Sınav Hocası (TYT & YKS)

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Sınav Hocası, TYT ve YKS (Üniversiteye Giriş) Sınavlarına Hazırlık için tasarlanmış, sosyal bir sınava hazırlık platformudur.

Üniversiteye giriş sınavlarında başarılı olman bizim için önemli!

✔ Yenilendik: Sizlerden gelen yorumlar bizim için çok önemli. 30 binin üzerinde geri bildirim aldık ve ekip arkadaşlarımızla her birini değerlendirdik. Ne istediğinizi artık daha iyi biliyoruz. TYT ve YKS sınavına hazırlıkta bu yıl da Sınav Hocası yanınızda...

✔ Düello: Baştan uyaralım düellolar bağımlılık yaratıyor. Arkadaşınla veya rastgele bir rakiple zamana karşı bir yarışma seni bekliyor. Gerçek sınavdan tek farkı bayâ eğlenceli olması…
Çok canlar yanacak!

✔ Sosyal Ortam: Üniversite sınavlarına hazırlıkta binlerce insanın sınava nasıl motive olduğunu, zamanını nasıl planladığını, hangi kaynaklardan çalıştığını öğrenebileceğin ve sosyalleşebileceğin bir sohbet alanı seni bekliyor. Yeni insanlar tanı ve deneyimlerini paylaş! Arada kafanı dağıtmak için de iyi bir sebep, biraz laklak yapmak iyi gelebilir.

✔ Sınıfım: Nerede olursan ol, tüm çalışma arkadaşlarını cebine sığdırabilirsin, denemesi bedava. Bir sınıf kur ve arkadaşlarını topla, ya da sen bir sınıfa dahil ol. Motivasyon arkadaşlarınla beraber TYT ve YKS üniversite sınavlarına hazırlan.

✔ Sıralamalar: Sınav Hocası'nda hiçbir başarı karşılıksız kalmayacak! Yapılan düellolar, TYT-YKS deneme sınavları ve konu testleri boşa mı gidecekti sanki? Aldığın tüm puanlar toplanır ve sıralamanda etki eder, bunlar da gün gelir sana geri döner.

✔ Olaylar: Kim kimi ekledi, düelloyu kim kazandı, kankan hangi sınıfı kurdu… Etrafında olup biten olaylardan haberdar olabilir ve seninle alakalı gelişmeleri buradan takip edebilirsin.

✔ Konular: TYT ve YKS Üniversiteye Hazırlık Sınavında bulunan tüm TYT konularını ve tüm YKS konularını çalışabilirsin. Evde, yolda, okulda, tatilde, her zaman ve her yerde. Tüm konular seninle.

✔ Konu Testleri ve Deneme Sınavları: Çalıştığın konulardan kendini test edebilir ve eksiklerini görebilirsin. Tüm TYT ve YKS soruları cebinde. Üniversiteye Sınav Hocası ile hazırlan.

Hadi! Hemen sen de indir, TYT ve YKS sınavlarına keyifle hazırlan!

TYT, YKS üniversiteye giriş sınavlarına hazırlıkta en büyük yardımcın, Sınav Hocası mobil uygulaması artık seninle!
Exam Coach, TYT and LDS (University Entrance) Exam designed for the preparation, exam preparation is a social platform.

To succeed in the university entrance examination important to us!

✔ We Renewed: Comments from you is very important to us. We have received feedback over 30 thousand and we evaluated each of our teammates. We now know better what you want. In preparation for the exam on your side this year TYT and YKS Exam Coach ...

✔ Challenge: Start forewarned duel is addictive. With your friend or a random opponent with a contest against time waiting for you. The only difference from the actual exam lady to be fun ...
Very souls will burn!

✔ Social Media: university exams to how motivated thousands of people in preparation for the exam, how do you plan your time, you can learn from what resources it works and a chat area where you can socialize waiting for you. New people recognize and share their experiences! Meanwhile also a good reason to deploy the head, may do some good banter.

✔ Class I: Wherever you are, you can fit all the colleagues in his pocket, free samples. and friends gather for a class set up, or you can be included in a class. TYT motivation along with your friends and prepare for university exams LDS.

✔ Sort: The exam will remain unrequited no success in his teacher! Made duels, TYT-LDS subject tests and mock exams if you would go to waste? Collected all the points you get and act in the rankings, they come back to you back in the day.

✔ Events: Who loved whom, who won the duel, which he founded buddy class ... and be aware of events happening around you and you can follow relevant developments.

✔ Topics: TYT TYT and YKS you can try all the issues and all the issues in the LDS University Preparation Exam. At home, on the road, at school, on holiday, always and everywhere. All issues with you.

✔ Trial Subject Tests and Exams: You can see yourself can test and shortcomings of the issues you work. All TYT questions and YKS pocket. University exams prepared by the teacher.

Let's! Just as you download, be prepared to enjoy TYT and YKS exam!

TYT, the university's assistant LDS largest in preparation for entrance exams, exam Teacher of the mobile app is now with you!
Read more
Collapse
4.4
5,183 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirilmeleri...
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 26, 2018
Size
28M
Installs
100,000+
Current Version
2.0.28
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact, Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $11.99 per item
Permissions
Offered By
SINAV HOCASI
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.