Director: Xenite - Bilim Kurgu İnteraktif Hikaye

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Merhaba Direktör;

+400.000 kelimelik Bourphus evrenine hoşgeldin! 8 bölümden oluşacak bu yeni maceranda zaman yolculuklarının tek hakimi olan sana büyük bir güç verildi!Senin kararlarına göre şekillenen bu interaktif evrende,emrinde 200’ü aşkın zaman ajanı, her bölümde +500 farklı seçenek ve attığın her adıma göre oluşacak onlarca son bulunmakta...Ama senin tek bir görevin var:Xenite’i bulup Zaman Çatlakları’nı yok etmek!.
İlk görevin 1939 yılında seni bekliyor! Hazırsan başlayalım!

BUGÜNE KADAR YAZILMIŞ EN DERİN BİLİM KURGU HİKAYE OYUNU !

2132 yılında,zaman yolculuğunun keşfinin ardından bilinçsizce yapılan bu yolculuklar zamanda kırılmalara neden olmuştur ve bunun sonucunda zaman çatlakları oluşur. Bourphus Incorporated, zaman ajanlarını görevlendirerek,Zaman Çatlaklarını yok edip evreni tekrar eski düzenine döndürmeye çalışmakta ve bu amaç için tüm sorumluluğu alacak Direktör’ü aramaktadır.Yıllardır süregelen araşatırmalar,1939 yılının sonbaharında Norveç’in Rosvik bölgesine meteor olarak düşen Xenite elementinin Zaman Çatlaklarını yok edebileceğini ortaya koymasına rağmen Xenite’in tam konumu Bourphus tarafından bilinmemektedir.Meteorun düştüğünü görüp konumu tam olarak bilen Norveçliler ise 1939 yılında , II. Dünya Savaşı’nın en çetin dönemlerinde Polonya’daki Treblinka Toplama Kampı’ndaöldürülmüşlerdir. Director olarak ilk görev; Zaman Ajanlarını kullanarak 1939 yılına gidip, Norveçliler ölmeden Xenite’in kesin konumunu öğrenmek!

GERÇEK ZAMANLI İNTERAKTİF BİR DENEYİM ! ZAMAN YOLCULUĞU!

Director: Xenite yeni nesil hikaye tabanlı bir RPG oyunudur. Direktör olarak Bourphus’tan gelen emirleri zaman ajanlarına ileterek, tarihin farklı zamanlarında görevleri gerçekleştireceksin. Her bölümde500’den fazla seçenek ve onlarca son bulunmakta.

DURMADAN GÜNCEL VE HER BÖLÜMDE YENİ ÖZGÜN
MEKANİKLER. ÜSTELİK HER ŞEY ÜCRETSİZ!

400,000 kelimeden fazla derin hikayesi ile Director:Xenite size interaktif story-based oyunlar arasında sunulan en derin ve en kapsamlı hikayeyi sunuyor. Özgün mekanikleri, zaman ajanlarının verilerine erişerek stratejik karar almanı sağlıyor. Kararlarını verirken zaman çizgisini değiştirmemeyi unutma!

EVRENİN KADERİ SENİN ELLERİNDE! HAYATTA KAL, DÜNYAYI KURTAR, XENITEİ BUL!

Bourphus evrenine adım atmaya hazır mısın? Hemen Director: Xenite’i indir ve geçmişi ve geleceği yönetebilecek bu muhteşem güce sahip ol. Unutma görevin Xenite’i bulmak. Xenite’i bulmadan sakın görevinden ayrılma! Bourphus Başkanı seninle görüşmek istiyor. Hazır mısın?

ÖZELLİKLER:
- 400,000 kelimelik 8 bölüm, 4 sezondan oluşan derin bir hikaye
- İnteraktif hikayesi ile yaptığın seçimler seni farklı sonlara götürecek
- Her bölümde 500+ seçenek ve 20+ son
- Her ay yeni bir bölüm
- Her bölümde yeni mekanikler, görseller ve hikayeler
- Harita’dan stratejik karar alabilme özelliği (ÇOK YAKINDA)
- Türkçe dil desteği
- Bölümler arası interaktiflik özelliği
Hello Director;

Welcome to the +400,000 word Bourphus universe! In this new adventure that will be composed of 8 parts, you have been given a great power as the sole ruler of time travels. .But you have only one task: find Xenite and destroy Time Cracks !.
 Your first mission awaits you in 1939! Let's get started!

THE MOST DEEP SCIENCE Fiction STORY GAME WRITTEN TODAY!

In 2132, after the discovery of time travel, these unconscious journeys caused time fractures, resulting in time cracks. By appointing time agents, Bourphus Incorporated seeks to eliminate the Time Cracks and restore the universe back to its original order. Despite the fact that the exact location of Xenite is not known by Bourphus. They were killed at the Treblinka Concentration Camp in Poland during the harshest of World War II. First task as Director; Use Time Agents to go to 1939 and learn the exact position of Xenite before the Norwegians die!

A REAL-TIME INTERACTIVE EXPERIENCE! TIME JOURNEY!

Director: Xenite is a new generation story-based RPG game. As director, you will carry out tasks at different times in history by transmitting orders from Bourphus to time agents. Each section has more than 500 options and dozens of endings.

CURRENTLY NEW AND NEW IN EVERY SECTION
MECHANICAL cost. EVERYTHING FREE!

With more than 400,000 words of deep story, Director: Xenite offers you the deepest and most comprehensive story offered in interactive story-based games. Its unique mechanics allow you to make strategic decisions by accessing the data of time agents. Don't forget to change the timeline while making your decisions!

THE FATE OF THE UNIVERSE IS IN YOUR HANDS! Stay alive, save the world, find Xenite!

Are you ready to step into the universe of Bourphus? Download Director: Xenite now and have the power to manage the past and the future. Remember, your mission is to find Xenite. Don't quit before you find Xenite! The President of Bourphus wants to see you. Are you ready?

SPECIFICATIONS:
- 8 episodes of 400,000 words, a deep story of 4 seasons
- Your interactive story will take you to different ends
- 500+ options in each section and 20+ latest
- Every month a new chapter
- New mechanics, visuals and stories in each episode
- Ability to make strategic decisions on the map (COMING SOON)
- Turkish language support
- Inter-departmental interactivity
Read more
Collapse
4.1
2,827 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

T.A.T.I Güncellendi! Hem de 3 görev ile birlikte!

- 2. Sezon 1. Bölüm Yüklendi
- Yan Bölüm 2 Yüklendi
- Yan Bölüm 3 Yüklendi
- Reklam sorunu giderildi
- Hikayelerde düzenlemeler yapıldı
- Checkpoint sorunu giderildi
- Diğer hata düzeltmeleri yapıldı

Director: Xenite'i daha iyi hale getirmek için sürekli çalışıyoruz. Bize 5 yıldız ve yorum yaparak destek olabilirsiniz!

İyi oyunlar Direktör!
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 29, 2020
Size
50M
Installs
50,000+
Current Version
2.5.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-Game Purchases
In-app Products
$0.99 - $1.99 per item
Permissions
Offered By
EDDA Interactive
Developer
Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Pınarbaşı Apt. No:55 Nişantaşı/Şişli/İstanbul
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.