Albas e-libër

Platforma Albas e-libër është iniciativë e shtëpisë botuese Albas për të digjitalizuar tekstet shkollore parauniversitare dhe jo vetëm. Në vitin e saj të 3-të të përdorimit, kjo platformë numëron mbi 70 tekste të digjitalizuara dhe më shumë se 10,000 përdorues. Synimi është digjitalizimi i të gjitha teksteve që mbajnë logon Albas.

Sipas kërkesave dhe sugjerimeve të pëdoruesve mësues, nxënës dhe prindër; platforma është përmirësuar nga viti në vit.

Përvoja ka treguar se kjo platformë e ka bërë orën e mësimit më interaktive, ka ngjallë interes te nxënësit, të cilët të apasionuar pas teknologjisë, janë kthyer në bashkëpunëtorë të mësuesve duke përvetësuar përdorimin e platformës.

Kushtet teknike:
– Madhësia minimale e ekranit: 800x600 piksel
– 500 MB hapësirë të lire

E RËNDËSISHME!
Gjatë shkarkimit të librave digjitalë ju sygjerojmë të përdorni WiFi

I JUAJI ALBAS!
Read more
Collapse
3.0
81 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
October 21, 2017
Size
16M
Installs
10,000+
Current Version
1.9.5
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Albas SH.P.K
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.