Radio Logos

Radio Logos është një shërbesë radiofonike nga Asambleja Biblike në Pogradec që filloi në vitin 2006 dhe është një bekim i madh për dëgjuesit e saj. Radio Logos mund të dëgjohet në Pogradec në frekuencën 94.2 FM, në Librazhd në 100.3 FM dhe në zonën e Mokrës si edhe në Korçë në 103.5 FM. Radio Logos mund të dëgjohet edhe kudo përmes internetit.

Radio Logos is a ministry of the Bible Assembly in Pogradec, Albania. This wonderful ministry opportunity began in the year 2006 and has since been a source of blessing to many. Radio Logos can be heard in Pogradec 94.2 FM, in Librazhd 100.3 FM and in Mokra area and in Korçë 103.5 FM. Radio Logos can be heard everywhere via internet.

Më shumë për Radio Logos:

Radio Logos synon të përhapë Fjalën e Perëndisë që sa më shumë dëgjues të njohin të vërtetat e mrekullueshme biblike. Nëpërmjet programit të larmishëm për fëmijë dhe të rritur, nëpërmjet këngëve dhe mesazheve të veçanta që transmeton, Radio Logos sjell inkurajim për dëgjuesit dhe kërkon t'i ndihmojë ata të kuptojnë se kanë nevojë për Jezusin si Shpëtimtarin e jetës së tyre dhe ndihmon besimtarët për t'u rritur në ecjen e tyre me Zotin.

Radio Logos është me kohë edhe pa kohë për dëgjuesit e saj, 24 orë në 7 ditë në javë për të mbjellë farën e mirë të Fjalës së Perëndisë dhe për të ujitur farën e mbjellë. Mësimet praktike dhe doktrina e shëndoshë janë një pjesë e rëndësishme për Radio Logos.

Stafi i Radio Logos fton çdo ditë dëgjuesit e saj për të shijuar muzikën e ëmbël dhe programet e larmishme për të gjetur freskim frymëror, paqe, dashuri dhe çlodhje përmes mesazhit që transmeton.
Read more
4.6
12 total
510
41
3
2
11
Loading...

What's New

* Përmirësime dhe ndreqje problemesh
Read more

Additional Information

Updated
March 24, 2015
Size
1.5M
Installs
500+
Current Version
1.1
Requires Android
2.2 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Radio Logos
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.