Kolibri - Lajme shkurt

Kolibri është aplikacioni që përzgjedh lajmet më të fundit dhe më interesante nga Shqipëria, i shkurton ato në 60 fjalë dhe i sjell të gjitha të përmbledhura tek ju, në një vend të vetëm. Ne e vlerësojmë kohën tuaj, ju bëjmë të qëndroni të informuar duke mos humbur kohë në klikime të kota lart e poshtë nëpër protalet e pafund që kanë celur në Shqipëri.
Read more
Collapse
4.8
66 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Bug fixes and improvements
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 23, 2018
Size
21M
Installs
1,000+
Current Version
3.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Permissions
Offered By
IDRA sh.p.k.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.