Namazi

2,957
Contains Ads

Namazi eshte aplikacion shqip i cili ju sherben per shume gjera, duke u nisur tek mesimi i Namazit, Abdesit, Sureve pastaj ju sherben per orientimin ka Kibla, Takvimin per te shikuar ne sa ora te falet Namazi, lexim Kuranit ne gjuhen Shqipe, Arabe dhe Translaterim, lexim te Haditheve Buhariu dhe Rijadus Salihin, Tesbiha, Kshilla per Ramazan, lexim te Mburojes se Muslimanit, e shume gjera te tjera .

Permbajtja e aplikacionit:

1. Mesimin e Namazit
2. Mesimin e Sureve
3. Mesimin e Abdesit
4. Orientimin e Kibles
5. Takvimi
6. Kurani
7. Hadithe (Buhariu dhe Muslimi
8. Emra per musliman
9. Tesbih
10. Ramazani
Read more
Collapse
4.8
2,957 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Rregullimi i mos hapjes se Aplikacionit
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 5, 2019
Size
25M
Installs
100,000+
Current Version
5.12
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
db apps
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.