Favorite Games

1.001
Contains Ads
Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на бугарски

Включва любимите игри на карти - Бридж Робер, Спортен Бридж, Белот (2, 3 и 4 играчи), Блато (3-5-8), Сантасе (66), Не се сърди човече, Окей и други в една-единствена програма.
- Много добър интелект на компютърните опоненти
- Удобен интерфейс изцяло на български, както и на още над 20 езика
- Избор на различни видове лица и гърбове на картите
- Озвучаване на компютърните опоненти, както и много други звукови ефекти
- Възможност за различни настройки
- Възможност за игра по интернет срещу реални противници
- Възможност за наблюдаване на игрална маса на други играчи
- Ежемесечни онлайн турнири

* Приложението изисква инсталиране на Adobe Air : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.air&hl=bg . В случай че го нямате инсталирано, то ще ви бъде поискано автоматично при стартиране на игрите. Можете да го инсталирате и предварително.
Вклучени се омилените игри со карти - Бриџ Робер, Спортски Бриџ, Бељот (2, 3 и 4 играчи), Блато (3-5-8), Сантасе (66), Не лути се човече, Океј и други во една единствена програма.
- Многу добар интелект на компјутерските противници
- Практично интерфејс целосно на бугарски, како и на уште над 20 јазици
- Избор на различни видови лица и грб на картичките
- Дуплирањето на компјутерските противници, како и многу други звучни ефекти
- Можност за различни поставувања
- Можност за игра на интернет против реални противници
- Способност за следење на гејмерски маса на други играчи
- Месечно онлајн турнири

* Апликацијата бара инсталирање на Adobe Air: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.air&hl=bg. Во случај дека го немате инсталирано, тоа ќе ви биде побарано автоматски при стартување на игрите. Можете да го инсталирате и однапред.
Прочитајте повеќе
Собери
4,0
Вкупно 1.001
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Improve FullScreen, Update Adobe Air Plugin, Improve usability
Прочитајте повеќе
Собери

Дополнителни информации

Ажурирано
11 мај 2018
Големина
25M
Инсталации
50.000+
Тековна верзија
5.24.5
Потребен е Android
4.0 и понова
Оцена на содржината
Тинејџери
Симулирано коцкање
Понудено од
Favorite Games LTD
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.