Vodafone CITY

Misioni i rradhës me Vodafone City, tashmë vjen në 15 qytete: Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër, Kukës, Fier, Berat, Korçë, Gjirokastër , Vlorë, Krujë, Lezhë, Lushnjë, Pogradec dhe Sarandë.
Porta hapi rrugen drejt nje dimensioni te ri.
Një univers paralel fsheh burimin e inteligjënces superiore, të njohur si Red Power, zotërimi i së cilës hap një dritare njohurish të reja, ende mister për njerezimin (për tu zbuluar më tej).
Për ta zotëruar atë secili nga lojtarët duhet të gjejë të 10-ta elementet që bëjnë të mundur formimin e saj.
Behu protagonist dhe fito fuqi supreme.

Përballja e qyteteve, ecuria, komuniteti i lojtarëve, udhëzimet, suport teknik…të gjitha detajet në vodafonecity.al

Zbuloni misterin…

Power to you
Read more
Collapse
3.7
1,467 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Misioni i rradhës me Vodafone City, këtë herë vjen në 15 qytete: Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër, Kukës, Fier, Berat, Korçë, Gjirokastër , Vlorë, Krujë, Lezhë, Lushnjë, Pogradec dhe Sarandë.


Nje univers paralel fsheh burimin e inteligjences superiore, te njohur si Red Power, zoterimi i se ciles hap nje dritare njohurish te reja, ende mister per njerezimin.


Je gati? Gjej të 10-ta elementët që bëjnë të mundur formimin e saj dhe fito fuqi supreme.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 28, 2017
Size
38M
Installs
50,000+
Current Version
3.0.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Vodafone Albania Sh.A.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.