Zeka Oyunu Resim Eşleştirme

783
Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Tüm yaşlar için en kapsamlı zeka geliştirme,hafıza güçlendirme oyunlarından birisi.Farklı kategorilerde onlarca resimi eşleştirin, zekanız gelişsin,hafızanız güçlensin.Mevcut kategorilerimiz

* Arabalar
* Ünlüler
* Yeşilçam
* Meyve Ve Sebzeler
* Çizgi Filmler
* Hayvanlar
* Prensesler
* Karışık

* Oyunu farklı 2 modla oynayın.Düello modu ile bir sonraki seviyeye geçme heyecanını yaşayın! 72 seviyeyi tamamlayıp görsel zekanızı kanıtlayın! Oyundaki resim sayısını siz belirleyin! Yeşilçam oyuncularımızın detaylı biyografisine ulaşın!

* Belki de oyunun en heyecanlı kısmı Düello modu.Bu mod ile 1. seviyeden 72. seviyeye kadar gittikçe zorlaşan ve zamana karşı yarışmamızı sağlayan bir bölüm.Eğer 72. seviyeye ulaştıysanız naçizane fikrimiz görsel hafızanız kanıtlanmıştır !

* Çocukluk yıllarımızın klasik oyunu resim eşleştirme, yine çocukluk kahramanlarımız Yeşilçam yıldızları, eğlenceli çizgifilm karakterleri ve diğer kategoriler ile birleştirilip daha renkli bir hale geldi.

* Yeşilçam oyuncularımızın detaylı biyografisine, kaç filmde rol aldıkları vs. gibi detaylara yine uygulamamız üzerinden uluşabilirsiniz.Kemal Sunal'ı, Cüneyt Arkın'ı, Türkan Şoray'ı, Tarık Akan'ı, Filiz Akın'ı, Gülşen Bubikoğlu'nu, Adile Naşit'i, Kadir İnanır'ı ,Ediz Hun'u, Erol Taş'ı, Hülya Avşarı'ı, Münur Özkul'u, Şener Şen'i ve daha ismini sayamadığımız diğer çocukluk kahramanlarımızı unutmamız mümkün mü ? Tabiki değil.Peki biz bu yıldızların biyografisini, geçtikleri zorlukların vs. ne kadarını biliyoruz, kısaca ne kadar tanıyoruz onları? Oyunumuzu oynarken bu bilgilere de çok rahatlıkla ulaşabiliriz.

* Biz veya çocuklarımız için görsel hafımızın güçlenmesine, zekamızın gelişmesine katkıda bulunan bu hafıza oyunu bir çok farklı kategori içermektedir.Televizyon ünlüleri, Yeşilçam kahramanları ,arabalar ,meyve sebzeler, çocukluk yıllarımızı süsleyen çizgi film kahramanları, prensesler, periler, deniz kızları ve hayvan resimlerini içeren bir çok farklı kategori bulunmaktadır.

* Topluma mal olmuş televizyon ünlüleri kategorisi ile sevdiğiniz sanatçıları, şarkıcıları, yapımcıları oyunumuzun içerisinde görebilirsiniz.Farklı alanlarda ün kazanmış olan bu ünlü isimlerin resimlerini eşleştirip oyuna renk katabilirsiniz.

* Tüm çocuklar hayvanları sever! Bu oyun ile çocuklarınızın hayvan sevgisini daha fazla artırıp aynı zamanda görsel hafızalarının gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.Hayvanlar kategorisi kedi, köpek, tavşan, inek, kelebek, maymun, fil, yunus, kuş, papağan, at, vs. gibi bir çok sevimli ve tatlı hayvan resimleri içerir.

* Çizgifilmler kategorisinde Homer Simpson, Mickey Mouse,Tom ve Jerry,Casper gibi çizgifilm karakterleri ile oyunu renkli hale getirebilirsiniz!

* Kız çocukları için prensesler, deniz kızı, peri resimleri ayrı bir kategoride bulunmaktadır.

* Günlük hayat içerisinde tükettiğimiz portakal, domates, karpuz, kivi, çilek, nar, incir, şeftali, kiraz, vs. gibi meyve ve sebze resimlerini eşleştirip unutkanlığınızı önleyebilirsiniz!

* Son olarak şunu söylemekte fayda görüyoruz düzenli olarak zihin egzersizi yapmanın hafızayı güçlendirdiği, unutkanlığı önlediği kanıtlanmıştır!

* Zeka Oyunu Resim Eşleştirme ile görsel zekanızı geliştirmeye var mısınız! Şimdiden iyi eğlenceler.
The most comprehensive intelligence development for all ages, match the pictures in dozens of categories birisi.farkl strengthen memory game, you develop your intelligence, your memory of our güçlensin.mevcut category

* Cars
* Celebrities
* Yeşilçam
* Fruits and vegetables
* Cartoons
* Animals
* Princesses
* Mixed

* Game pass to the next level with two different multimodal oynayın.düello mode to experience the thrill! Prove your visual intelligence to complete 72 levels! You decide the number of pictures in the game! Yeşilçam get detailed biographies of our players!

* Perhaps a bölüm.eg is our humble opinion you've reached the 72 level that allows us to play some of the most exciting duel that becomes increasingly difficult to level up from level 1 to 72 modu.b mode and compete against your visual memory has been proven time!

* Our classic childhood picture-matching game, our childhood hero again Yeşilçam stars, cartoon characters and other fun categories has become more colorful with a combined.

* Yeşilçam detailed biography of our players, they starred in several movies, etc. uluşabilirsiniz.kemal sunal such detail again through our application, Cuneyt Arkın, Turkan Soray, Tarık Akan, Filiz Akın, Gülşen Bubikoğlu the fair Naşit, Kadir İnanır, Ediz Hun ' u Erol Tas, Hulya Avsar, the Özkul Munir, the more we forget our name Sener Sen and many to enumerate other possible childhood hero? Of course, we değil.pe the biographies of these stars, the difficulties they now etc. How much do we know, how we know them briefly? This information is also playing our game, we can very easily.

* We or the strengthening of our visual sleuth for our children, contributing to the development of our intelligence in this memory game is a very different category içermektedir.televizyo of celebrities, Yeşilçam heroes, cars, fruit and vegetables, childhood our adorning cartoon heroes, princesses, fairies, including mermaids and animal pictures There are many different categories.

* Public figures and celebrities categories of television favorite artists, singers, producers can add color to the game and match pictures of the famous names who have earned a reputation in the field görebilirsiniz.farkl in our game.

* All children love animals! This increase more than the game with your kids love animals but also to contribute to the development of visual memory bulunabilirsiniz.hayv those categories of cats, dogs, rabbits, cows, butterflies, monkeys, elephants, dolphins, birds, parrots, horses, etc. It includes a very cute and sweet like animal pictures.

* Cartoons category of Homer Simpson, Mickey Mouse, Tom and Jerry, with cartoon characters such as Casper game can make colorful!

* Princesses for girls, mermaids, fairies pictures are in a separate category.

* We consume in daily life, orange, tomato, watermelon, kiwi, strawberries, pomegranates, figs, peaches, cherries, etc. like fruits and vegetables can prevent forgetfulness while matching your pictures!

* Finally, we believe it is useful to say that regular mental exercise improves memory of making, it has been proven to prevent forgetfulness!

* Brain Games No Twinning you have to develop your visual intelligence! Already have fun.
Read more
4.4
783 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Oyun kategorileri değiştirildi
Read more

Additional Information

Updated
February 11, 2018
Size
6.6M
Installs
100,000+
Current Version
1.2.6
Requires Android
3.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Nihasmata
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.