Bulevardi - Lajme, Shqip Tv Live, Radio, Sport

Bulevardi - Online Media është një platformë në internet e cila sjell për shqiptarët argëtim dhe zbavitje.
Ky aplikacion është krijuar për t'u ofruar FALAS çdo lloj shërbimi tonin.
* Në BULEVARDI.NET do të gjeni Lajme nga Shqipëria, Bota, ShowBizi, Stili i Jetës, Kuriozitete.
* Aplikacioni ju ofron të gjitha TELEVIZIONET SHQIPTARE LIVE dhe pa asnjë qëllim përfitimi.
* Radiot Shqiptare Online mund t'i dëgjoni këtu FALAS dhe pa asnjë problem në aparatin tuaj.
* Të tjera të reja do të kemi në vazhdim...
Read more
4.2
75 total
553
49
32
2
111
Loading...

Additional Information

Updated
April 10, 2018
Installs
1,000+
Current Version
8.1.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
eCreative Studio
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.