Poradna E-Bezpečí

Dostal/a jsi se do obtížné životní situace spojené s internetem či mobilními telefony? Někdo ti vyhrožuje, vydírá, zastrašuje a používá k tomu internet či mobilní telefon? Víš o kyberšikaně, kybergroomingu, sextingu, zneužití osobních údajů a dalších nebezpečích? Přemlouvá tě někdo prostřednictvím internetu či mobilního telefonu k osobní schůzce? Máš strach kontaktovat policii?

Neváhej a nainstaluj si aplikaci Online poradny E-Bezpečí.
Aplikace umožňuje zadávat jednotlivé případy přímo do poradenského systému E-Bezpečí, národního projektu zaměřeného na prevenci rizikového chování na internetu.

Pokud se tedy dostaneš do rizikové situace (někdo tě vydírá, vyhrožuje, obtěžuje např. na Facebooku, ukradl ti profil, zveřejnil diskriminující informace o tvé osobě atd.), neváhej a využij služeb poradny. Veškeré poradenství je ZDARMA.

Poradna je garantována Centrem prevence rizikové virtuální komunikace Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Poradna spolupracuje s Policií ČR.
Doporučujeme dětem, rodičům i pedagogům!
Read more
4.0
2 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Vyžaduje Adobe Air.
Propojeno s online databází poradny E-Bezpečí.
Read more

Additional Information

Updated
September 28, 2011
Size
465k
Installs
100+
Current Version
release
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Unrated
Warning – content has not yet been rated. Unrated apps may potentially contain content appropriate for mature audiences only.
Permissions
Offered By
Kamil Kopecký
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.