Almanca Öğren - Gramer - Kelime

11
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Almanca Öğren
“Rindfleischetikettierungsueberwachungsaufgabenuebertragungsgesetz”
Evet bu gördüğünüz gerçek bir almanca kelimedir. Bu 63 harfli almanca kelimenin anlamı ise “sığır eti yasası izleme delegasyonu” demektir. Şundan eminiz ki bu kelimeyi gördükten sonra kendi kendinize almanca öğrenmek çok zor olucak dediğinizi duyar gibiyiz ya da bu düşünceyi daha önce gerçek bir alman konuşurken duyduğunuzda da söylemiş olabilirsiniz ve bizce yukarıdaki bu korkutucu uzunlaktaki kelime her almanca öğrenmek isteyen kişi korkutmuştur. Ama..
Almanca öğrenmek gerçekten zor mu?

Tabikide hayır, almanca öğrenmek zor cümlesi bir efsaneden öteye gidemez 😊 Her yabancı dilde olduğu gibi almanca öğrenmek de belli bir zaman ve emek ister ve tabiki güzel bir kaynak üzerinden almanca öğrenmek de önemli bir adımdır. Bu yüzden sizler için elimizden geldiğince açık bir dille anlatım sergilemekteyiz. Yeterli motivasyona sahip olmak ve hedefinize ulaşmak için yeterli derecede azim edip çalışmak en önemli unsurlar arasındadır.
Ayrıca almanca öğrenmeye nereden başlayacağınızı bilememek de sizi tedirgin edebilir ama bu yazımızda sizlerin Almancayı daha hızlı öğrenmeniz için gerekecek birkaç ipucu da ekledik. Biraz daha gerçekçi olalım. Örnek vermek gerekirse Çinli insanlar Almanca öğrenmeyi bizlere göre daha zor bulmaktadır ve dil yapıları gereği bu da gerçekçi bir yaklaşımdır.
Bizim de almanca öğrenirken işimiz biraz daha kolaydır çünkü ilkokuldan beri aldığımız bir İngilizce eğitimi vardır ve almanca dili de İngilizceye benzer bir yapıdadır. Bu yüzden ilk başlarken çok da zorlanmayacaksınız bunun sözünü verebiliriz.

Neden Almanca öğrenmelisiniz?
Neden almanca öğrenmeniz gerektiğini birkaç adımla sizlere anlatalım ve bu adımlar sizin ilginizi çekerse daha motive bir şekilde bu dili öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Günlük ücretsiz derslerle Almanca öğrenin. Bu uygulama size Alman dili’ni hızlı ve efektif bir şekilde öğretmesine izin verin. Sadece bir kaç dakika içinde temel almanca kelimeleri hatırlamaya başlayacak, cümleler oluşturacak, Almanca ifadeleri öğrenecek ve sohbetlere katılabileceksiniz!

Eğlenceli Almanca öğrenme dersleri, almanca gramer bilginizi, kelime bilginizi, dil bilginizi ve telaffuzunuzu başka bir dil öğrenme metodunda olmayacak şekilde geliştirecek. İster Başlangıç ister gelişmiş seviyede olun, meşgul bir gezgin yada iş adamı mısınız? Uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayarak harika bir şekilde çalışır.

Sözlükle iyileştirilmiş okuma,dinleme, yazma ve konuşma dil egzersizlerini keşfedin, fiil çekimi ve eşsiz ses tanıma teknolojisi – Almanca dil öğretmeninizi cebinizde taşıyor gibi hissedeceksiniz.

Hemen almanca öğrenme uygulamamızı indirin ve yeni bil dil öğrenmenin avantajlarından hayatınız boyunca faydalanın.

Dil öğrenmenin gizli yolu

Okuldaki Almanca derslerini hatırlıyor musunuz? Yüzlerce temel kelime ve anlatımla başlayıp, devamında tonlarca almanca dil bilgisi dersleri aldınız ve tüm bir sömestr dil kursu aldıktan sonra zar zor bir yabancıya cümleyi tercüme edebiliyor yada sadece “Merhaba!” diyebiliyordunuz. Dil öğrenmenin geleneksel yolu budur.

