Bilişim Koleji

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Bilişim Koleji Eğitim Kurumları olarak, öğrencilerimize ve velilerimize en iyi okul ortamını sunmak için çalışmalarımıza ve kendimizi sürekli olarak yenilemeye devam etmekteyiz. Hızla gelişen ve değişen dünya koşullarına ayak uydurmak ve bunun bir parçası olabilmek için okullarımızdaki her alanda teknolojiden yararlanmaktayız. Ankara'da eğitimi en iyi kolej olan Bilişim Koleji olarak bir ilke daha imza atarak okullarımızı akıllı okul sistemine taşıyarak, SmartClass ve EDOP Akademi ile güçlerimizi bir araya getirmekteyiz.

Yüksek teknolojiyle sarılı olan okullarımızı dijital bir değişimin içine alarak, yüksek teknoloji okul haline getirmekteyiz. SmartClass ve EDOP Akademi teknolojisini kullanarak öğrencilerimizin eğitim ve öğretime olan bakış açılarını yeniden şekillendirmeyi hedeflemekteyiz. Böylece eğitimin hayatlarındaki yerini derinleştirerek, her alanda öğrenmelerini ve kendilerini geliştirmelerini sağlamaktayız.

SmartClass sadece öğrencilerimizin değil öğretmenlerimizin ve idari kadromuzun da eğitim ve öğretime yönelik motivasyonlarının artmasını desteklemektedir. Kolejlerimizi dijital dünyaya adapte ederek, okul hayatını herkes için çok daha kolay hale getirmekteyiz.

EDOP Akademiye entegre olarak çalışan SmartClass 12. sınıfa öğrencilerin gelişimlerini destekleyen yeni nesil uzaktan eğitim sistemidir. Yapay zeka teknolojisinin kullanıldığı öğrenme modüllerini kullanan EDOP Akademi öğrencilerimize; öğrenci görevleri, kapsamlı testler gibi farklı materyaller sunmaktadır. Yenilikçi eğitim anlayışımızı destekleyen EDOP Akademi sayesinde öğrencilerimizin sınavlarda çok daha iyi performans göstermelerini sağlamaktayız.

Neden EDOP Akademi?

Hem öğretme hem de öğrenme sürecini yeniden şekillendiren EDOP Akademi ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler sunmaktayız. Haydi Sor gibi farklı modülleri de içerisinde barındıran EDOP Akademi ile okul dışında da öğrencilerimizin yanında yer almaktayız.

SmartClass Nedir?

İçerisinde birçok özelliği barındırarak dijital eğitim anlayışını sunan SmartClass, çoklu kampüs ve sınıf yönetimine olanak tanır. Online quiz, ölçme ve değerlendirme gibi imkanların yanında kişisel raporlar ve formlar gibi 250'den fazla kullanıma sunulan modülden yararlanma olanağı sağlar.

Neden SmartClass?

Web tabanlı olarak geliştirilen SmartClass, farklı alanlarda ve lokasyonlarda kolaylıkla kullanım olanağı tanır. SmartClass Okul Bilgi ve Yönetim Sistemi, yerelleştirilebilen özellikleri ve değiştirilebilir tasarımının yanında öğrenci, veli, öğretmen ve öğrencilere yetkilendirme olanağı tanır. Bu yetkilendirmeyle birlikte, farklı herkese farklı erişim olanağı sağlar.

Çoklu Platform Desteği

SmartClass farklı cihazlardan ve tarayıcılardan kullanıma imkan tanıyan yapısıyla kullanım kolaylığı oluşturur.

Windows, Linux, iOS
PC, Mac, Tablet, SmartPhone
Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari
Çoklu Şube Desteği
Kampüs ve şube seçimi sağlayan yapısıyla, şubeleri aynı anda yönetebilme imkanı tanır.


Herkes İçin Erişim


Öğrenci, veli, öğretmen ve yöneticiyi aynı sistem üzerinde buluşturan SmartClass, kişiselleştirilmiş yapısıyla da herkesin kendi verilerini takip etmesine izin verir.


Ankara'da eğitimi en iyi kolej olan Bilişim Koleji olarak bu gücümüzü SmartClass ve EDOP Akademi gibi farklı projelerle geliştirerek büyütmekteyiz.
As Bilişim Koleji Educational Institutions, we continue to work and continuously renew ourselves to provide the best school environment for our students and parents. We use technology in every aspect of our schools in order to keep up with the rapidly developing and changing world conditions and to be a part of it. As Bilişim Koleji, which is the best college in Ankara, we are bringing our schools to smart school system and bringing our forces together with SmartClass and EDOP Academy.

We are transforming our high-tech schools into a high-tech school by taking a digital change. Using SmartClass and EDOP Academy technology, we aim to reshape our students' perspectives on education and training. Thus, we deepen the place of education in their lives and enable them to learn and develop themselves in every field.

SmartClass supports the increase in motivation not only of our students but also of our teachers and administrative staff towards education and training. By adapting our colleges to the digital world, we make school life much easier for everyone.

SmartClass, integrated into EDOP Academy, is a new generation distance education system that supports the development of 12th grade students. EDOP Academy students who use learning modules using artificial intelligence technology; student tasks, comprehensive tests. Thanks to EDOP Academy, which supports our innovative understanding of education, we enable our students to perform better in exams.

Why EDOP Academy?

With EDOP Academy, which reshapes both the teaching and learning process, we offer creative solutions to the needs of our students. With EDOP Academy, which includes different modules such as Haydi Sor, we also support our students outside the school.

What is SmartClass?

SmartClass offers a multi-campus and classroom management system. The online quiz allows you to take advantage of more than 250 modules available, such as personal reports and forms, as well as opportunities for measurement and evaluation.

Why SmartClass?

Developed as a web-based SmartClass, allows easy use in different areas and locations. SmartClass School Information and Management System provides students, parents, teachers and students the authority to be localized features and changeable design. With this authorization, it provides different access to different people.

Multi-Platform Support

SmartClass provides ease of use with its structure that allows use from different devices and scanners.

Windows, Linux, iOS
PC, Mac, Tablet, SmartPhone
Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari
Multi-Branch Support
With its structure that provides campus and branch selection, it allows the management of branches simultaneously.


Access for All


Bringing students, parents, teachers and administrators together on the same system, SmartClass allows everyone to follow their own data with its personalized structure.


As Bilişim Koleji, which is the best college in Ankara, we are expanding our strength with different projects such as SmartClass and EDOP Academy.
Read more
Collapse
4.2
10 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Bilisim Koleji, SmartClass uygulamasını kurduğunuz için teşekkür ederiz.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 16, 2019
Size
7.6M
Installs
1,000+
Current Version
0.0.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
SmartClass, LLC
Developer
4237 Red Maple Crt. Burtonsville MD, 20866
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.