Kodi Penal i Thjeshtuar

Kodi Penal i Republikës së Shqipërisë i Thjeshtuar dhe i Saktë për një Shfletim të Kollajtë jo vetëm për Juristë por për Këdo që do të Njihet në mënyrë të Shpejtë me Ligjet e Kodit Penal të Shqipërisë në çdo moment që të dëshirojë.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Kodi Penal i Thjeshtuar - Version 1.0
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 10, 2019
Size
6.2M
Installs
500+
Current Version
1.0.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
101.AL
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.