Aplikacioni ku do gjeni gjithçka rreth futbollit:
- Lajme
- Ndeshjet e Ditës
- Rezultate Live
- Parashikime
- Klasifikime
- Informacione rreth ndeshjes ( Gola, Kartona, Zëvendësime etj)
- Statistikat ( Mbajtja e topit, Rastet totale, Goditje në portë, Goditje jashtë porte, Goditjet e bllokuara, Kornet, Pozicion jashtë loje, Goditje dënimi, Raste për gol, pritje të portierit, Pasime, Pasime të sakta Krosime )
- Formacionet e ekipeve
- Përballjet mes dy ekipeve

Aplikacioni vjen me dy ngjyra
- Ne versionin e Herët
- Në versionin e Bardhë

Për këdo që është i apasionuar ose kërkon informacione rreth futbollit mund të përdorë applikacionin 24Live
Eshte shumë i thjeshtë dhe komod në perdorim!
Read more
Collapse
5.0
35 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- bug fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 31, 2018
Size
11M
Installs
500+
Current Version
1.2.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
New Media Communications shpk
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.