Zbulo markat më të mira, ofertat dhe mundësitë e argëtimit në TEG.

Ja si mund ta bëni vizitën tuaj të ardhshme në TEG më argëtuese. Shfletoni e përfitoni nga ofertat më të fundit në markat tuaja të preferuara dhe qëndroni të azhornuar me eventet që organizohen në Qendër.


Eksploroni restorante e TEG, kafene dhe bare

Shfletoni dhe informohuni për blerje në markat më të mira.
Frymëzohuni nga koleksionet e sapoardhura, krijoni një plan të blerjeve për vizitën tuaj të ardhshme.

Zbuloni ofertat dhe ngjarjet më të fundit
Ka gjithmonë diçka të mrekullueshme që po ndodh në TEG. Nga eventet e modës dhe shfaqjet e kulinarisë, mos humbisni kurrë një ofertë apo event.
Read more
Collapse
3.8
18 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

TEG
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 20, 2018
Size
17M
Installs
500+
Current Version
1.3
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Albanian Business Partner
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.