Buletin

Contains Ads

BULETIN është gazeta juaj e personalizuar, plot meARTIKUJ , TEMA, dhe PUBLIKUES të ndryshem. Eshtë vendi ideal për t’ju mbajtur të informuar me gjithë ngjarjet nga vendi dhe bota. Tani eshtë e lehtë për të grumbulluar dhe seleksionuar TEMAT dhe PUBLIKUESTIT që janë në interesin tuaj.

Si fillim, zgjidhni disa interesa/tema dhe BULETIN krijon gazetën tuaj personale. Mund të shtoni apo të gjeni tema të reja, ose kërkoni botime ose ngjarje interesante sipas interesave tuaja.

Lexoni publikime të rëndësishme në të përditshmet si: Panorama, Mapo, Gazeta Tema, Gazeta Express, Top –Channel, e shumë të tjera. Në BULETIN ju mund të gjeni çdo informacion me një lëvizje të vetme të dorës.

MBANI MEND :

Ruajini ngjarjet që keni seleksionuar duke përdorur butonin /ikonën “RUAJ” dhe grumbullojini ato në arkivën tuaj të të preferuarave - një mënyrë kjo e përkryer për të renditur artikujt sipas dëshirave tuaja. Ju mund t’i shihni artikujt e përzgjedhur në Artikujt e Preferuar.

BULETIN mund të zbritet TANI dhe FALAS

Nëqoftëse keni probleme teknike ose pyetje, ju lutemi na kontaktoni në info@buletin.al.
Read more
Collapse
5.0
15 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- rregullime të vogla
- përmirsime në performancë
- animim kur kalon nga Kyçu në Rregjistrohu
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 25, 2020
Size
40M
Installs
500+
Current Version
2.0.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Buletin - App
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.