Telesport

Contains Ads

Mirë se vini në aplikacionin e ri Telesport! Këtu do të gjeni të gjitha lajmet sportive me të cilat jeni mësuar, por tashmë kemi shtuar edhe video, golat live, rezultate dhe ndeshje. Mund të zgjidhni skuadrën dhe sportin tuaj e preferuar dhe çdo ditë do të njoftoheni për lajmet që ju interesojnë më shumë!
Read more
Collapse
3.7
22 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Telesport
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 12, 2019
Size
25M
Installs
10,000+
Current Version
2.10
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Telesport
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.