Politiko.al

Contains Ads

Politiko.al është një media e re online, e themeluar nga gazetari Alfred Lela në mars 2017. Synimi i Politiko është informimi në kohë reale i ngjarjeve të fundit politike, por edhe zhvillimeve të tjera, si kronikë e zezë, showbiz, sport, etj.

Moto e Politiko është: Lajmet janë të vjetra, e re është çfarë fshihet pas tyre. Ne hulumtojmë përtej lajmit për të shpalosur për lexuesit pamje të reja dhe të pathëna.

Ne e dimë se lajmet politike nuk janë aksidente, me përjashtime të rralla, ato janë synime, taktika apo strategji të aktorëve të politikës.

Ne i japim rëndësi ‘historisë së një lajmi’, dhe e interpretojmë atë, si nëpërmjet hulumtimeve gazetareske, ashtu edhe me anë të editorialeve, opinioneve apo komenteve.
Read more
Collapse
5.0
2 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Politiko.al - Merr lajmet e fundit ne kohe reale
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 13, 2018
Size
8.0M
Installs
100+
Current Version
1.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Instant.al
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.