Bibla e Shenjtë - Audio Pa Pagesë (Albanian Bible)

Lexoni Biblën në gjuhën shqipe. Pa pagesë dhe Offline.
1. Dërgo vargjet përmes postës elektronike, Facebook, Twitter dhe format e tjera të ndarjes.
2. Vargjet e kopjimit, madje edhe të gjithë kapitullin nëse është e nevojshme.
Kërkoni Biblën.
4. Shto shënjues.
5. Përzgjidhni tekstin.
6. Shto shënime.
7. Lexoni Biblën brenda një viti.
8. Mbron kapitujt e lexuar kohët e fundit.
9. Gjeni tekst në faqe.

Customize:
Ndryshoni ngjyrën e vargut, mbushjen, gjininë, ndarjen, madhësinë e shkronjave, familjen e shkronjave dhe perde. Ne ofrojmë 10 imazhe të aksioneve, por nëse doni, mund të shtoni imazhin tuaj të sfondit ose ngjyrën e sfondit.
Read more
3.0
2 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
April 14, 2018
Size
53M
Installs
50+
Current Version
1.0.9
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Beblia
Developer
7101 Ne 109th St Apt D28 Vancouver Wa, 98686
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.