ApkaPreMesto.sk - Ukážková aplikácia

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

ApkaPreMesto.sk je mobilná aplikácia pre Android určená pre mestá a obce. Dala si za úlohu modernú a „smart“ prezentáciu miest a obcí v očiach občanov a turistov. Je to hotové riešenie ktoré stačí len zobrať a používať, všetko sme už vymysleli a pripravili za Vás. Tento projekt zároveň posúva možnosti za hranice, na ktoré ste zvyknutý pri bežných webových stránkach a umožňuje napr. použitie GPS, fotoaparátu alebo notifikácií priamo do telefónu.

Prečo sa rozhodnúť práve pre projekt ApkaPreMesto?
ApkaPreMesto je vyskúšaný a overený projekt ktorý vznikol na základe spolupráce s mestom Nitra a ich turistickým informačných systémom. Skúsenosti ktoré sme za roky vývoja nazbierali sme zhodnotili pri vývoji projektu ApkaPreMesto. Za vývojom stojí spoločnosť EWORKS.sk ktorá prevádzkuje desiatky stránok obcí po celom slovensku a v danej oblasti pôsobí viac ako 10 rokov. V neposlednom rade, v čase písania týchto odpovedí sme prvým a jediným podobným projektom na Slovenskom trhu.
ApkaPreMesto.com is an Android mobile app for cities and towns. It has been given the role of a modern and "smart" presentation of cities and towns in the eyes of citizens and tourists. It's a ready-made solution that's just enough to take and use, we've all invented and prepared for you. At the same time, this project shifts beyond the limits you have become accustomed to in common websites, use GPS, camera, or notifications directly to your phone.

Why choose ApkaPreMesto?
ApkaPreMesto is a tried and tested project created by cooperation with the city of Nitra and their tourist information systems. The experience we gathered during the years of development has been evaluated in the development of the ApkaPreMesto project. The company EWORKS.sk runs the development of dozens of sites of municipalities all over Slovakia and has been operating for more than 10 years. Last but not least, at the time of writing these answers, we are the first and only similar project on the Slovak market.
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
October 3, 2019
Size
6.4M
Installs
10+
Current Version
1.0.5-demo
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
EWORKS.sk s.r.o.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.