Meviza

2,708
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Meviza tamamen yenilendi.
Uygulamamızda Evliyalar Sultanı, Gavsul Azam, Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatını, sesli kitap olarak hazırladığımız eşsiz eserlerini, her biri altın kadar değerli öğütlerini ve dua, salavat ve virdlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamızda hiçbir reklam veya ücretli bir bölüm yer almamaktadır. Zira dini eserlerin ticari bir karşılığının olmaması gerektiğine inanıyoruz.

Uygulamamızı beğendiyseniz, 5 yıldızlı bir yorumla, yalnızca Allah rızasını gözeterek hazırladığımız, reklamsız ve tümüyle ücretsiz bu uygulamadan daha çok kişinin haberdar olmasına ve istifade etmesine vesile olabilirsiniz.

Uygulamada Yer Alan Özellikler:

* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatı ve eserleri hakkında detaylı ve doğru bilgiler.
* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin hayatı, vefatı ve türbe-i şerifi videoları izleyebilme imkanı.
* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Bağdat'ta yer alan mübarek türbe-i şeriflerinden en güzel karelerle oluşturulmuş galeri bölümü.
* Toplam 90 saatlik 5 sesli kitap. Abdülkadir Geylani Hazretlerinin Fethur Rabbani, Fütuhul Gayb, Sırrul Esrar, Cilaul Hatır ve Gunyetüt Talibin (El-Gunye) adlı eşsiz eserleri yüksek ses kalitesiyle sesli kitap olarak hizmetinize sunuluyor.
* Her bir kitap hakkında detaylı bilgi ve açıklama.
* Hazırlık aşaması devam eden Gunyetü't Talibin adlı eserin yeni bölümlerini kolay ve hızlı bir şekilde güncelleme imkanı.
* Dualar ve Virdler bölümünde Abdülkadir Geylani Hazretlerinin tüm eserlerinde yer alan dua, salavat virdler artık her zaman yanınızda.
* Altın Öğütler bölümünde Abdülkadir Geylani Hazretlerinin her biri altın değerindeki eşsiz öğütleri. Yeni hazırladığımız Altın Öğütleri tek bir dokunuş ile güncelleme.
* Abdülkadir Geylani Hazretlerinin mübarek türbe-i şeriflerinden görüntülerin yer aldığı Galeri bölümündeki fotoğrafları kaydedebilme özelliği.
* Meviza hakkında merak ettiğiniz bilgiler ve linklerimiz.
* Tüm içerikleri Facebook, Twitter ve E-posta ile paylaşma seçenekleri.
* Yeni Güncelleme Bildirimleri ile Evliyalar Sultanı, Gavsu'l Azam Abdülkadir Geylani Hazretlerinin sohbet, öğüt, dua, salavat ve virdlerinden anında haberdar olabilme özelliği.
* Salatı Kübra, Salavatı Beşairul Hayrat ve diğer dua ve virdler.
* Arapça ve Türkçe font boyutunu kolayca özelleştirme.
* Akıllı ayraç ile kaldığınız yerden otomatik olarak okumaya devam etme imkanı.
* Kolay ve hızlı kullanım imkanı sağlayan "İndirme Yöneticisi" sayesinde, internet bağlantınız olmadığında da tüm sohbetleri dinleyebilir ve öğütleri görüntüleyebilirsiniz. Tüm içerikleri dilerseniz tek tek dilerseniz toplu olarak indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz içerikleri dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve silebilirsiniz. İndirme Yöneticisi içerisinde indirdiğiniz içeriklerin diskinizde kapladığı alanı görüntüleyebilirsiniz. İndirdiğiniz içeriklerin kategori bazında sayısını ve toplam büyüklüğünü kontrol edebilir ve dilerseniz indirdiğiniz bu içerikleri tek bir dokunuşla silebilirsiniz.

* "Canlı Yayınlar” bölümümüzde, Medine-i Münevvere ve Mekke-i Mükerreme’den canlı yayınları bağlantı hızınız doğrultusunda kesintisiz, kaliteli ve hızlı olarak izleyebilirsiniz.
Meviz completely renovated.
Applications Sultan of our saints, Gavsul Azam, Abdul Qadir Gailani Holiness of life, we prepare unique compositions as audio books, each valued advice and prayer as gold, you can find and Vird of Salavat.

No advertising or are getting paid a portion of our application. Because we believe that money should not be a commercial religious artifacts.

If you like our application, 5 star reviews, we prepared taking into consideration the sake of Allah only, and completely ad-free and you can take advantage of the occasion to get more people to be aware of this practice.

In practice Coverage Features:

* Abdulkadir detailed and accurate information about the life and works of Gailani Holiness.
* Abdulkadir Gailani Holiness of life, death and tomb-Sharif is the opportunity to watch the videos.
* Abdulkadir Gailani Holiness of the holy shrine-Sharif is located in Baghdad formed the most beautiful square in the gallery section.
* A total of 90 hours 5 audiobooks. Abdulkadir Gailani Holiness the conquest Rabbani, Fütuhul Unseen, Sırrul Cannabis Cilaul Considerable and Gunyetüt Talib (Al-Gunya) has offered to serve you as unique pieces of audio books with high sound quality.
* Detailed information and explanations about each book.
* The preparatory stage of a new section called the ongoing work of Gunyetü't Talib easy and fast way to update facilities.
* Prayers and prayer Vird section, located in all the works of Hazrat Abdul Qadir Gailani, Salavat Vird now always with you.
* Gold Sound Advice is part of a unique reminder of the value of each gold Abdulkadir Gailani Holiness. Gold counsel update with a single touch Create.
* Abdulkadir Gailani the holy shrine of Hazrat-i sheriff to record images from the photos in the gallery section where feature.
* The information you wondered about our Meviz and links.
* All content on Facebook, Twitter and email sharing options.
* New Update Notification with the Sultan of Saints, chats Gavsu'l Azam Abdul Qadir Gailani Holiness, counsel, prayer, be informed immediately and Vird feature of Salavat.
* Salat Kubra, Salavat Beşairul Charity and other prayer and Vird cost.
* Arabic and Turkish easily customize the font size.
* Automatically opportunity to continue reading from where you left with Smart brackets.
* Easy and quick to use the opportunity to provide "Download Manager," you can also listen to all conversations and view advice when you do not have internet connection. If you wish, you can download all the content in bulk if you want one by one.

You can edit the content that you download and delete as you wish. the content that you download in Download Manager, you can view the footprint on your hard disk. Download the category of content you can control the number and total size and in terms of content with a single touch you can delete this download if you wish.

* "Live Broadcasts" our department, Medina, are sacred and uninterrupted live broadcasts from Makkah Al-Mukarramah in line with the speed of your connection, you can watch high quality and fast.
Read more
4.8
2,708 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bildirimlerle gelen resimleri kaydederken oluşan bir hata düzeltildi.
Read more

Additional Information

Updated
February 19, 2018
Size
13M
Installs
50,000+
Current Version
5.0.2
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Meviza
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.