Kompleksi Loku

Kompleksi Loku vjen si aplikacioni i pare shqiptar per prenotimin e fushave sportive, ne bashkepunim me ALMOTECH SHPK dhe Kompleksi Sportiv Loku.
Platforma permban te gjithe informacionet e nevojshme per te prenotuar nje fushe, duke zgjedhur fillimisht daten, duke vazhduar me fushat edhe ne hapin final zgjedhja e orarit.
Oraret e lira per secilen fushe vijne ne kohe reale nga sistemi duke e bere me interaktiv procesin.
Pasi perdoruesi ka bere prenotim, ai do njoftohet ne menyre automatike nga sisetemi nëpërmjet teknologjisë Push - Notification per aprovimin apo jo te tij.
Perdoruesi ka mundesi qe te anulloje nje prenotim edhe pasi ky i fundit eshte aprovuar nga sistemi.
Kjo platforme vjen me afer perdoruesve duke perfshire edhe komunikimin direkt me administratoret.
Prenotimi i nje fushe sportive vjen tani me i thjeshte se kurre, cfare prisni?
Kompleksi Loku është sjellë nga ALMOTECH.
Read more
Collapse
4.2
10 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Kompleksi Loku
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 29, 2019
Size
7.6M
Installs
100+
Current Version
1.0.5
Requires Android
4.4W and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Almotech Sh.p.k
Developer
Almotech - Albanian Mobile Technology
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.