Inovator ​është aplikacion që tregon gjithëçka për Auto Servisin "Inovator" që gjendet në Kosovë. Aplikacioni i tregon të gjitha duke filluar prej historikut, e deri te produktet, shërbimet dhe klientët e saj. Në aplikacion mund të gjeni një hartë që tregon lokacionin e Auto Servisit. Gjithashtu, aplikacioni ka të gjitha informatat për të kontaktuar Auto Servisin (Telefoni, E-Mail, e të tjera).
Read more
5.0
7 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
February 9, 2018
Size
5.0M
Installs
10+
Current Version
1.0
Requires Android
2.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Shkolla Digjitale
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.