Voto 2017

Voto 2017 eshte aplikacioni me i ri per Smart Phone dhe tablet qe KQZ sjell per qytetaret shqiptare me qellim edukimin dhe monitorimin e mbarevajtjes se procesit zgjedhor. Gjithcka nevojitet eshte nje telefon cellular smart me lidhje ne internet.
 
Perse mund te perdoret?
 
1- Nepermjet nje kerkimi te thjeshte me emrin apo ID tuaj eshte e mundur te gjeni shpejt dhe lehte qendren e votimit. Gjithashtu, nepermjet sherbimit GPS, aplikacioni ju mundeson vendodhjen dhe trajektoren sakte te qendres se votimit.
 
2- Raportoni ne kohe reale nga telefoni juaj çdo veprim apo sjellje qe cenon lirine dhe fshehtesine e votes. Aplikacioni mundeson raportimin me tekst, foto dhe video, sipas kategorive kryesore te shkeljeve, te cilat ndiqen me tej nga stafi perkates ne KQZ.
 
3- Informohuni per procesin e votimit nepermjet materialeve edukuese dhe ndergjegjesuese.
 
4- Informohuni ne kohe reale per te rejat me te fundit nga KQZ, perfshi procesin e votimit dhe rezultatet zgjedhore.
 
Ky aplikacion u be i mundur fale mbeshtetjes se Keshillit te Evropes nepermjet programit “Ndergjegjesimi i votuesve per here te pare”.
Read more
4.2
94 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Permiresuar moduli i raportimit dhe i ndjekjes se rezultateve
Read more

Additional Information

Updated
June 21, 2017
Installs
10,000+
Current Version
0.0.5
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Logic sh.p.k.
Developer
Rr. Ali Demi, Pallati 4, Shkalla 2, Ap 13 Tirane Albania
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.