All Favorite Games in One Application

Тинејџери
17
Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

1 Program - 7 games! Includes the favorite card games: Belote, Schnapsen (66), Rummy (Okey), Ludo, Bridge Rubber, Duplicate Bridge, Sergeant Major (3-5-8), all in one single program.
1 Програма - 7 игри! Вклучува омилените игри картичка: Belote, Schnapsen (66), рум (Okey), Ludo, мост гума, дупликат мост, наредникот мајор (3-5-8), сите во една единствена програма.
Прочитајте повеќе
Собери
3,9
Вкупно 17
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

With the app you get:
* 7 Games in One Application : Belote, Schnapsen (66), Rummy (Okey), Ludo, Bridge Rubber, Duplicate Bridge, Sergeant Major (3-5-8)
* Free Games games against Computer.
* 2 years access to online server with real opponents with over 900 000 registered players ..
* Free Access to Server for Online Game against real opponents. with Web Application and Windows Application: http://www.favorite-games.com with the same account.
Прочитајте повеќе
Собери

Дополнителни информации

Ажурирано
09 јуни 2018
Големина
25M
Инсталации
1.000+
Тековна верзија
5.24.5
Потребен е Android
4.0 и понова
Оцена на содржината
Тинејџери
Симулирано коцкање
Понудено од
FG Games - A.G.
©2019 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.