Numrat - Mëso, Shkruaj & Luaj

140
Contains Ads

Nga zhvilluesit e Alfabetit Shqip tash vjen edhe një aplikacion edukativ për mësimin e numrave në shqip për fëmijët tuaj. Aplikacioni edukues interaktiv sjellë mundësinë që fëmijët të mësojnë numrat deri në 20 me ndihmën e ilustrimeve dhe narracionit atraktiv.

Veçoritë kryesore:

- Mësimin e numrave me ndërveprim dhe narracion.
- Shkrimin e numrave në tabelë të zezë me katër ngjyra të ndryshme, ku nëse shkruan numrin si duhet atëherë merr 3 yjet maksimale, ndërsa gabimet mund të fshihen me shpuzë.

Mundësitë shtesë për argëtim përfshijnë edhe 4 lojëra me 6 nivele, të cilët janë:

- Vendosja e numrit të duhur në rënditjen e numrave.
- Vendosja e numrave në vendin e frutave.
- Gjetja e cilit nga katër numrat është i saktë në bazë të ilustrimit në tren.
- Trego sa fruta i kemi në tabelë.
Read more
4.4
140 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
June 18, 2018
Size
54M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.6
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Trigonom sh.p.k.
Developer
Rr. Hyzri Talla III-27, 10000, Pristina, Kosovo
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.