Bursa Haberdar - Bursa Haberleri

Contains ads
1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Bursa haberleri için hazırladığımız Bursa Haberdar uygulaması içerisinde, ilimize dair günlük haberleri takip edebilirsiniz.

Bursa Haberdar uygulamamızda, Bursa’ya dair güncel haberleri, belediyelerden gelen yenilikleri, hazırladığımız özel haber detaylarını, spor haberlerini ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Bursa Haberleri

Haberdar, Bursa’da kurulan ve uzun yıllardır Bursa’ya dair özel içerikler hazırlayan bir gazetedir. Uygulamamızda çok sevdiğimiz ilimize dair güncel gelişmeleri bulabileceğiniz gibi son dakika Bursa haberleri de ekranınıza düşmektedir.

Belediyeler

Bursa’ya bağlı belediyelerden gelen detayları, yenilikleri ve değişiklikleri uygulamamız içerisinde yer alan kategoriden kolaylıkla görebilirsiniz. Bursa haberleri başlığı altında, belediyelerden gelen tüm bilgileri anında öğrenebilirsiniz.


Yazarlar

Bursa Haberdar uygulamasının Yazar sekmesi içerisinde, gündeme dair uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan detaylı yazıları görebilirsiniz.

Özel Haberler

Bursa’ya dair özel haberleri, yeni gelişmeleri ve daha önce görmediğiniz bilgileri, özel haber başlığımız altından kolayca ulaşabilirsiniz.

Gazetemize ulaşmak, sosyal medyada takip etmek ve görüşlerini bildirmek için aşağıda yer alan adresleri kullanabilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/BursaHaberdar
Instagram: https://www.instagram.com/bursahaberdar/
Twitter: https://twitter.com/BursaHaberdar
E-Posta: bursahaberdar@gmail.com
Updated on
Mar 14, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available