TiranaXXL - Zbuloni eventet ne Tirane

TiranaXXL është mënyra më e mire për të gjetur se cfarë eventesh po ndodhin në Tiranë. Ne listojme koncertet më të mira, komeditë, filmat, ekspozitat, festat, opera, DJ dhe party-t sic i rekomandojme ata që kane influence në skenë. Shkarkoni TiranaXXl dhe gjeni dicka që mund të bëni sonte ne kryeqytet.
Read more
Collapse
4.8
17 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Minor bug fixes.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 12, 2018
Size
12M
Installs
1,000+
Current Version
1.3.0
Requires Android
4.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Unik.al
Developer
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.