Slovní Šampion - Česká Slovní Hra

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Vítejte v naší nové české hře Slovní Šampion - jediné slovní hře která je opravdu fér - všichni hráči hrají se stejnými písmenky a pravidly. Vyzvi ostatní hráče a zkus se dostat do tabulky TOP20 hráčů a dokázat, že právě Ty jsi nový slovní šampion!

✓ Naše hra Slovní Šampion je vytvořena pro všechny fanoušky slovních her a výzev!
✓ Zahrnuto více než 500 000 českých slov (od aktualizace 1.1)
✓ Slovní Šampion nemá žádné reklamy ani nákupy v aplikaci a může být hrát offline
✓ Slovní Šampion je plně v češtině a hledají se česká slova
✓ Hrej jak dlouho chceš bez jakéhokoli limitu
✓ Na konci každé hry můžeš odeslat svoje body a podívat se, jestli ses dostal to TOP20
✓ Všichni hrají za stejných podmínek, ale Šampion může být jen jeden!

JAK HRÁT:

Vyber si 1 z 5 herních desek a zkus dosáhnout co nejlepšího bodového ohodnocení skládáním českých slov (slova s alespoň 3 písmenky). Jednoduše přejeď prstem po sousedních písmenkách jakýmkoli směrem k vytvoření slova. Pokud slovo existuje, ukáží se v horní části (vedle tvého slova) body. Ve hře se nacházejí také bonusová písmenka, která násobí (2x/3x) body za slova. Bonusová písmenka se mohou kombinovat! Až nebudeš moct nalézt žádné další slova, ukonči hru klepnutím na X vlevo nahoře a odešli svoje body! (Tip: poklepáním na bílou horní lištu (během hry) si můžete změnit barvu pozadí)

DATABÁZE SLOV:

Hra obsahuje tisíce českých slov, ale vzhledem k rozáhlosti jazyka českého nejsme schopni zahrnout všechna slova. Pokud najdete nějaké slovo, které hra nerozezná, prosím dejte nám vědět a slovo přidáme. Tak jako u ostatních slovních her, Slovní Šampion neuznává jména jako platná slova.

Děkujeme, že jste si vybrali naši hru Slovní Šampion a přejeme Vám příjemnou zábavu!
Welcome to our new Czech game Word Champion - the only word game that is really fair - all players play with the same letters and rules. Challenge other players and try to get to the TOP20 players table and prove that you are the new word champion!

Hra Our Word Champion game is created for all fans of word games and challenges!
✓ More than 500,000 Czech words included (since 1.1)
Ní Word Champion has no ads or purchases in the app and can be played offline
Ion Word Champion is fully in Czech and Czech words are searched for
✓ Play as long as you want without any limit
✓ At the end of each game you can post your points and see if you got the TOP20
✓ Everyone is playing under the same conditions, but Champion can only be one!

HOW TO PLAY:

Choose 1 of 5 game boards and try to get the best score by composing Czech words (words with at least 3 letters). Simply slide your finger across adjacent letters in any direction to create a word. If a word exists, points will appear at the top (next to your word). There are also bonus letters in the game that multiply (2x / 3x) points for words. Bonus letters can be combined! When you can't find any more words, click X at the top left to finish the game! (Tip: tap the white top bar (during play) to change the background color)

Words DATABASE:

The game contains thousands of Czech words, but due to the expansiveness of the Czech language, we are unable to include all the words. If you find a word that the game doesn't recognize, please let us know and we'll add the word. As with other word games, Word Champion does not recognize names as valid words.

Thank you for choosing our Word Champion game and wish you fun!
Read more
Collapse
Loading...

What's New

* Přidán zcela nový slovník s více než 500 000 českými slovy

Líbí se Vám naše česká hra Slovní Šampion? Prosím podpořte nás a ohodnoťte hru. Moc nám to pomáhá v přidávání nových herních vylepšení. Moc děkujeme za podporu a přejeme příjemnou zábavu!
Read more
Collapse

Additional Information

Eligible for Family Library
Eligible if bought after 7/2/2016. Learn More
Updated
June 28, 2019
Size
11M
Installs
1+
Current Version
2
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
LittleBigPlay - Word, Educational & Puzzle Games
Developer
Flier s.r.o. Za Poštou 12 100 00 Praha 10
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.