Meviza

3,270
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Meviza tamamen yenilendi.
Uygulamamızda Evliyalar Sultanı, Gavsul Azam, Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatını, sesli kitap olarak hazırladığımız eşsiz eserlerini, her biri altın kadar değerli öğütlerini ve dua, salavat ve virdlerini bulabilirsiniz. Ayrıca İmam Gazali Hazretlerinin eserlerini de eklemeye başladık. En son Eşrefoğlu Rumi Hazretlerinin Müzekkin Nüfus isimli eseri de sesli kitap olarak istifadenize sunuldu.

Uygulamamızda hiçbir reklam veya ücretli bir bölüm yer almamaktadır. Zira dini eserlerin ticari bir karşılığının olmaması gerektiğine inanıyoruz.

Uygulamamızı beğendiyseniz, 5 yıldızlı bir yorumla, yalnızca Allah rızasını gözeterek hazırladığımız, reklamsız ve tümüyle ücretsiz bu uygulamadan daha çok kişinin haberdar olmasına ve istifade etmesine vesile olabilirsiniz.

Uygulamada Yer Alan Özellikler:

* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatı ve eserleri hakkında detaylı ve doğru bilgiler.
* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatı, vefatı ve türbe-i şerifi videoları izleyebilme imkanı.
* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Bağdat'ta yer alan mübarek türbe-i şeriflerinden en güzel karelerle oluşturulmuş galeri bölümü.
* Toplam 95 saatlik 7 sesli kitap. Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Fethur Rabbani, Fütuhul Gayb, Sırrul Esrar, Cilaul Hatır, Siracul Vehhac fi Leyletil Mirac ve Gunyetüt Talibin (El-Gunye) adlı eşsiz eserleri yüksek ses kalitesiyle sesli kitap olarak hizmetinize sunuluyor.
* Hüccetü'l İslam İmam Gazali Hazretlerinin Minhacü'l Âbidin (Âbidler Yolu) isimli eseri hazırlanmaya başladı.
* Her bir kitap hakkında detaylı bilgi ve açıklama.
* Hazırlık aşaması devam eden Gunyetü't Talibin adlı eserin yeni bölümlerini kolay ve hızlı bir şekilde güncelleme imkanı.
* Dualar ve Virdler bölümünde Abdülkadir Geylani Hazretlerinin tüm eserlerinde yer alan dua, salavat virdler artık her zaman yanınızda.
* Altın Öğütler bölümünde Abdülkadir Geylani Hazretlerinin her biri altın değerindeki eşsiz öğütleri. Yeni hazırladığımız Altın Öğütleri tek bir dokunuş ile güncelleme.
* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin mübarek türbe-i şeriflerinden görüntülerin yer aldığı Galeri bölümündeki fotoğrafları kaydedebilme özelliği.
* Meviza hakkında merak ettiğiniz bilgiler ve linklerimiz.
* Tüm içerikleri Facebook, Twitter ve E-posta ile paylaşma seçenekleri.
* Yeni Güncelleme Bildirimleri ile Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdülkadir Geylani Hazretlerinin sohbet, öğüt, dua, salavat ve virdlerinden anında haberdar olabilme özelliği.
* Salatı Kübra, Salavatı Beşairul Hayrat ve diğer dua ve virdler.
* Arapça ve Türkçe font boyutunu kolayca özelleştirme.
* Akıllı ayraç ile kaldığınız yerden otomatik olarak okumaya devam etme imkanı.
* Kolay ve hızlı kullanım imkanı sağlayan "İndirme Yöneticisi" sayesinde, internet bağlantınız olmadığında da tüm sohbetleri dinleyebilir ve öğütleri görüntüleyebilirsiniz. Tüm içerikleri dilerseniz tek tek dilerseniz toplu olarak indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz içerikleri dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve silebilirsiniz. İndirme Yöneticisi içerisinde indirdiğiniz içeriklerin diskinizde kapladığı alanı görüntüleyebilirsiniz. İndirdiğiniz içeriklerin kategori bazında sayısını ve toplam büyüklüğünü kontrol edebilir ve dilerseniz indirdiğiniz bu içerikleri tek bir dokunuşla silebilirsiniz.

