Hello Kitty Eğitici Oyunlar Treni

Everyone
Ages 8 & Under
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

3-6 yaş arası okul öncesi çocuklara özel, pedagog ve gelişim uzmanları gözetiminde hassasiyetle geliştirilen Hello Kitty Eğitici Oyunlar Treni uygulaması ile çocuklarımız hem eğlenerek öğreniyor hem de kişiye özel planlarla zihinsel becerileri gelişiyor.

· Pegagog ve çocuk gelişim uzmanları tarafından onaylı oyunlar

· %100 reklamsız ve güvenilir içerikler

· Çocuğunuza özel performans gelişim raporları ve pedagojik tavsiyeler

· Yaşa göre belirlenen ekran süre kısıtlaması

· Hafıza, yaratıcılık, problem çözme, dikkat ve öğrenme becerilerini geliştiren oyunlar

· Uyku öncesi Türkçe masallar

· Türkçe Hello Kitty çizgi film videoları

· İnternet bağlantısı gerektirmeden çevrimdışı kullanım imkanı

· Düzenli eklenen içerikler ve yeni oyunlar

· Lisanslı Hello Kitty içerikleri

Tüm dünyada milyonlarca çocuğun en sevdiği animasyon karakterlerden biri olan Hello Kitty, arkadaşları Cinnamorroll, Keroppi, Pompompurin, Tuxedosam, My Melody, Kuromi, Pochacco, Badtz-Maru, Little Twin Stars, Tuxedo Sam ve Daniel ile birlikte, tamamen Türkçe ve Türkiye’de geliştirilen lisanslı Hello Kitty Eğitici Oyunlar Treni uygulaması ile okul öncesi çocuklarımıza benzersiz bir deneyim sunuyor.

ÖĞRENME VE ZİHİNSEL BECERİLERİN GELİŞİMİNİ DESTEKLER

Hello Kitty Eğitici Oyunlar Treni uygulaması, 2 ila 6 yaş aralığındaki sevgili çocuklarımızın öğrenme ve zihinsel gelişimlerini yüzlerce oyun ve aktivite ile eğlenceli bir şekilde destekleyen okul öncesi eğitim uygulamasıdır.

Uygulamada yer alan tüm oyun ve aktiviteler, çocukların öğrenme, problem çözme, dikkat, hafıza ve yaratıcılık becerilerini geliştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Oyunların yanı sıra uygulamada yer alan çizgi filmler, masallar, basılabilir materyaller ve etkileşimli oyun alanları gibi ekstra aktiviteler, çocukların bilişsel gelişimini desteklerken, ebeveynleriyle birlikte kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmelerine yardımcı olur.

Raporlama altyapısı ile ebeveynler, çocuklarının gelişimindeki her aşamayı, belirli yaş ve coğrafi bölgelere göre kişiselleştirilmiş ilerleme raporları aracılığıyla yakından takip ederken, çocuklarına özel pedagojik tavsiyeler de alabilirler.

ÜCRETSİZ DENEYİN

Hello Kitty Eğitici Oyunlar Treni uygulamasını dilerseniz ücretsiz bir şekilde sınırlı sayıda içeriğe erişerek kullanabilirsiniz. Abone olduğunuzda ise tüm özelliklere ve oyunlara limitsiz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik, abone olduktan sonra ilk 1 hafta uygulamayı sınırsız erişim ile ücretsiz deneyerek bu süre içerisinde dilediğiniz zaman hiçbir ücret ödemeden aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Gizlilik politikamızı okumak için lütfen bu adresi ziyaret edin: https://www.gamester.com.tr/hk-privacy-policy.php

GAMESTER KIDS HAKKINDA

Gamester Kids olarak, 10 yıldır Türkiye’den dünyaya çocuklar için çocuk gözüyle olağanüstü dijital oyuncaklar tasarlıyoruz.

Yaptığımız işin özü çocuklarımız. Dünyalarının çeşitliliğini ve ilginçliğini kutluyor ve çocuklara hayal edebildikleri şekilde oynama özgürlüğü veriyoruz. Sınır yok, bir şey yapmanın “doğru” veya “yanlış” yolu yok, sadece oyun ve eğlencenin eğitici etkisinin yadsınamaz gücü var.

Çocukların gizliliğini ve güvenliğini ciddiye alıyoruz ve tüm uygulamalarımızı uluslararası sertifikalarla destekliyoruz.

Her türlü sorularınız, istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz:

E-posta: kids@gamester.com.tr

Web Sitesi: kids.gamester.com.tr
With the Hello Kitty Trainer Games Train application developed specially for preschool children aged 3-6 years, under the supervision of pedagogues and development experts, our children both learn with fun and develop their mental skills through personalized plans.

· Games approved by pegagogues and child development experts

· 100% ad-free and reliable content

· Performance development reports and pedagogical advice specific to your child

· Screen time limitation determined by age

· Games that improve memory, creativity, problem solving, attention and learning skills

· Turkish fairy tales before sleep

· English Hello Kitty Cartoon Videos

· Offline use without internet connection

· Regularly added content and new games

· Licensed Hello Kitty contents

Millions all over the world, one of the children's favorite animated character Hello Kitty, friends Cinnamorroll, Keroppi, Pompompur's, I Tuxedosa, My Melody, Kuroda me, Pochacco, Badtz-Maru, Little Twin Stars, along with Tuxedo Sam and Daniel, completely in Turkish and in Turkey The licensed Hello Kitty Educational Games Train app developed offers a unique experience to our preschool children.

Supports the development of learning and mental skills

Hello Kitty Educational Games Train app is a preschool education application that supports the learning and mental development of our dear children between the ages of 2 and 6 in a fun way with hundreds of games and activities.

All the games and activities in the application are specially designed to improve children's learning, problem solving, attention, memory and creativity skills. In addition to games, extra activities such as cartoons, fairy tales, printable materials and interactive playgrounds in the application support children's cognitive development and help them spend quality and fun time with their parents.

With the reporting infrastructure, parents can closely monitor each stage of their child's development through personalized progress reports based on specific age and geographic regions, and receive specific pedagogical advice for their children.

TRY IT FOR FREE

You can use the Hello Kitty Train Games Train app for free by accessing a limited number of content. When you subscribe, you have unlimited access to all features and games. Moreover, you can cancel your subscription at any time during this period without any charge by trying the application for free with unlimited access for the first week after subscribing.

To read our privacy policy, please visit: https://www.gamester.com.tr/hk-privacy-policy.php

ABOUT GAMESTER KIDS

As Gamester Kids, the children's eyes to the world for children from Turkey 10 years we design outstanding digital toys.

The essence of what we do is our children. We celebrate the diversity and interestingness of their world and give children the freedom to play as they can imagine. There is no limit, there is no “right” or “wrong ın way of doing anything, only the educational effect of play and entertainment has undeniable power.

We take the privacy and safety of children seriously and support all of our practices with international certificates.

You can contact us for any questions, requests, suggestions and complaints:

Email: kids@gamester.com.tr

Web Site: kids.gamester.com.tr
Read more
Collapse
Loading...

Additional Information

Updated
January 21, 2020
Size
39M
Installs
500+
Current Version
0.133
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-Game Purchases
Permissions
Offered By
Kovata
Developer
Seba Office Boulevard D Blok D:35 Sarıyer İstanbul
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.