AntiKom

Contains Ads

Antikom është përpjekje nga historianë të pavarur që kanë gjurmuar dhe mbledhur atë lloj materiali që do t'iu bëj te kuptoni formën e vërtetë të fenomenit më kriminal të historisë "komunizmit".
Read more
Collapse
4.9
21 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
January 27, 2018
Size
3.2M
Installs
50+
Current Version
0.0.1
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
MANGOSOFT.COM.MK
Developer
f.Kalishta, 6330 Struga, Macedonia
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.