Tirana Ime

Vodafone në bashkëpunim me Bashkinë Tiranë përmbledhin në këtë aplikacion shërbimet kryesore të qytetit të Tiranës në smartphone-in tuaj. Këtu përfshihen informacione mbi trafikun dhe transportin në qytet, turizmin, mundësinë për të raportuar situata problematike, mundësinë për të paguar parkimin nëpërmjet celularit si dhe shumë informacione të tjera të vlefshme.

Funksionalitetet kryesore:

• Raporto – mundësia për qytetarët e Tiranës të raportojnë në lidhje me situata të ndryshme problematike.
• Paguaj parkim – Funksionalitet i ri, pagesa e parkimit në qytetin e Tiranës nepermjet celularit.
• Transporti
Korsi per bicikleta – informacion në lidhje me linjat e transportit publik në qytetin e Tiranës.
Transporti publik – informacion në lidhje me linjat e transportit publik në qytetin e Tiranës.
Taksi – informacion në lidhje me taksitë në qytetin e Tiranës
Parkimet –informacion në lidhje me vendparkimet në qytetin e Tiranës
• Turizmi – listë me pikat e interesit për turizmin në Tiranë të shfaqura edhe në hartë.
• Trafiku
Harta e trafikut – informacion në kohë reale mbi situatën e trafikut në Tiranë, i shoqëruar me një pamje harte.
Pamje nga trafiku - vizualizohen në kohë reale imazhe të situatës së trafikut në qytetin e Tiranës.
Njoftime – mundësinë për t’u informuar në rastin kur trafiku në një rrugë është i ngarkuar ose i bllokuar, etj
• Info – Informacione të përgjithshme në lidhje me qytetin e Tiranës.
Read more
Collapse
2.5
544 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

U rregullua problemi i reflektuar ne lidhje me aksesimin e nderfaqes "Cilësia e Ajrit".
Fixed issue with "Ait Pollution" view access reflected in some devices.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 29, 2019
Size
25M
Installs
10,000+
Current Version
1.9
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Info
Permissions
Offered By
Vodafone Albania Sh.A.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.