Chelsea Shqip

Njihuni me aplikacionin Chelsea Supporters Albania. Ky aplikacion ju ofron lajmet më të fundit, rezultatet e ndeshjeve, renditjen në kompeticionet, dhe shumë gjëra të tjera.

Chelsea Supporters Albania vjen edhe në formën e website, ku mund të na ndiqni në linkun 'www.chelseafc.al'. Qëllimi është zgjerimi i komunitetit të mbështetësve të Chelseat në Shqipëri dhe krijimi i eventeve të ndryshme.

Urojmë që aplikacioni t'ju shërbejë dhe të kënaqeni! Uppsss... dhe diçka, KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!
Read more
Collapse
4.9
18 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

• Tashmë përdoruesi merr lajmet më të fundit me anë të njoftimeve në telefon
• Shtimi i kalendarit për ndeshjet e Champions League
• Shtimi i kalendarit për ndeshjet e FA Cup
• Rregullime dhe rritje perfomance
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 9, 2017
Size
4.7M
Installs
500+
Current Version
1.0.4
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Arbër Thaçi
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.