Oferta Juaj

Contains Ads

Oferta Juaj është vëndi ideal për të shfletuar ofertat më të fundit nga një shumëllojshmëri biznesesh, kudo që të ndodheni. Ky shërbim unik në tregun Shqiptar bën të mundur konvertimin e të gjithë ofertave që prodhohen nga bizneset në formë letre, në një forme dixhitale të thjeshtë, të shpejtë, dhe eco - friendly. Platforma përmban një shumëllojshmeri informacionesh të nevojshme për klientët, si adresa e dyqanit, oraret, dhe gamën e produkteve të tyre.
Përdoruesit kanë mundësi që të shfletojnë katalogjet dhe ofertat më të fundit, nga komoditeti i shtëpis, ose kudo që të ndodheni. Përdoruesit do ti vijnë informacionet mbi ofertat më të fundit direkt tek telefoni i tij/saj.
Përdoruesi do të ketë mundësine që të përzgjedhi brandin e tij/saj të preferuar dhe të marrë informacionet më të fundit vetëm për atë brand.
Njoftimi do të bëhet nëpërmjet teknologjisë Push - Notification.
Cdo ofert e publikuar tek portal jonë është reale, dhe vendodhja e dyqanit është e saktë.
Oferta Juaj është sjellë nga ALMOTECH.
Read more
Collapse
4.9
182 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Important Bug Fix for Android 4.3 & 4.4
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 3, 2018
Size
12M
Installs
5,000+
Current Version
5.0.9
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Almotech Sh.p.k
Developer
Almotech - Albanian Mobile Technology
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.