Cineplexx Shqipëria

Cineplexx APP ju udhëheq në botën e filmave dhe të Cineplexx nëpër të gjithë Shqipërinë.

Nuk ka rëndësi nëse ju jeni i interesuar për ndonjë filma të veçantë apo ndonjë event si Ladies Night, Men’s Night, Dita e Familjes,… me aplikacionin Cineplexx ju merrni të gjithë informacionet e nevojshme. Klikoni në opsionin „Me kujto“ dhe ju do të informoheni rreth çdo filmi në kohë.Ndiqni informacionet më të fundit rreth kinemasë , rezervoni një biletë, shikoni filmat që do të vijnë apo shikoni edhe trailerat e filmave më të fundit. Me biletën që ju do të rezervoni ju do të kurseni kohë duke mos pritur në rradhë në biletarinë tonë.Mjafton të tregoni kodin e rezervimit të celularin tuaj biletarisë sonë dhe ju do të pajiseni me biletën e filmit të dëshiruar.

Funksionet e Cineplexx App

• Biletat: I gjithë programi i kinemasë tuaj të preferuar në një shikim.

• Filma: Informohuni rreth orareve të filmave të dëshiruar si dhe ndiqni faktet interesante rreth aktorëve, përmbajties apo kurioziteteve të ndryshme rreth filmave.

• Kinema: Informohuni rreth programit të kinemase.

• Evente: Vihuni në dijeni rreth të gjithë eventeve në të gjithë Shqiperinë.
Read more
Collapse
4.0
200 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Versioni i ri i përmirësuar.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 17, 2018
Size
2.2M
Installs
10,000+
Current Version
3.9.3
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
Cineplexx
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.