Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Alin’s, 2006 yılında kurulmuş %100 yerli sermayeli bir Türk işletmesidir. İzmir´de, kapılarını açtığı ilk günden bu yana, yönetim olarak arzumuz, markamızı ülke çapında tanınan ve lezzetleriyle konuşulan bir marka haline getirmek olmuştur.

Marka kavramının tam olarak anlaşılamadığı şu günlerde, gerek şubelerimiz, gerekse de yönetim anlayışımızla ortak bir bilinç etrafında toplanmış bulunuyoruz;

"Doğru lokasyon, doğru zaman ve doğru yatırımcı"

Alin’s işletmeleri, Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini, kendi tarzı ve özgün sunumlarıyla misafirleri ile buluşturan, yeme-içme sektörünün en geniş menülerinden birine sahip, özgün mimari ve dekorasyonu ile huzur ve keyifle vakit geçirilebilecek, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla geniş kitlelere hitap eden özel işletmelerdir.

Biliyoruz ki, "standart hizmet" başarının ve sürekliliğin yegane anahtarıdır.

2012 yılı içerisinde UFRAD´a üye olarak "Uluslararası Marka" niteliği kazanan markamız, bu doğrultuda, büyüme hedeflerini de genişletmiştir. Hedeflerimiz arasında "Master Franchising" modeli ile ülke çapında yayılmak ve bölgesel üretim merkezleri oluşturarak, kaliteli büyümemizi devam ettirmek de bulunmaktadır.

Şu anda İzmir ve Muğla illerinde toplam 8 adet şubeye ulaşan markamızın hedef bölgeleri arasında İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Bursa, Eskişehir gibi Ege ve yakın bölgeler yer almakla birlikte; Master Franchising modeli ile de Ankara, İstanbul, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon bölgeleri yer almaktadır.

Gelecek hedeflerimiz içerisinde, içerisinde bulunduğumuz sektöre de katkıda bulunacak olan eğitim ve danışmanlık çalışmaları, yeni marka ve fikirlerle sektöre yön verecek girişimler ile yurtdışı çalışmaları da yer almaktadır.

Bildiğimiz en iyi iş olan, "yeme-içme sektörü" dinamiklerini değiştirmek ve sektöre yön vermek için çıktığımız bu yolda bizi tercih eden ve destekleyen tüm Alins müdavimlerine,

Teşekkür ederiz.
Ali's, established in 2006, is a 100% domestic capital, a Turkish company. Izmir, since the first day it opened its doors, our desire as management has become a brand to make our brand known around the country and speaking with flavor.

In these days can not fully understand the brand concept, we need our branches, we are gathered around a common awareness both in our management approach;

"The right location at the right time and the right investor"

Ali's businesses, the distinguished flavors of Turkish and world cuisine, bringing together their guests with their own style and original presentation, with one of the most extensive menu of food and drink sector, the original architecture and can be passed tranquility and enjoy time with the decoration, quality service and appealing to a wide audience with an appropriate price policy are private enterprises.

We know that the "standard of service" is the key to the success and sustainability of sole.

UFRAD in 2012 as a member of the "International Brand" nature of our winning brand, in this regard, has also expanded its growth targets. Our goals include "Master Franchise" model to spread across the country and creating regional production centers, there are also maintaining our high quality growth.

Currently, Izmir and Mugla provinces among a total of 8 regions of the goals of our brand reaching branches İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Bursa, Aegean and the surrounding area, such as Eskişehir Although located; Master franchising model with the Ankara, Istanbul, Kayseri, Gaziantep and Trabzon is located regions.

Our goal in the future, in education and consultancy work, which will contribute to our sector, and new brand idea to give direction to the sector ventures with overseas studies are also included.

We know the best job, "eating and drinking sector" change the dynamics of the industry in this way and we set out to give direction and support all who choose us to Alins goers,

We thank you.
Read more
Collapse
5.0
2 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
April 19, 2017
Size
8.0M
Installs
10+
Current Version
1.1
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
OSMANLI GIDA
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.