* "Canlı Yayınlar” bölümümüzde, Medine-i Münevvere ve Mekke-i Mükerreme’den canlı yayınları bağlantı hızınız doğrultusunda kesintisiz, kaliteli ve hızlı olarak izleyebilirsiniz.
Meviza completely renewed.
In our application, you can find the life of the Sultan of the Sultans, Gavsul Azam, Abdulkadir Geylani, the unique works that we have prepared as audiobooks, each of them as precious as the gold and prayer, salavat and virds. We also added the works of Imam Ghazali. His latest work called Eşrefoğlu Rumi was published as an expedition.

There is no advertising or paid section in our application. We believe that religious works should not have a commercial return.

If you like our application, you can be more instrumental in making a person more aware of and benefiting from this 5 star comment, ad-free and completely free, which we have prepared with only Allah's approval.

Application Features:

* Abdülkadir Geylani detailed and accurate information about the life and works of His Holiness.
* Abdülkadir Geylani Hazratlerinin life, death and the possibility of watching videos of the shrine of the tomb.
* Abdulkadir Geylani The most beautiful of the blessed shrines of Baghdad in the gallery section created with the most beautiful squares.
* 7 audio books with a total of 95 hours. The unique works of Hazrat Abdülkadir Geylani, Fethur Rabbani, Fütuhul Gayb, Sırrul Cannabis, Cilaul Hatır, Siracul Vehhac fi Leyletil Mirac and Gunyetüt Talibin (Al-Gunye) are presented as an audio book with high sound quality.
* Hüccetü'l Islam Imam Al-Ghazali began to prepare his work titled Minhacü'l Âbidler (The Way to Âbidler).
* Detailed information and explanation about each book.
* It is possible to update the new parts of Gunyetü't Talibin which is in preparation stage easily and quickly.
* Prayers and Virdler section Abdulkadir Geylani in all the works of prayer, salavat virds are always with you now.
* In the Golden Advice section, each of Abdulkadir Geylani's unique advice on gold. Update our new Gold Grades with a single touch.
* Abdülkadir Geylani Blessed shrine of the images of the gallery in the gallery section where images can be saved feature.
* Information about Meviza and our links.
* Options for sharing all content via Facebook, Twitter and Email.
* New update notification Sultan of the Sultans, Gavsu'l Azam Abdulkadir Geylani chat, advice, prayer, salavat and virdlerin instant notification feature.
* Salad Kübra, Salavatı Beşairul Hayrat and other prayers and prayers.
* Easily customize the font size in Arabic and Turkish.
* Ability to continue reading automatically from where you left off with the smart bracket.
* Easy and fast to use "Download Manager", you can listen to all chats and advice when you do not have an internet connection. If you wish, you can download all the contents in bulk.

You can edit and delete the content you have downloaded. In Download Manager, you can view the content that you have downloaded on your disk. You can check the number and total size of the content you download, and you can delete these content with a single tap if you wish.

* In our siniz Live Broadcasts hızlı section, you can watch live broadcasts from Medina-i Münevvere and Mecca-i Mükerreme without interruption, quality and speed in line with your connection speed.
Read more
Collapse
4.8
3,270 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

* Sesli Kitaplar’a, Eşrefoğlu Rumi Hazretlerinin “Müzekki’n Nüfus - Nefislerin Terbiyesi” isimli eser eklendi. Hazırlık aşamaları devam eden eserin yeni bölümlerini tamamladıkça ekliyoruz.
* Sesli Kitaplar bölümü yeniden tasarlandı.
* Altın Öğütler yeniden hazırlandı.
* Bazı indirme problemleri giderildi.
* Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri sağlandı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 18, 2018
Size
15M
Installs
100,000+
Current Version
5.2.3
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Meviza
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.