музичної шафки, ви просите Google надати вам доступ до всіх потрібних функцій і можливостей Сервісів музичної шафки, щоб легко користуватися Музичними продуктами та Збереженим вмістом. Ви розумієте, що під час виконання технічних дій із метою надати вам Сервіси музичної шафки Google може (а) передавати Музичні продукти та Збережений вміст через різні мережі й на різні носії, а також (б) змінювати Музичні продукти та Збережений вміст, щоб вони відповідали технічним вимогам з’єднувальних мереж, пристроїв, сервісів і носіїв. Ви підтверджуєте та гарантуєте Google, що маєте потрібні права на зберігання в Музичній пам’яті Збереженого вмісту, який ви просите Google завантажити в Музичну пам’ять або зберігати в ній, і доручаєте Google виконувати дії, описані в цьому розділі.

Інші сервіси Google за підпискою. Використання Google Play і будь-якого музичного продукту Google Play, який надається за підпискою, регулюється лише цими Умовами, а не умовами іншого продукту Google, зокрема продукту, через який ви отримуєте доступ до підписки на музику в Google Play.

Google Play Книги. У Політиці конфіденційності Google Play для Книг описано, як ми обробляємо особисту та деяку іншу інформацію, що генерується, коли ви використовуєте такий Вміст, як книги.

Google Play Преса.

Інформація, яку Google надає видавцям періодичних видань. Якщо ви купуєте в Google Play підписку на періодичне видання на будь-який період, Google може повідомити ваше ім’я, електронну адресу, поштову адресу й унікальний ідентифікатор видавцеві періодичного видання. Якщо ви підписалися на періодичне видання, Google також може надати видавцеві вашу історію перегляду цього видання. Google погоджує з видавцем періодичного видання, що він використовуватиме цю інформацію відповідно до своєї політики конфіденційності. Коли ви купуєте підписку, ви зможете відмовитися від повідомлень видавця, які не стосуються цієї підписки, і від рекламних повідомлень третіх сторін. Якщо ви купуєте в Google Play один випуск журналу, Google може надати видавцеві журналу ваш поштовий індекс. Ми також повідомляємо видавцям періодичних видань інформацію про покупки періодики.

Підтвердження підписок на друковані версії. Якщо ви отримуєте доступ до підписки в Google Play Пресі через наявну підписку на друковану версію періодичного видання того самого видавця, ми можемо попросити стороннього постачальника послуг підтвердити вашу підписку на друковану версію видання цього видавця, а також попросити вас надати певну інформацію, пов’язану з підпискою на друковану версію. Google використовуватиме цю інформацію відповідно до Політики конфіденційності Google.