Meviza

3,006
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Meviza tamamen yenilendi.
Uygulamamızda Evliyalar Sultanı, Gavsul Azam, Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatını, sesli kitap olarak hazırladığımız eşsiz eserlerini, her biri altın kadar değerli öğütlerini ve dua, salavat ve virdlerini bulabilirsiniz. Ayrıca İmam Gazali Hazretlerinin eserlerini de eklemeye başladık.

Uygulamamızda hiçbir reklam veya ücretli bir bölüm yer almamaktadır. Zira dini eserlerin ticari bir karşılığının olmaması gerektiğine inanıyoruz.

Uygulamamızı beğendiyseniz, 5 yıldızlı bir yorumla, yalnızca Allah rızasını gözeterek hazırladığımız, reklamsız ve tümüyle ücretsiz bu uygulamadan daha çok kişinin haberdar olmasına ve istifade etmesine vesile olabilirsiniz.

Uygulamada Yer Alan Özellikler:

* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatı ve eserleri hakkında detaylı ve doğru bilgiler.
* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatı, vefatı ve türbe-i şerifi videoları izleyebilme imkanı.
* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Bağdat'ta yer alan mübarek türbe-i şeriflerinden en güzel karelerle oluşturulmuş galeri bölümü.
* Toplam 95 saatlik 7 sesli kitap. Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Fethur Rabbani, Fütuhul Gayb, Sırrul Esrar, Cilaul Hatır, Siracul Vehhac fi Leyletil Mirac ve Gunyetüt Talibin (El-Gunye) adlı eşsiz eserleri yüksek ses kalitesiyle sesli kitap olarak hizmetinize sunuluyor.
* Hüccetü'l İslam İmam Gazali Hazretlerinin Minhacü'l Âbidin (Âbidler Yolu) isimli eseri hazırlanmaya başladı.
* Her bir kitap hakkında detaylı bilgi ve açıklama.
* Hazırlık aşaması devam eden Gunyetü't Talibin adlı eserin yeni bölümlerini kolay ve hızlı bir şekilde güncelleme imkanı.
* Dualar ve Virdler bölümünde Abdülkadir Geylani Hazretlerinin tüm eserlerinde yer alan dua, salavat virdler artık her zaman yanınızda.
* Altın Öğütler bölümünde Abdülkadir Geylani Hazretlerinin her biri altın değerindeki eşsiz öğütleri. Yeni hazırladığımız Altın Öğütleri tek bir dokunuş ile güncelleme.
* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin mübarek türbe-i şeriflerinden görüntülerin yer aldığı Galeri bölümündeki fotoğrafları kaydedebilme özelliği.
* Meviza hakkında merak ettiğiniz bilgiler ve linklerimiz.
* Tüm içerikleri Facebook, Twitter ve E-posta ile paylaşma seçenekleri.
* Yeni Güncelleme Bildirimleri ile Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdülkadir Geylani Hazretlerinin sohbet, öğüt, dua, salavat ve virdlerinden anında haberdar olabilme özelliği.
* Salatı Kübra, Salavatı Beşairul Hayrat ve diğer dua ve virdler.
* Arapça ve Türkçe font boyutunu kolayca özelleştirme.
* Akıllı ayraç ile kaldığınız yerden otomatik olarak okumaya devam etme imkanı.
* Kolay ve hızlı kullanım imkanı sağlayan "İndirme Yöneticisi" sayesinde, internet bağlantınız olmadığında da tüm sohbetleri dinleyebilir ve öğütleri görüntüleyebilirsiniz. Tüm içerikleri dilerseniz tek tek dilerseniz toplu olarak indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz içerikleri dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve silebilirsiniz. İndirme Yöneticisi içerisinde indirdiğiniz içeriklerin diskinizde kapladığı alanı görüntüleyebilirsiniz. İndirdiğiniz içeriklerin kategori bazında sayısını ve toplam büyüklüğünü kontrol edebilir ve dilerseniz indirdiğiniz bu içerikleri tek bir dokunuşla silebilirsiniz.

* "Canlı Yayınlar” bölümümüzde, Medine-i Münevvere ve Mekke-i Mükerreme’den canlı yayınları bağlantı hızınız doğrultusunda kesintisiz, kaliteli ve hızlı olarak izleyebilirsiniz.
It has been totally defeated.
In our practice you can find the lives of the Houses of the Sultans, Gavsul Azam, Abdulkadir Geylani, the unique works we have prepared as audio books, each worthy of gold and prayer, salavat and his virdler. We also began to add the works of Imam Ghazali.

In our application, there are no ads or paid sections. We believe that there should be no commercial countervailing of religious works.

If you like our practice, you might be instrumental in letting more people know and benefit from this 5-star review, our only ad-hoc and totally free app that we have prepared for God-given consideration.

Application Features:

* Abdulkadir Geylani Detailed and accurate information about the lives and works of His Holiness.
* Abdülkadir Geylani's ability to watch life, death and tomb-sherif videos.
* Abdulkadir Geylani is the gallery section of the most beautiful paintings from the holy shrines of Baghdad.
* A total of 7 audio books of 95 hours. Abdülkadir Geylani's unique works called Fethur Rabbani, Fütuhul Gayb, Sırrul Esrar, Cilaul Hatır, Siracul Vehhac fi Leyletil Mirac and Gunyetüt Talibin (El-Gunye) are presented to you as a sound book with high quality sound.
* Hüccetü'l Islam Imam Ghazali's Minhacü'l Âbidin (Âbidler Yolu) started to be prepared.
* Detailed information and explanation about each book.
* The opportunity to update new sections of the work Gunyetü't Talibin, which is under preparation phase, easily and quickly.
* Prayer, salavat virdler in all works of Abdulkadir Geylani Hazrat in Dualar and Virdler section is always with you.
* In the Golden Advice section, each of Abdulkadir Geylani's unique advice in gold value. Update our newly created Golden Instincts with one touch.
* Abdülkadir Geylani The ability to record photos in the gallery section where images of the holy tombs of Hazrets are included.
* Information and links you are curious about Meviza.
* Options to share all content via Facebook, Twitter and Email.
* New Update Notifications and the ability of being instantly informed about the conversations, admonitions, prayers, salavat and his descendants of the Holy Souls, Gavsu'l Azam Abdulkadir Geylani.
* Sala Kubra, Salavati Besairul Hayrat and other prayers and virds.
* Easily customize Arabic and Turkish font size.
* Ability to continue reading automatically from where you stayed with smart brackets.
* With "Download Manager", you can listen to all chats and view advice even if you do not have internet connection. You can download all the content in bulk as you wish.

You can edit and delete the downloaded content as you wish. You can view the area of ​​your diskette that you downloaded in the Download Manager. You can check the number of categories you have downloaded and the total size of the contents you have downloaded and you can delete these downloaded contents with a single touch.

* In "Live Broadcasts" section, you can watch live broadcasts from Medina-i Münevvere and Mecca-i Mükerreme in a continuous, high quality and fast way in line with your connection speed.
Read more
4.8
3,006 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

* Sesli Kitaplar bölümüne, Hüccetü'l İslam İmam Gazali Hazretlerinin "Minhacü'l Âbidîn (Âbidler Yolu)" isimli eseri eklendi.
Read more

Additional Information

Updated
August 9, 2018
Size
15M
Installs
100,000+
Current Version
5.2.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Meviza
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.