TvMAK.Com - SHQIP TV

Contains Ads

-Ky aplikacion ju mundëson të shikoni kanale shqip në telefonin tuaj Android.
-Kanalet janë të inçizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DITË pasi ato kanë kaluar

Aplikacioni është LEGAL dhe të gjitha Kanalet procesohen ne serverat tonë, jane stabile dhe pa ndërprerje.

Programi punon me Wifi dhe me internetin e celularit (3G,4G,H+) Dhe harxhon MINIMUM trafik nga interneti juaj per dallim nga çdo app tjeter


TvMak është platformë televizive pa pagesë të cilën mund ta shikoni nga Kompjuteri juaj, nga telefonat Android dhe iPhone.

-PER TË GJITHA KANALET QË I TRANSMETOJMË NË PLATFORMËN TONË KEMI LEJE NGA TELEVIZIONET PERKATËSE

(Nese doni edhe tv juaj të jetë pjesë e kësaj platforme na kontaktoni ne www.TvMAK.Com)
Read more
Collapse
4.2
1,141 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

TvMAK.COM - Shiko Tv Drejtperdrejt + Incizim i kanaleve 7 Ditë + Lexoni Lajmet me te reja
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 18, 2018
Size
6.3M
Installs
100,000+
Current Version
7.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Arlind Pajaziti - Shqip - App
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.