Aukro.cz

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Oficiální Aukro aplikace pro všechny, kdo chtějí přihazovat na aukce a nakupovat přes Kup teď bez omezení. Široká komunita uživatelů posouvá vývoj aplikace neustále kupředu. Praktická spodní navigace vám umožní rychlou orientaci v aplikaci a snadno se tak dostane k milionům nabídek. Díky přehledným filtrům a třídění najdete v aplikaci rychle to, co právě hledáte.

Novinkou v aplikaci je také plnohodnotný vystavovací proces, pomocí kterého jednoduše pošlete nepotřebné věci dál. Prodávejte za pevnou cenu nebo v aukci cokoliv, co už doma v kanceláři nebo na zahradě nepotřebujete.

Na aplikaci neustále pracujeme a vylepšujeme ji a proto uvítáme vaše připomínky a nápady. Stačí otevřít apku v mobilu, zatřást telefonem a objeví se formulář, kde můžete napsat přímo našim programátorům.

Co aplikace umí:
* NOVĚ: Vystavte předmět a promujte jej přímo v mobilní aplikaci.

* Dokončete nákup přímo v aplikaci prostřednictvím volby Doprava a platba. Pokud zvolíte dobírku, osobní odběr nebo platbu bankovním převodem, můžete nákup dokončit ze svého mobilu. Do budoucna počítáme s rozšířením těchto možností.
* Využijte funkce Sledované, která je umístěna ve spodním menu a máte ji po přihlášení okamžitě po ruce
* Přidejte si kategorie nebo prodejce do Oblíbených.
* Nově se vám budou na hlavní stránce zobrazovat aktuální tipy z Aukro nabídek, které nahradí Úlovky.
* Hledání v kategoriích je díky nové grafice přehlednější a intuitivnější. Novou navigaci doplňují ilustrační fotografie a názvy podkategorií, které se zobrazí hned při otevření menu.
* Přímo přes aplikaci nám můžete psát a zasílat zpětnou vazbu - stačí zatřást telefonem a otevře se formulář, ve kterém nám můžete zanechat vzkaz. Třeba o tom, co na novou aplikaci říkáte. Oproti minulé verzi jsme v aplikaci něco přidali, a jiné funkce zase ubrali. A zajímá nás, co vy na to!
Aukro official app for anyone who wants to bid on auctions and buy via Buy Now without restrictions. Broad community of users application development moves forward steadily. Practical bottom navigation allows you to quick orientation in and easy to get to millions of offers. Thanks to clear filters and sorting can be found in quickly what you're looking for.

A novelty in the actuator is also a full-fledged process by which simply send unnecessary things further. Sell ​​at a fixed price or auction anything at home in the office or in the garden need.

On the application constantly working and improving it, and therefore we welcome your comments and ideas. Just open apku mobile, shake the phone to display the form where you can write directly to our programmers.

What application can:
* NEW: Post a subject and promujte it directly from the mobile app.

* Complete the purchase within an application by selecting Transport and payment. If you choose cash on delivery, personal collection or payment by bank transfer, you can complete your purchase from your mobile phone. In the future, we expect expansion of these options.
* Use tracking function, which is located in the bottom menu and have it immediately after logging on hand
* Add category or seller to Favorites.
* Newly you will appear on the main page of the current Aukro tips from the menus, replacing catches.
* Search categories thanks to a new graphics clearer and more intuitive. New navigation complement illustrative photographs and names of subcategories that appear immediately when you open the menu.
* Directly across the application, we can write and send feedback - just shake the phone and opens a form where you can leave us a message. Maybe about what to call the new application. Compared to the previous version, we have added something in, and other functions again getting. And we are interested in what you think!
Read more
Collapse
3.2
1,912 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

- přidány Žhavé aukce
- prodej bez aktivace pro nově registrované uživatele
- změna designu detailu nabídky a procesu přihození
- zobrazení plánované nepřítomnosti prodejce
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 9, 2019
Size
12M
Installs
100,000+
Current Version
3.1.3-release
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
AUKRO s.r.o.
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.