GlobiSot.Org - Të gjitha Portalet në një vend

Contains Ads

Lexoni lajmet nga të gjitha portalet dhe gazetat shqiptare në një vend.

-Mundësi për shfaqjen e lameve në dy mënyra: Foto dhe List

-Përshkrim i shkurtër i lajmit para se ta lexoni të gjithë lajmin

-Njoftim se cila Gazete/Portal e ka botuar lajmin dhe kohën e publikimit

-Opsion për të zgjedhur se nga cilat faqe doni të shikoni lajmet dhe nga cilat faqe nuk doni tju shfaqen lajmet

-Opsion për të shtuar faqet tuaja të preferuara

-Lajmet radhiten sipas kohës që janë postuar duke filluar nga lajmet e fundit.

-Lajmet janë të ndara në kategoriVërejtje: Lajmet e postuara në këtë aplikacion ju përkasin faqeve/portaleve që i publikojnë ato dhe në asnjë menyrë nuk paraqesin qëndrimet apo mendimet e kompanisë tonë.

-Lajmi i plotë hapet direkt në web faqet e tyre dhe ato janë përgjegjëse për materialin që publikojnë

-Informacini i shkurtër dhe fotografia që ne e listojmë në aplikacion është publike dhe është e vendosur në wev faqe faqet e portaleve në mënyrë që mund të lexohet nga motoret e kërkimit dhe rrjetet sociale dhe duke u bazuar në regullativat europjane dhe boterore nuk paraqet të drejtë autoriale për derisa meret vetëm ajo informatë e quajtur METATGS. (për më shumë info na kontaktoni në info@arholding.mk)
Read more
Collapse
4.3
23 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Lexoni lajmet nga të gjitha portalet dhe gazetat shqiptare në një vend.
Të gjitha i gjeni në aplikacionin inovativ GlobiSot.Org
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 5, 2019
Size
2.4M
Installs
5,000+
Current Version
1.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Arlind Pajaziti - Shqip - App
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.