Bu almanca öğrenme uygulaması size farklı bir yaklaşımı bulunuyor ve bu; ortalama bir dil kursunun tam tersi bir yaklaşım.

Nasıl almanca öğrenilir?
Almanca dilini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmek için:
Sizi motive edecek güçlü bir neden bulun.
Alman dilinin tüm temellerini öğrenin.
Argo, komik kelimeler ve deyimler öğrenerek işleri ilginç tutun.
Günlük pratik yapın. Mümkünse anadili Almanca olan kişilerle konuşun.
İnsanlar bunun temelini öğrenmekle ilgili olduğunu söylüyor. Yani, eğer yeni başlayan biriyseniz, Almanca dilini nasıl öğreneceğinizi merak ediyorsanız, alfabeden başlamanızı öneririz. Almanca'nın İngilizce'de olduğu gibi 26 harfi vardır. İngilizce'de bulunmayan telaffuzu olan birkaç harf vardır: ä, ö, ü ve β, ancak Alfabede bu harfleri bulamazsınız. Aksanınızı önemli ölçüde ayarlamanıza yardımcı olacağından doğru telaffuzlarını uygulayın.
Learn German
"Rindfleischetikettierungsueberwachungsaufgabenuebertragungsgesetz"
Yes this is a real german word you see. The meaning of this 63-letter German word means "beef law monitoring delegation". We are sure that after seeing this word, we seem to hear yourself saying that learning German will be very difficult, or you may have said this thought before when you heard a real German speaking, and we think this scary long word above frightened anyone who wanted to learn German. But..
Is it really difficult to learn German?

Of course, no, learning German cannot go beyond a legend 😊 Learning German takes a certain amount of time and effort as in any foreign language, and of course learning German from a good resource is an important step. For this reason, we are presenting a clear language for you as much as we can. Having enough motivation and working with enough perseverance to reach your goal are among the most important elements.
Also, not knowing where to start learning German may make you nervous, but in this article, we have included a few tips that you will need to learn German faster. Let's be a little more realistic. For example, Chinese people find learning German more difficult than we do, and this is a realistic approach due to their language structure.
Our job is a little easier when learning German, too, because we have an English education we have received since primary school and the German language is similar to English. Therefore, you will not have much trouble when starting out, we can promise.

Why should you learn German?
Let us explain in a few steps why you should learn German and if these steps interest you, you can start learning this language in a more motivated way.

Learn German with free lessons daily. Let this app teach you the German language quickly and effectively. In just a few minutes you'll start remembering basic German words, form sentences, learn German phrases and be able to participate in conversations!

Fun German lessons will improve your German grammar, vocabulary, grammar and pronunciation like no other language learning method. Whether you are a beginner or advanced, are you a busy traveler or business person? It works great, meeting your app needs.

Explore language exercises for reading, listening, writing and speaking enhanced with a dictionary, verb conjugator and state-of-the-art speech recognition technology - you'll feel like having your own German language tutor in your pocket.

Download our German learning app now and enjoy the advantages of learning new languages ​​throughout your life.

The secret way to learn languages

Do you remember the German lessons at school? You started with hundreds of basic words and expressions, continued with tons of German grammar lessons and at the end of a full semester's language course you could barely translate a sentence or just say "Hello!" you could say This is the traditional way of learning languages.

This german learning app has a different approach to you and it is; It's the opposite of an average language course.

How can you learn German?
To learn the German language quickly and easily:
Find a strong reason to motivate you.
Learn all the basics of the German language.
Keep things interesting by learning slang, funny words, and idioms.
Practice daily. If possible, talk to native German speakers.
People say it's about learning the basics. So, if you are a beginner and wondering how to learn the German language, we suggest you start with the alphabet. German has 26 letters just like English. There are a few letters with pronunciation that do not exist in English: ä, ö, ü and β, but you cannot find these letters in the Alphabet. Practice their correct pronunciation as it will help you set your accent significantly.
Read more
Collapse
4.3
11 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Almanca Öğren - Gramer - Kelime - Konu Anlatımı - Almanca Geliştirme eklendi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 2, 2020
Size
4.1M
Installs
500+
Current Version
1.0
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
App089
Developer
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.