Göktürkçe Öğrenimi | Damgalik.com

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Göktürk Alfabesini Öğrenin hem de 3 Adımda:

Türk alfabesi, şuan kullandığımız 29 harflik Latin Sembolleri dışında asil milletimizin ürünü 38 harfli Göktürk Alfabesi anlamına da gelmektedir. Göktürk Alfabesi 4 adet sesli, 25 adet sessiz, 9 adet ise çiftsesli sesten oluşmaktadır.

Göktürk Alfabesini 3 adımda rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu adımlar şöyledir:

Sesli Damgalar (4 Adet)
Sessiz Damgalar (20 Adet)
Çiftsesli Damgalar (9 Adet)

2 Gün İçinde Orhun Abidelerini Okuyabileceksiniz:
Her yerde görmeye alıştığımız, bize ilham veren Göktürk alfabesini 2 gün içinde sitemiz Damgalik.com’da kolay bir biçimde öğrenebilirsiniz. Yukarıdaki öğrenme adımlarını takip ettiğinizde kolay bir biçimde Göktürk Alfabesini okuyabileceksiniz. Hemen Öğrenmeye başlamak için Başla düğmesine tıklayınız:


Dilerseniz bilgisayarınızda Göktürk Alfabesi ile yazı yazabilirsiniz. Her yerde görmeye alıştığımız ama hala doyamadığımız “Türk” yazısını siz de kendi bilgisayarınızda yazabilirsiniz. Bunun için Damgalık Yazı Fontu’nu bilgisayarınıza kurmalısınız. Nasıl yapılacağını öğrenmek için YouTube Videomuza bakabilirsiniz. YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Türk Orhun (Göktürk) Alfabesi Başlangıç Alıştırmaları

Öğrendiğiniz bilgileri pekiştirmek istediğiniz zaman hem Facebook sayfamızdan -Facebook Sayfamızı Beğenin- hem de sitemizdeki alıştırmalar kısmından bilgi seviyenizi ölçecek alıştırmaları çözebilirsiniz. Bu Alıştırmalar başlangıç seviyesinden iyi seviyesine göre ayarlanmıştır.

Sizin de en kısa sürede Göktürk Alfabesini öğrenebileceğinizi biliyoruz. Umarım Göktürk Alfabesi öğrenmek hayatınızın anlamlı bir yanı olur ve en büyük hediye olarak yeni ve güzel alışkanlıklar elde edinmek için çalışmak gibi bir kazanca da sahip olursunuz. Bu uygulamayı Göktürk alfabesini daha rahat öğrenmeniz için reklamsız ve basit bir kullanımda sunuyoruz.

http://www.damgalik.com
Learn the Gokturk alphabet as well as in Step 3:

Turkish alphabet, 29 letters we use the following non-Latin symbols of our nation's principal product is meant to Gokturk 38-letter alphabet. Gokturk alphabet 4 voice, quiet 25, while 9 consists of çiftsesl sound.

You can easily learn the Gokturk alphabet in 3 steps. These steps are as follows:

Voice Stamps (4 units)
Quiet Stamps (20 units)
Çiftsesl Stamps (9 pieces)

Orhun Monuments Read In Day 2 will be able to:
We used to see everywhere, the Gokturk alphabet inspire us within 2 days of our site you can learn in an easy manner Damgalik.com. Gokturk alphabet will be able to read an easy way to learn if you follow the above steps. Click the Start button to begin immediately Learning:


If you wish you can write Gokturk alphabet with your computer. We used to see everywhere but still can not get enough of "Turkey" on the text you can also write your own computer. To do this, you must install on your computer Damgalık Text Fontu. How do you see our YouTube video to learn how. You can subscribe to our YouTube channel.

Turkey's Orhan (Gokturk) Alphabet Initial Exercises

When you want to reinforce what you learn can solve our exercises both Beğenin- page -Facebook our Facebook page and exercises to measure your level of knowledge from our site. These exercises are adjusted to a good beginner's level.

We know also that you can learn as soon as the Gokturk alphabet. I know Gokturk alphabet would be a significant addition to your life, and you also have a gain like trying to get a new and beautiful ways as the greatest gift. This application is ad-free and simple to use for your offer more comfortable learning the Gokturk alphabet.

I http://www.damgalik.co
Read more
Collapse
4.9
88 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

+ Tolgahan Çavdaroğlu'nun uyarısıyla alıştırmalar bölümündeki bir hata düzeltirldi. Teşekkür ederiz.
+Ana sayfa düzenlendi ve değiştirildi.
+Artık API7 ve üstü sistemlerde çalışacak.
+ Gelecek güncelleme daha büyük değişiklikler içerecek.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 9, 2018
Size
4.5M
Installs
5,000+
Current Version
9
Requires Android
2.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Atakan ARSLAN
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.