Platforma e parë në Shqipëri që mundëson lidhjen dhe komunikimin ndërmjet bizneseve (B2B). Një platformë e cila bashkon distributorët nga të gjitha industritë me bizneset e tjera. Misioni yne është të ndihmojmë çdo biznes në Shqipëri duke i dhënë mundësi efektive për të konkuruar në treg. Harrojini telefonatat dhe e-mail me partnerët tuaj të biznesit. Krijoni dyqanin tuaj në Necto. Dixhitalizoni biznesin tuaj!

Për më shumë informacion, kontakto: info@necto.al
Necto-Your business connection
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Added more details on order list page.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 27, 2019
Size
21M
Installs
10+
Current Version
1.0.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
The Dancing Bits
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.