Prezenty świąteczne - jakie?

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this game

Święta Bożego Narodzenia a ty nie wiesz na co zasłużyłeś w tym roku? Jakie prezenty świąteczne na Ciebie czekają? Oto świąteczna gra, dzięki której możesz sprawdzić, jaki prezent dostaniesz pod choinką.

- 9 kategorii świątecznych prezentów
- ponad 80 prezentów do wygrania
- 3 poziomy trudności
- 6 przeszkód
- gra na czas
- 3 możliwości zdobycia bonusowych punktów

Chciałbyś otrzymać w prezencie Wycieczkę na Marsa, Sportowy Samochód albo Dom z basenem? A może zasłużyłeś jedynie na Skarpetki, Wycieczkę w trzy dni dookoła drzwi lub Skok do muszli klozetowej?

Posprzątaj jak najszybciej trzy dostępne pomieszczenia, by dowiedzieć się, na jaki prezent świąteczny zasłużyłeś w tym roku.

Każde pomieszczenie to inny poziom trudności - a są to: kuchnia, pokój i korytarz. Im szybciej posprzątasz, tym więcej punktów dostaniesz. W trakcie sprzątania pojawią się pieniądze, które należy zbierać, ale również przeciwnicy, których lepiej unikać, gdyż przez nich tracisz cenny czas.

Do wyboru jest 9 kategorii tematycznych prezentów świątecznych: dom, auto, komputer, telefon, wycieczka, ekstremalne, druga połowa, telewizor, niespodzianka.

W każdej kategorii możesz otrzymać kilka wersji prezentów na święa. W sumie jest ich ponad 80! Na końcu możesz podzielić się swoim prezentem świątecznym ze znajomymi.

W grze znajdziesz kilka przeszkadzających elementów: pszczoła, komar, samolot z papieru, piłka oraz deskorolka. Unikaj ich, gdyż każde dotknięcie to 5 sekund straty czasu oraz wyłączenie z możliwości sprzątania przez kilka chwil.

Grafika i programowanie Katila Games: http://www.katila.com.pl
Updated on
Dec 20, 2015

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Integracja z Facebookiem.