Malý záchranář

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Profesionálně zpracovaný balíček celkem 33 jednotlivých her pro Vaše děti. Vše poutavou a naučnou formou. Osvojí si vědomosti, jak se chovat v různých rizikových situacích a naučí se řešit problémy běžného života.

Staň se malým záchranářem. I ty, stejně jako tví hrdinové záchranáři, musíš znát všechna rizika a nebezpečí, která na tebe číhají doslova na každém kroku. Musíš vědět, jak se vypořádat s každou nebezpečnou situací. Nauč se pomáhat sobě i tvým kamarádům. Buď lepší, než ostatní.

Aplikace Malý záchranář přináší celkem 33 vzdělávacích zábavných her, ve kterých se seznámíš se všemi riziky a nebezpečnými situacemi, se kterými se můžeš potkat. Seznam se s nimi, splň správně úkol, sbírej body. Čeká na tebe spousta zábavy v podobě puzzle, pexes, srovnávaček, tipovaček, hádanek a mnoho dalších. Všemi úkoly tě provede náš maskot – Pan Kroužek – kterému svůj hlas propůjčil bezva herec Martin Dejdar.

Všechny úkoly pro tebe nachystali sami záchranáři ! Budeš stejně dobrý jako oni?

Seznámíš se s přírodou, riziky, které na tebe číhají v dopravě, venku a nebo i doma. Dozvíš se, co jsou to mimořádné události a představena ti bude práce záchranářů.

Aplikace obsahuje:
- dabing - abyste si hráli, nemusíte umět číst - zábavný komentář namluvil Martin Dejdar
- 6 tématických okruhů (Běžná rizika, Osobní bezpečí, Požáry, Mimořádné události, Ekologická a Dopravní výchova)
- 33 interaktivních her (vyplňuj, skládej, přetahuj, tipuj, hádej, srovnávej, třiď atd.)
- hodnocení díky bodování (porovnej své výsledky a vědomosti s ostatními kamarády)

Podívej se i na naše další skvělé aplikace.
Professionally processed a total package of 33 individual games for your children. All attractive and instructive form. They will acquire knowledge on how to behave in various risk situations and learn to solve problems of daily life.

Become little rescuer. Even those, like your heroes rescue, you have to know all the risks and dangers that lurk you literally every step. You have to know how to deal with any dangerous situations. Learn to help yourself and your friends. Be better than others.

Applications Small rescuer delivers 33 educational fun games, in which you meet all the risks and dangerous situations with which you can meet. Meet them, grant administrative tasks earn points. Waiting for you a lot of entertainment in the form of a puzzle, memory game, balancers, tipovaček, puzzles and much more. All the tasks you need our mascot - Pan Collar - who lent his voice crack actor Martin Dejdar.

All the tasks you have prepared yourself for paramedics! You'll be as good as them?

Familiarized yourself with nature, the risks that you lurk in transport, outdoors or at home. You will learn what are the incident and will be introduced to the work of rescuers.

The application includes:
- Dubbing - you played, you do not know how to read - entertaining narrated by Martin Dejdar
- 6 thematic areas (normal risk personal safety, fire, emergencies, Environmental and Transportation Education)
- 33 interactive games (Fill in, lay up, drag, I guess, guess, compare, classes, etc.)
- Evaluation through scoring (compare their results and knowledge with other friends)

Check out our other great apps.
Read more
Collapse
4.0
15 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- opraveny problémy se zvukem vzniklé v předchozí verzi, omlouváme se že nám to při kontrole uniklo
- více objektů vykreslených pomocí vektorů na úkor bitmap (čistší hezčí grafika)
- velká optimalizace dat
- díky menší velikosti nově není zapotřebí mít nainstalováno Adobe Air aplikaci, na úkor tomu mírně snížená kvalita zvuku
- další drobné opravy v grafice
- pokud by jste měli nějaké problémy při prohlížení, dejte nám vědět na email hry@naucme.cz
- lepší kvalita komentáře
Read more
Collapse

Additional Information

Eligible for Family Library
Updated
June 21, 2016
Size
85M
Installs
500+
Current Version
1.7
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
UceniBezMuceni.cz
Developer
Bezručova 1580/7 58601 Jihlava
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.