Përshëndetje Tokësorë e Tokësore!
Ja ku takohemi për qejfin tonë edhe në këtë hapësirë virtuale që nuk mund ta quanim ndryshe veçse zoneelire.al

Zoneelire.al nuk pretendon të japë lajmin i pari. Sepse e para nuk na intereson, e dyta nuk kemi mundësi, e treta nuk kemi kohë dhe e katërta nuk na eksiton.

Zoneelire.al nuk ka asnjë interes të thotë apo gjejë të vërtetën pasi e vërteta nuk ekziston si e tille në jetë por vetëm në skenë.

Zoneelire.al ju fton të bëheni pjesë e saj në rrugëtimin drejt gjysmë të vërtetave dhe në një lloj interpretimi të tyre.

Zoneelire.al ju uron mirëseerdhët në bordin e saj.
Read more
Collapse
5.0
2 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Përshëndetje Tokësorë dhe Tokësore
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 22, 2018
Size
8.1M
Installs
50+
Current Version
1.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Ardit Hyka
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.