Marketi

10

Aplikacioni Marketi është vendi i duhur për të gjetur atë që ju duhet. Kërko online ndër mijëra produkte dhe gjej atë që po kërkon pikërisht në çmimin më të ulët.

Me aplikacionin e Marketit ju mund të kërkoni dhe të shpallni produktet tuaja për shitje. Veçori e aplikacionit është platforma e komunikimit mes blerësit dhe shitësit, ata mund të shkëmbejnë mesazhe mes tyre dhe të bëjnë bashkëpunime për shit-blerje. Shpejtë, lehtë, blerësit gjejnë produktet që i duhen ndërsa shitësit kanë mundësi të zhvillojnë bizneset e tyre online brenda aplikacionit.

Marketi permbanë 12 kategori: Makina, Elektronikë, Shtëpi & Kopsht, Patundshmëri, Veshëmbathje, Aksesorë, Shërbime, Sport, Zyre & Punë, Kuzhinë, Bukuri, Tjera si dhe 136 nënkategori të shpërndara në kategori.

Shkarko Marketin dhe kërko produkte tani!

NA KONTAKTO
Faleminderit për përkrahje dhe sygjerime! Mendimi i juaj është shumë i rëndësishëm për ne. Për cdo pyetje që keni, na kontaktoni në emailin tonë hi@tenton.al
Read more
Collapse
4.8
10 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

LEVEL UP 1.6
Faleminderit për përdorimin e Marketi! Për ta bërë aplikacionin tonë më të mirë për ju, ne rregullisht sjellim përditësime në Google Play. Çdo përditësim i aplikacionit tonë në Marketi përfshinë përmirësime në shpejtësi, ndërfaqe dhe besueshmëri. Teksa veçoritë e reja bëhen të disponueshme, ne do t'i nxjerrim në pah ato për ju në aplikacion.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 9, 2018
Size
13M
Installs
100+
Current Version
1.6
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
TENTON
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.